Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
20. únor 2008

Ahojky holky,

konečně se otepluje,jupíííííííííí
Holky, moje malá tak žvatle,vříská,ječí..no celej den kecá a směje se......je hrozně ukecaná,každej mi říká,že bude asi brzo mluvit.No je prostě užasná.....nemůžu se na ni vynadívat....jen na ni kuknu tak se řehtá...nádhera........

a v tom FTL je to fakt hrozně malinký,moc nás tam nevleze.Verdíku my dnes byly na procházce směr domamyslice,vždycky tam projdu ty vilky atd.je tam klid.A zítra uvidím,dám vědět jestli budu v PV,jestli ano,tak se určo uvidíme,krmím tak o půl 1,tak v 1 by jsme mohli vyjít a do čtvrt na dvě jsme v parku,hlavně at neprší.

abinka
21. únor 2008

čaute maminy,

Tak dnes se to počasí zrovna dvakrá neukázalo co?No snad se to ještě zlepší.

Denoušku já si objednala na malého vak.Tak klokanka je jen na chvilku a ´vak budu mít do 18 měsíců 😉

denousek
autor
21. únor 2008

cauky devcatka amimiskove

abinko ja uz mam obednanou klokanku chicco go tak na ni cekam je to do 8 mesice chci to jen na leto v zime tezko budem chodit po venku a kdyz jo tak v kocarku ale v lete se furt nekde jezdi dovolenka,do zoo a tak..tak me to zatim tak staci....kdyztak prikupime neni problem..pak se uvidi

zatim pa

abinka
21. únor 2008

Taky jsem se na tu klokanku dívala,ale ten vak se mi zdá na manipulaci lepší.No uvidíme ozkouším a uvidím co bude lepší.Kde sis to objednala?

abinka
21. únor 2008

Jo a je to Bémaxx baby bag.Teda ten název jsem slyšela poprvé,ale je to podle evropských norem tak snad by to nemělo být nějaký jalový 😒

abinka
21. únor 2008

Teda Prémax baby bag.Jsem se trošku sekla 😅 😀

megee
21. únor 2008

ahojte holky tak jsem konečně zase přidala nové fotky 😀

denousek
autor
21. únor 2008

ahoj obednala jsem si ji na www.detskyraj.cz nasla jse nejlevnejsi za 570kc ale to je model 2007 a ja sem si vzala model 2008 za 620 nevim ale jaky je v nich rozdil pry novy design ale me se zdaji stejne no ale aspon se pak bude lip prodavat novejsi model...

abinka
21. únor 2008

megee je kouzelný a moc šikovný. 🙂 Ten náš lumpík začal dělat koníčky a my hmed fotily a den na to už je na rukách a zvednutý až k pupíku tak jak tatínek přijede tak musíme znovu vyfotit.

Denoušku já to objednala u Malvík.cz

megee
22. únor 2008

abinka tak u nás to bylo podobně a ted už se i snaží postavit na nohy když je na bříšku, jen se ještě neudrží zároven i na ručičkách 😀
nad klokankou jsem taky přemýšlela ale nevím, malej jak se nemůže volně hýbat tak řve tak nevím jestli by to vůbec snášel

abinka
22. únor 2008

Megee tak to dělá taky klečí a snaží se zvednout a já ho povzbuzuju jak chlapy hokejový zápas 😅 Malej je šikovný jen když mu seberu dudlík to se vztekne a láme osobní rekordy 😀

Kdybych bydlela v Pv tak bych klokanku neřešila ale tahat sebou kočár pokaždé když jedu do Pv je na prd a autosedačka se pronese. 😒 Tak snad jsme našli řešení 😉

megee
22. únor 2008

jo to máš pravdu já ji chtěla že se mi to líbí, ale nevím jestli by to šlo no uvidím

denousek
autor
22. únor 2008

abinko a obednala sis teda tu klokanku jO??tu chicco go??ja uz ji mam doma a jakou barvu??ja svetle modrou s cernym ..na malvik.cz sem se taky divala ale ja sem to brala tam kde je to nejlevnejsi vis..tak zatim pa

abinka
22. únor 2008

Denoušku nene já si objednala vak Prémaxx baby bag.Na tu klokanku jsem se jen koukala.Barva je vínově červená s oranžovým.Jsou tam i kapsy.Budu si tam schovávat kokinka 😀

denousek
autor
22. únor 2008

hiiii 🙂 abi to je dobry,hee..kokinka..ty mas hlody to je 😀 bomba

abinka
23. únor 2008

No tak na sváču to bude asi malá kapsička 😅

denousek
autor
23. únor 2008

hee ...abi uz si t asi cetla ale koupila sem nutrilon..ale obyc...bolenicka nemivame tak treba to bude v pohode ne.. 😕

abinka
23. únor 2008

Denoušku snad jo.Jak jsem psala jsem s ním moc spokojená.Tak teda přikrmujete jo? ☹ No neva hlavně že jste zdraví. 😉 Kolik tak má od tebe a kolik dokrmuješ(za den)

abinka
23. únor 2008

Jo denoušku četla si co psala a zakládala ta pííííííííííííp na kojencích????
Docela by mě zajímalo jaká ubožačka se tak bavila. 😕

denousek
autor
23. únor 2008

jo abi to sem cetla rikam nejaka pubertacka vsak ona z tech kravin vyroste ....to je nejlepsi ignorovat pak z toho ma akorat prcu...
abo nevim kolik vypije ode me ja ho nevazim no..a z lahve vipije jak kdy..ale ja dokrmuju dobrovolne kdyz vidim jak je po tom |Vojta spokojeny...pres noc mu treba staci jen prso tak treba by mu to stacilo ale je pravda ze po ranu uz pekne ceka na flasku no..posledni dostane jak jdeme spat tak v 10-v 11 apak rano treba v 9 no...

abinka
24. únor 2008

Holky má noční můra je tu 😢 Tchýně chce přijed ☹ 😢 ☹ 😕 😢

kristyan
24. únor 2008

Abi zcela tě chpu moje tchyně je taky kalamita světa.V srpnu jsme meli konflikt a od te doby jsem tam nebyla a kdyz náhodou prijedou tak musi byt manzel doma a ja s ni stejne nemluvim .Mam problem Mala má už druhý den prujem uplně žlutou vodu a i bych rekla ze mín jí tak nevim co s ní asi jedu zitra k doktorce mam strach aby nebyla dehydrovana pokaka i 10 plinek tak nevim (pripominam ze kojim)

abinka
24. únor 2008

Kristy a neměla si švestky,hrušky nebo něco co prohání i jablka to dělají nebo nějaký džus z toho??? 😒

denousek
autor
25. únor 2008

jeee abinko bacha na technicky benzin 😀

abinka
25. únor 2008

Denoušku ta přes můj prách nepřejde 😠

kristyan
25. únor 2008

no Dbi mela jsem štrůdl tak ze by s toho? no nevim dneska uz je to lepsi.

denousek
autor
25. únor 2008

abinko a co ji reknes??ze ji tam nechces nebo co...

kristyan uvidis hlidej si co jis a urcite se to zlepsi...

kristyan
25. únor 2008

Deni no kdyz ja mam chute na vsechno to je tezky ale jablka uz nejim.Holky a co antikoncepe po porodu uz neco mate ja tatim jim ty presky cerezete a za 2 mes chci to telisko za 6000 uz tad zapominam jist ty prasky kolikrat se vracim z loznice v noci abych si ho vzala no bordelar 😨 😨 😨 .

abinka
26. únor 2008

Dobrý ránko,

Tak jsem byla po sms pokárána od muže.řekl že má nárok vidět vnouče.Má pravdu ale já to nevydržím 😢 😠 😢
Však jí z toho udělám příjemou návštěvu že už mi sem nepáchne.Možná to vypadá,že jsem pěkná potvora ale to neznáte tchýni.Jsem ochotná jednou za čas přijed k ní ale ať mi neleze do baráku. 😠

Kristy všechno je možný.Radši si dávej pozor ono to za to nestojí.Buď ráda,že netrpí na bolení tak jak soused ta nemůže snad nic. ☹
Jinak antikoncepci nemám a vyhovuje mi to takhle.Nerada do sebe cpu nějaký sra-ky,až nás to omrzí tak je možná nasadím ale zatím nám to tak vyhovuje.No a to tělísko na mě Bilík taky zkoušel,ale mě je to nesimpatické. 😒

kristyan
26. únor 2008

Abi no ja jsem uz to telisko měla a byla jsem spokojena jenze jsem měla to za 500 protoze jsme vedeli ze chceme jeste mimi tak mi bylo lito po 2 letech hodit 6000 do kose tak jsem mela to levne a ted mame jesno tak si dam to za 6000 na 5 let budu mit klid.Ja k tchyni nejezdim jen manzel a kdyz prijede ona sem tak ja komunikuju jen co musim taky nejsem semetrika ale ona mi jednou vycetla i rodice a to ta P..A nemela delat.zetim pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru