Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
3. bře 2008

cauky holky....noja jsem se na menzes taky chtela zeptat!dnes uz to mam 9 den a mivavala jsem to 5 dni 😠 a to jeste v noci kojim a dostanu to....to je mi spravedlnost....

a jinak se budime v noci malo....asi 1-2x a to v noci kojim az budem plne na UM tak treba budem jen spat spat a spat 🙂

megee
3. bře 2008

abi já se taky ptala dr. na tu hexavakcínu a taky mi řekla, že se to neplat, kdy jdete na očkování? My 11.3. tak doufám že to malej bude snášet dobře

kristyan
3. bře 2008

ahoj holky konečně mám fotečky v albu a v profilu musím podotknout že nejvěčí zásluhu má Abinka a můj milaček manžílek.Jo a byli jsme dneska v poradně ve 3 měsících a vážíme 5750 no macík (pododní váha 2700)

abinka
3. bře 2008

Nazdar maminy,

Tak jsem se ptala na
etalce nemá nárok po mě něco chtít.Jsem z toho dost zklamaná:Mudra se mi měnit nechce ale teď stratila mou důvěru.Tak počkám jak bude reagovat a uvidím.

megee díky 😉

Kristy vy teda jedete vy nás za chvilku všechny přerostete 🙂

Denoušku vak už mám doma je super.Ty měsíčky to neřeš to bude trvat než se to zas urovná.Já pořád nic.Čekám a čekám 😨

denousek
autor
3. bře 2008

hii abi se mas no...
hej ale fakt pockej s tou dr treba je to jinak treba to rekla jen tak chtela udelat blbej vtip no...vsak uvidis to mi pak musis rict!nejlip kdybyste tam sli ve stejnou hodinu jako my...

kristyan no konecne parada..konecne mam na co koukat..

mege a jak ty bojujes co??co papate za um?

abinka
3. bře 2008

Denoušku počkat musím,protože jela na dovolenou.

megee
3. bře 2008

denoušku my papáme babylove, dá se koupit jen v DM a stojí 130 kč a je tam 800g a malej to snáší takže pohoda, jinak se máme skvěle až na rýmu které se nemůžeme zbavit ☹

megee
3. bře 2008

kristy máš krásný děti, malá je fakt úžasná 😀

kristyan
3. bře 2008

Děkuji za lichotky.Meggi a to babylove je nějaká umělá viživa? Já nemám přehled jak kojím u první dcery jsem měla nutrilon a pak začala po něm ublinkávat tak jsme měli Bebu.Abi mi mame jit na ockovani 17.3 a o placeni nic neříkala

megee
3. bře 2008

kristy jo je to UM a jak jsem zjistila tak nejlevnější 😀 ale malej to snáší dobře a krásně po tom přibírá, je to nějaká německá firma, mě zase malej ublinkával po bebě a měl po ní bolení tak jsem přešli na babylove a je v pohodě

denousek
autor
3. bře 2008

ja vam to pretlumocim nez jsem nastoupila na materskou tak jsem pracovala v DM 😀
babylove je dmvyrobek tak jako tesco ma tesco vyrobky....tudiz nejlevnejsi....
jo a cely dm je nemecka firma 😅

kristy to my jsme prave meli problemy z beby a nutros nam paradne sedi 😉

kristyan
3. bře 2008

No ono každý mimi je jiný hlavně že jim chutná že 🙂 no zrovna já jsem si tedˇ odstříkala 80 mílčka protože Karolínka je napapaná a spinká tak do 1.00 a mě už to líčko teklo samo a kdybych čekala až se vzbudí tak by mi ty prsa praskli ☹ (no OLMA je protimě chdej závod 😀 )Tak dobrou

abinka
3. bře 2008

Babylove je super,jsem hodně spokojená s jejich vlhčenýma ubrouskama.Teď jsem si koupila vzorky jejich kosmetiky tak jsem zvědavá.

Denoušku o tescu by jsme mohly taky mluvit co??? 😀
Nám taky sedí nutroš,ale jak jsem četla tak ty hleny co malý má,můžou být taky z komfortu.Stejně už jsem se chystala přejíd na normal nutroš tak uvidíme jsetli to bylo z toho 😒
Kristy přesně.každý mimi je jiný.No a stím tvým přebytkem.Když odstříkáváš tak tím dáváš povel že je málo a tvoří se ti víc mlíčka.Ono to teda není na škodu ale když je akorát tak máš víc času na sebe nebo mimi.Jestli si to chceš regulovat tak zkus to teda ze dva dny vydržet neodstříkat ono se to upraví.Když ti budou tvrdnout tak rozmasírovat a studený obklad.

martinataylor
4. bře 2008

Ahojky holky,

dnes jsme krmili o půl 7 po koupání a pak až o půl 3,to je šikulka,dělá mi jen radost.Ale je to ranní ptáče,o půl 7 už je vzhůru a spát už nechce.No důležitý že mi spinká hezky v noci.

Abinko a ty hleníky ve stolici může znamenat že je i nachlazenej.Ptala jsem se na to,oni to polykají když neumí smrkat a pak to vykadí.

denousek
autor
4. bře 2008

holky a ja se jdu taky pochlubit 🙂
my spinkali celickou noc!JEDLI JSME V 10 VECER a pak az v 6 rano jak zacalo svitat ..jupiiiii
jen tak dal 😀

abinka
4. bře 2008

Marti malej taky kolikrát nespí.Položím ho k sobě tak aby viděl na obrázky na zdi nebo mu dám hrazdičku a on kouká a třeba za půl hoďky ještě usne.
Moc děkuji že ses mi na to zeptala.Malej je zahleněnej takže asi to bude tohle.Jen mám obavy aby to nebylo nějak spojené s tím železem,nebo s mlíkem 😒

megee
4. bře 2008

deny mě spí od 8 do 3 tak to chci taky skusit od těch 10 a pak až v 5 nebo 6 tak uvidím jestli to půjd 😉, díky za info o DM to jsem fakt netušila, že jsou to němci a s Babylove jsem spokojená i plínky nejsou špatný (podobný jak fialový tesco)

denousek
autor
4. bře 2008

no on spi nekdy i od tech 8 a to se budi tak ve 3 ale jen se naji a zase spi jak spalek a rano jak se naji tak spi a to uz ho mam v postely jak muj odejde do prace o pul 7 a pospavame tak do 9 tak pohoda on je spac po mamince 🙂

abinka
4. bře 2008

Denoušku my to máme taky tak. a jak píšeš jen se napapá a pak spinká dál. 🙂

megee
4. bře 2008

my taky usíná tak kolem 5 odpol. a spí do tech 7 do rána s přestávkama na papání a u toho taky vetšinou spí 😀
Abi ty jsi psala, že máte rýmu co na ni používáte? My Nasivin a Libenar a pořád vysáváme

abinka
4. bře 2008

megee my taky libenar a odsáváme a ještě má pořád něco vlhkého nad hlavičkou už ji máme tak 14 dní a pořád ne a ne se jí zbavit.
Ještě mám od tchýně nějaké kapky do nosa pro mimi ale nevím od kdy se můžou

denousek
autor
4. bře 2008

abi??jak neco vlhkeho nad hlavickou??

megee
4. bře 2008

deny stačí mokrá plínka aby měl vlhký vzduch a líp se mu dýchalo, my ji máme týden a vypadá to, že se jí hned tak nezbavíme. Dr. mi říkala, že u miminek co se ještě neumí vysmrkat se to vždycky vleče strašně dlouho tak jsem zvědavá....

denousek
autor
4. bře 2008

jo taaakk hii j sem se lekla ze mu neco tece z hlavicky nebo ze se poti 😅
tk to jo..to ja na noc nekdy vetram a vetsinou davam treba mokry rucnik na topeni a je klid ...
my jsme meli rymecku asi 2tydny a uz pohoda...

verdik
4. bře 2008

ahoj maminky a mimoušci, tak jsem tu delší dobu nebyla a jak tak pročítám vaše řádky, řešily jste tu vše od tchyně až po rýmu a opruzené zadečky u dětí.....
pokud můžu poradit a co nám tedy skvěle zabírá na jedničku s hvězdičkou na zadeček je mastička pityol- koupíte ji v lékárně, zkuste a pak napište, zda to zabralo...
marti tebe jsem tehdy ve čtvrtek čekala v parku, vyhlížela jsem tě, z které strany se objevíš s maličkou a pesanem, ale nic asi ti to nevyšlo....škoda...jinak jsem se chtěla jít s Adámkem tento týden zvážit k dr. Mikuláškové, ale prý zastupuje teď 2doktory a má toho hodně, tak raději nepůjdeme, ať nechytíme nějakého bacila...maličký váží už aspoň 5,5OKG a to mu budou osmého dva měsíce....pěkně přibírá...
kristyan holčičky obě jsou kouzelné, maličká ti taky krásně přibírá a já jsem na tom byla stejně jako ty, odstříkávala jsem po kojení, ale pak jsem se to pokusila vydržet a už se to samo upravilo, taky jen kojím, tím odsříkáváním se mi dělalo mlíčka víc a víc ....
abinko a holky jak to kafčo , dáme srázek v café baru???
jo a megge prosím tě, malý Adámek tak chrochtá, ale v nosánku nic nevidím, prso ani dudlík nevyplívá a tak nevím, zda to může být rýma a nemám mu zkusit odsát, jak to máš s Dominičkem, má klasickou rýmu, že vidíš soplík v nosních dírkách a jakou odsávačku koupit, já tohle nikdy u mladé neřešila, tak to neznám, děkuji za radu a zatím čao , mějte se, zítra bude asi zima, ale pořád lepší než to bylo o víkendě a nedalo se nikam...jo a přidávám pár fotek Adámka ať se kouknete taky

abinka
5. bře 2008

Dobré ránko maminy,

Verdik už jsem si říkala co je stebou.No se srazíkem se čeká na tebe. 😉 Teď nám přijel tatínek domů.Jéééééé chtěla jsem říct že klidně hned v pondělí,ale mě přijede tchýně 😢 ☹ 😢 Tak nic,ale snad do středy vypadne 🙄 No musíme stanovit den jinak se nerozhoupem. 🙂
Jo a ten tvuj budulínek je úžasnej.Je moc krásnej no a jak už jsem psala ta pusinka no k zulíbání 🙂

verdik
5. bře 2008

ahojte, abinko to je pravda s tím kafčem, musíme si říct přesný den , jinak se fakt nesejdeme a pořád to zůstane jen u toho mohli bychom.....takže ty to nějak vydrž s tchýní a co třeba ten příští čtvrtek??promysli to a napiš, pokud se ještě někdo přidá, bude to super....tak zatím a díky za pochvalu pro Adámka

abinka
5. bře 2008

verdik může být doufám,že tady dýl otravovat nebude a když jo tak ji nejpozději ve středu vyklopím u švagrové v Mostkovicích 😀

Co maminy sedí vám čtvrtek?????????? 😉

megee
5. bře 2008

verdik doktorka mu udělala vyter z nosanku a jde o klasickou rýmu a to je poznat protože mu soplík vyloženě teče z nosánku, jinak když chrochtá tak může jít o tzv. zadní rýmu což miminka prý mívají často a to odsát nejde. jinak odsávačku mám na vysavač je nejlepší a nejrychlejší, jinak skus koupit libenar nebo sterimar a kapat my tak taky začínali až se nám to rozvinulo v klasickou rýmu...

abinka
5. bře 2008

megee co ty půjdeš s náma na kafů 🙂 Sedí ti ten čtvrtek????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru