Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
26. únor 2008

cauky holky vidimze esite tchyne 😀
no to je si -zatim- nemuzu stezovat muj muz ma skvelou mamku fakt jako...pohoda....

a jinak kristyan taky uvazuju o tom telisku za 6000 ale urcite az po druhemmimcu...kdyz si spocitas stejne kolik za tech 5 let das za antikoncepci tak to vyjde na stejnoa jeste k tomu za vlozky nebo tampony ze ptz vlastne menzes nemas tak to vyjde uplne paradne ze....takze ja jsem taky pro to telisko ale az po druhem mimi cca za 3-4 roky 🙂

abinka
26. únor 2008

Taky jsem nad tím takhle přemýšlela Denoušku,ale jak píšeš když tak tak až po tom druhém mimi teď to nemá smysl.Zatím mě to vůbec neláká.

Tchýně má debilní názory a ještě debilnější chování a zase se mi bude snažit přeházet celý byt k obrazu svému.Takže se na ní opravdu těším.Nejhorší na tom je že si to s ní nechci rozházet kvůli našemu tatínkovy ale jak na něco sáhne tak se neudržím a zabiju ji 😖 😀

denousek
autor
26. únor 2008

abi tak rekni pepcovi at ji to vysvetli ze tam bydlite vy a ne ona co 😎

abinka
26. únor 2008

Denoušku pokud u toho Pepa nebude a to nebude,protože bude ve světě tak nic neudělá.Jen tak bez důvodu říkat jeho máti něco takového nemá smysl.No nějak to budu muset vydržet.Však zítra o tom poplkáme.My jdem na procházku tak zatím papa 🙂

denousek
autor
26. únor 2008

pockej jako ona k tobe prijede kdyz on nebude doma??co je to za blbost at prijede o vikendu..tak to bych taky nechtela a to je ludova mamka v pohode..

abinka
26. únor 2008

Víš Denoušku já se s Pepčou tak málo vidím a ještě aby tady smrděla o víkendu.To radši ať přijede ´přes týden no snad to nebude na celý týden ☹ Ona má pořád pocit,že toho je na mě moc a že potřebuju od někoho pomoct.Mám toho sice dost,ale nevadí mi to.Mám to už nějak zaběhnutý a je to OK.Bože to bude hrozný.Jak se mi bude do všeho chtít montovat a pomáhat mi. 😢 No nezbyde mi nic jinýho než zatnout zuby a vydržet. 😒
Mám jen obavy aby to nějak malého nerozhodilo 😖 Mu stačí,když jedem někam tak je z toho nějaký rozladěný no to nechci vidět co sním udělá když v jeho bydýlku bude taková zmije 😀

denousek
autor
26. únor 2008

abi no to jo ale tak musis to prettrpet predstav si ze by tam treba pepca zas nechtel tvoji mamku...neda se nic delat no...
a to ona tam s tebou bude i spat jo??to je mazec..fakt.....uprimnou soustrast 😅

abinka
26. únor 2008

No tak moji rodiče jsou v pohodě.Ti Pepčovy nevadí.No a teda nebudu ti nic namlouvat ale Pepča svoji matku taky zrovna dvakrát nežere. 😒 Jo a bude tady spát. 😢 No já prostě tuším,že to nedopadne dobře.Do teď jsem se jeho máti úspěšně vyhybala a když už jsem byla v její blízkosti tak jsem nekomunikovala a nebo jen minimálně.Jen to nejdůlěžitější ale teď to nepůjde.Od tý doby co to vím mám zkaženou náladu a sevřený žaludek a to přijede až 10.3. ať už je to za mnou. ☹

martinataylor
26. únor 2008

Ahojky holky,

no vidím že tady řešíte tchýně 😀 ,no Abinko je mi tě líti,ale bohužel nebo teda bohudík,já s tchýni vycházím velmi dobře,říkám si ,že lepší tchýni jsem ani nemohla mít.Zatím teda,může se vše změnit,ale zatím za 8 let jsme spolu bez problému 😉 .

Tak držím pěsti at to přetrpíš....

abinka
26. únor 2008

Marti moc děkuji.

No ale ještě tu je neděje,že by ji odvolaly do práce,ale takové štěstí mít nebudu.

denousek
autor
27. únor 2008

hee 😀 abi neni nad rodinou lasku ze 😅

ty z ni mas uplny trauma..neboj zatnes zuby to utece radsi ji nechej at si dela co chce pretrp to at nejsou konflikty no...dej ji dycky malyho do kocarku at jede sama na vychazku a mas klid 😀

abinka
29. únor 2008

jojo Denoušku já tchýni prostě miluju 😀

Kristy co ty fotečky nejde ti to tam dát nebo co?

kristyan
29. únor 2008

Abi nejde nevim si rady tak premluvim Tatu on si s tim doufam poradi 😉 a co noveho co Pepíček jak rostete Naše Kája ma nejakej opruzenej zadek tak uz zkousim snad vsechno krem od bubchen taky od nivea krem proti opruzeninama taky koupu prcku v heřmánku a nejak se to nelepsi tak nevim jeste mi kamoska poradila pudr od johnsons tak ho musim koupit.

abinka
29. únor 2008

Kristy Pepíček roste už jsem vyřadila 62 a něco 68 je dlouhej.Máme 5900g a Dr mi řekla,že na další kontrolu si mám donést 1000kč za injekci ne tu tuberu atd.Dobrý co?? 😒 Jak je to u Vás platíte nebo ne???
Já nevím vše co se mi na malém nezdá tak mažu ondřejovou mastí a vždy to zatím pomohlo.Tak to můžeš zkusit.J8 na to můžu pět je chválu.Co Karolínka jak rostete???

Holky všechny pisnte jak jste na tom s prťatama 🙂

abinka
29. únor 2008

Jo a jinak já už jsem tak naťešená na příkrm,že už mám zaskládanou lednici "prvníma lžičkama".Jo a holky pžřišel vám vzorek pampres plíny???Byl tam i letáček na kuchyňský robot Braun multiquick profesional.Tak do něj jsem už dva roky zamilovaná.V tý době stál 5000kč a teď už je za 3000kč.Super stroj.Tak jsem si ho vyškemrala na výročí 😀

abinka
29. únor 2008

Jéééé já to dnes budu psát asi na stokrát,Marti děkuji za fotečky.Ty si to svoji princeznu někde vyměnila ne???Je úplně jiná.Roste do krásy 😉
No už by jsme se měli slízt na to kafíčko t zkontrolujem jak nám vykrmujete ty nevěsty 😀

martinataylor
1. bře 2008

Ahojky,

klárinka se ti zdá jiná než byla 😀 ? Roste jak z vody,minulý týden jsem ji vážila a měla 5,30 kg a to měla necelý dva měsíce,na kontrolu do poradny ve 3 měsících jdeme 25 března tak pak napíši kolik opravdu vážíme a měříme.Jen mám obavy aby mi nenadala že je cvek malá.Ale už nekrmím pravidelně.Přes den krmíme po 3,5-5 hodinách a vnoci taky jak vydrží.Třeba dnes v noci jsem nevěřila vlastním očím.Krmím naposledy po koupání o půl 7 a pak jak vydrží a dnes vydržela chrnět do půl 4 do rána.Celých 9 hodin vydržela bez papu.Dělá mij en radost.A koupila jsem nový čajík fenyklový od hami a prdí a kadí jako hrom..musím to zaklepat,ale pokud nemáme bolení,tak o ni ani nevím jak je moooc hodná.Ale at ji nepřechválím,vždycky když ji chválím,tak se něco pokazí. 😀

martinataylor
1. bře 2008

Abi chci zkusti to album a kam mám ukládat ty fotky,mám tu jednu jen vtom profilu a kde mám založit album? Minule jsem věděla kde to je a ted tu nic nemám? 😠

martinataylor
1. bře 2008

Už to tam mám.... 😀 zatím jen 5 foteček

denousek
autor
1. bře 2008

abinko taky mi to prislo ta pamperska i s tim letackem a ten braun uz mam rok doma 🙂 ludova mamka mi ho koupila k narozkam je super...
jo a mame uz ty kapky sab simplex a davame to jako kokinko 😅

marti nam fenyklovy cajik moc chutna 🙂 mame i hermanek a pro celovou pohodu ale fenykl vede 🙂 ale mam ho od sunarku je totiz vetsi a stal stejne 😀

zatim pa holky

martinataylor
1. bře 2008

Holky jak to máte s měsíčkama? já už je mám po druhý za měsíc,skončili mě a za 14 dní jsem to dostala znova.Je tohrůza...ale prý je to normální po tom porodu,tak nevím...antiko neberu...

kristyan
1. bře 2008

Ahoj taky nam prisla plínka.Abi no mi vazime taky neco kolem 5700 ja porad kojim jsem jak OLMA po nakojeni si musim jeste nekdy aspon 40odstrikat.O 1000 za ockovani nic nevim ale asi v pondeli pujdu z Kristynkou k doktorce a preventivne vemu i Karolinku tareba mi rekne ze se to plati nevim.A kdy prijedes na to kafčo?

abinka
2. bře 2008

Nazdar maminy,

Marti já měsíčky zatím neměla,ale cítím v kostech,že se jich brzo dočkám 🙄 No sousedka to takhle měla asi tři měsíce.Tak snad se nám to brzo ustálí.

Kristy zapoměla jsem kde bydlíš. 😅 No a myslela jsem,že by jsme si mohly dát všechny scuka v té kavárně u Vlaštovky jak to tu někdo zmiňoval.Holky nejdete některá na kyčle??My pojedem asi ve čtvrtek.

Jak vám spí děti přes noc.Už třetí mamina mi řekla,že jejich stejně staré mimi spí celou noc 😕 A my se pořád kolem půl noci budíme.Co bych za to dala kdyby spal celou noc. 😨

kristyan
2. bře 2008

Ahoj holky tak ja menz. taky zatim nemam ale beru antik.cerazette.No na kyčle pujdem tak za 14 dni do Konice Ja bydlim v Rakove je to Kdyz pojedes z Premyslovic tak pojedes směr Ochoz pak Rakůvka a odbočíš do prava a je Raková 🙂 A je to poslední barak když projedes celou Rakovou tak až na konci až za značkou je velkej barak má 2 patra tak tam bydlím 🙂

megee
2. bře 2008

ahoj holky tak ja menz. měla už v lednu, taky jsem nekojila že, ale je to teda hrozný po těch 9 měs. bez, a jinak mam antikoncepci harmonet i když je taky zapomínám brát 😀 a na kyčle jdeme ve čtvrtek dopolednea v noci se budíme tak kolem 2 a potom v 6 hod. což je celkem v pohodě...

martinataylor
2. bře 2008

Jéé Kristy,ty bydlíš v Rakové?my jezdíme na chalupu do Klužínka za Ochozem.Jsme tam od jara do podzimu každý víkend od pátku do neděle.

Abinko,každý mimi je jiný.naši malou nakrmím o půl 7 po koupání a pak baští kolem půlnoci,jedné a pak co 4 hodky.
Známá má ročního chlapečka a baští v noci pořád,nevyspí se a druhá má půlročního a toho nakrmí v 8 večer a spí ji celou noc.To je individuální.

kristyan
2. bře 2008

Marti v Klužínku jsem párkrát byla a znam tam Alenu Kočí má mimi tak 2 roky NIkolku a jezdí tam k rodičům jinak bydlí nekde u PV.No Já kojím tak mi to jídlo nemáme v žádném režimu kojím dle potřeby tak po2-3 hod přes den a v noci někdy 2krát a někdy i 4 krát.

abinka
2. bře 2008

megee my jdem taky asi ve čtvrtek,akorát nevím jestli ráno nebo dopoledne,ještě nevím jak se nám bude chtít s postýlky 😕

Marti my spíme podobně v 8h musí ležet v pelíšku a jak to tak není tak je nesnesitelný 🙄 pak kolem 1h a pak kolem 6h a pak se ještě válíme do 10h v pelíšku.Hrůza co ????Takový lenoši 😅

abinka
2. bře 2008

Denoušku tak jsem se tu ptala na tu hexivakcínu a všechny odepsaly,že neplatily.Tak co ta Prudká nacvičuje. 😒

martinataylor
3. bře 2008

Ahojky holky,

malou jsem nakrmila večer o půl 7, pak se vzbudila o půl 2 a papala a pak o půl 7 a to už i vstáváme.Malá už hajat nechce,pak hajá v koši před oběděm a po obědě v kočárku.

Dnes je zase hnusně,už chceme jít ven 😀 .

Alču Kočí znám,kamarádíme se,má krásnou Nikol....Bydleli v Pv a ted bydlí za Brodkem u Pv,koupili si tam domeček...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru