Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
11. bře 2008

ahojte holky tak jsme byli v poradně a vážíme 6200 g a měříme 64 cm 😀 a taky už máme za sebou očkování a tak ted pořád spinkáme a spinkáme 😀 tak doufám, že nechytne horečky....a Abi neplatili jsme vůbec nic 🙂

kristyan
12. bře 2008

Ahoj holky to je dneska hnusne ze tady prsi no hnus tak dneska ani nepujdem ven. ☹ .A co varite ja kynute knedliky jahodove a boruvkove a mam jich tek 20ks tak jsem pozvala brechu ze švagrovou to by jsme nesnedli ja to nejim a Kristynka je ve skolce i z obedem a tata jich tolik nesni a bracha je mlsoun tak se posmakne 🙂 .Zatim pa

denousek
autor
12. bře 2008

no ja beru obey z mistni jidelny 🙂 i z dovozem jen otevru okno a mam je 😀 je to pohoda...tak dnes je nejaka macka....

kristyan
13. bře 2008

haloooooo vám ty PC odnesl ten větr?nebo co je babizny!!!!!piste co noveho co mimiška

megee
13. bře 2008

ahojky tady je vážně nějak prázdno kde jste všichni....

denousek
autor
13. bře 2008

cauy holky ..tak mi nic moc novyho.....marodime tak jsme vseci pohromade muj je na neschopence uz je docela dobrej a kontrolu ma az v utery a doufam ze si to jeste necha prodlouzit je nam spolu fajn..jsme pekne vsichni š spolu doma..
dnes jsme si vyjela s kocarkem jen na zahradu ptz se to pocasi nejak nemohlo domluvit tak na ulici bych se nikde neschovala pred destem.vylezem ven malej akorat usnul a 20 min na to zacalo prset!!tak sem zase zajela domu a uspala malyho na chodbe v kocarku tak mam ted chvili pro sebe...koukame na DVD a mame vinko,syr a pohodu...

tak jsem si rekla ze se mrknu de net a vyberu malymu neco k svatku...ma 23.dubna,....co by jsme k svatku koupili 4 mesicnimu chlapeckovi??

abinko ty mas ten sam problem ne??Josifka je uz za tyden...

zatm se mejte devcata a piste piste az to tady neupada a poradte co je mu koupit,ja rada PRO NEJ NAKUPUJU TAK SE VZdycky vyradim ale ted fakt nevim 😒

denousek
autor
13. bře 2008

jo holky jeste neco mozna uz jste si vsimly ze tady na konovi porad inzeruju plenky pampers 3-6 kg .98ks za 300kc ted se mi jedna pani ozvala ale jak ji to mam poslat??ona mi napsala at to poslu na adresu .... a at ji napisu cislo uctu ze posle penize..
no to ji muu verit a nemusi ze to posle..

verdik
13. bře 2008

ahojte, s tím počasím máš denousku pravdu, chvíli uragán a teď zas svítí sluníčko, taky jsme byli venku jen hodinku kolem oběda a pak nás zahnaly těžké mraky na obloze, tak jsme se nabaštili a chtěli jsme, že půjdeme ven o půl třetí a znovu déšt a tak malý spinká v košíku a já si vařím na zítra sladké kynuté knedlíky- jahodové, kristyan mi udělala chuťe a hovězí polívečku, taky nevím, co mám stále vařit, je to pořád dokola...jo není, jak tobě denousku , otevřeš okno a máš navařeno 🙂 🙂 dneska jsme se, kdo chtěl měli sejít v café baru na městě na kávičce, ale nikdo se k tomu moc nevyjádřil a tak asi z toho nic nebude, s váma je tedy domluva ženský.....
holky co to znamená hlen ve stolici u malého???už to tady někdo debatil, ale nevím, kdy to přesně bylo.....
jo a co dovolená s mimouškama, co plánujete ???co je s tou abinkou, že by tam byla stále ještě tchyně???denousku kolik teď malý Vojtíšek váží??zatím se mějte, snad se počasí umoudří a pište 🙂 🙂

verdik
13. bře 2008

ještě píši, že jsem přidala do alba Adámek fotečky,to je maličký od bráchu- Filípek,je mladší o osm dní od Adámka a tak jsme je fotili spolu s Adámkem,byla sranda je pozorovat, jak leželi vedle sebe, tak pa

abinka
13. bře 2008

Svobodáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 🙂 😀 🙂 🙂 😀

Tak dnes jsem ji už konečně odvazla ke švagrové 😀 No od pondělka tu otravovala a ještě sebou vzala synovce s rýmou.No co by jste na to řekli????? 😠
Verdik já se to s tím srazíkem snažila trošku popohnat,ale kromě megee se nikdo nechytal. 😒
Denoušku napiš číslo účtu a jak ti příjdou penízky tak jíto pošleš tak to funguje na MMB

denousek
autor
13. bře 2008

cauky ..

verdiku nevim kolik vazi kdr jedeme az za tyden anaposledy mel 4750g to bylo 20.2....

abinko uvidime no jak to udelat..

holky co mam malymu koupit k svatku??asi neco od lamaze bud stekajici stene nebo vsetecnou chobotnicku 😀

denousek
autor
14. bře 2008

holy prosim poradte...co mam vzit malymu k svatku...bud:

http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-hroch-hen...

nebo

http://babiesno1.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...

a nebo

http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-stekajici...

to sou problemy co...ale poradte co se vam libi nejvic??chobotnicka je asi nejvic ucelova na rozvoj smyslu tak nevim....

martinataylor
14. bře 2008

Ahojky holky chtěla jsem se zpetat kolik dávate mimouškům mlíčka,já začla dávat 150 ml,protože mi připadá že ji ta 120 nestačí,ale ta se podle návodu má davat od 3 měsíce až.Ale když to vemu podle vahy miminka tak už to zase může,včera jsem ji vážila a měla oblečená přesně 6 kg,tak určo přes 5,5 kg bude mít.A myslíte že vadí když malé dám té 150 ml po 6 dávkách když podle návodu má vypít jen 5 dávek. Myslíte že ji nějak ublížím?Nebo radši zůstat u té 120,fakt se přiznám že jsem z toho jelen 😲

lucias1
14. bře 2008

Ahojky Martinataylor.....

Určitě nevadí že jsi přešla už na 150 ml,já jsem taky tabulku nedodržovala 😉 Tam hlavně záleží jen na tom,aby jsi dávala správný počet odměrek a jinak když malá vypije více,tak se opravdu nic neděje 😵
Snad jsem ti trošku pomohla 😔

denousek
autor
14. bře 2008

marti vojtisek vypije taky 150...teda spis po ranu..pres den neco mezi 120-150...
2 mesicni dite ma pit 120 a 3 mesicni 150 a nasi prcci maji 2,5mesice tak neco mezi tim..ale jiste to nevadi prece ji nenechas trpet hlady ze...

lucias1
14. bře 2008

Jinak se vám holky omlouvám,že jsem vám vlezla do diskuze 😉 Ale nemohla jsem si pomoc,když jsem si přečetla Prostějov,tak jsem neodolala 🙂
Jsem totiž rodačka z Prostějova 😵

megee
14. bře 2008

😀 tak jak vidim ten náš prcek papá nějak málo, zvládne tak 100 ml občas 130 ml 😀

denousek
autor
14. bře 2008

holky...tak kde steee...tak sem vzala chobotnicku kyz tady nejste ☹

martinataylor
14. bře 2008

Ta chobotnička je nejlepší,akorát proč to objednáváš,tady v PV to mají taky ty hračky.... 😉

denousek
autor
14. bře 2008

jo??no to ja nevim ja vzdycky beru vse pres net uz jsme tak zvykla vse i vybvu celou pro malyho mam pres net a pres net to byva mejlevnejsi 😕
a ani nemam nejak cas chodit po obchodech...

martinataylor
14. bře 2008

Jasný denoušku,já se jen ptala 😀 . Holky chci se zeptat,taky jsou vaší mimoušci takový stekliny? naše teda je a pořádná 😀 ,kdyby byla větší tak už dostala na zadek,ted stačí když zvýším hlas a je potichu a čučí co bude....kde v takovém malém bobku se to bere 😀 ,no myslím že sis sní ještě užiju 😉

megee
14. bře 2008

marti to máme taky jak se mu něco nelíbí nebo nemá to co chce tak se vzteká....

kristyan
14. bře 2008

Ahoj holky dneska jsem v té krabičce co jsme dostavali v porod. nasla vzorek PRSILU a u toho byl takovy papírek na kterem píšou ze v drogerii TETA dostanu slevu 40kč na 2 nebo6kg persilu využili jste to?u nas teta droger. neni musela bych zapojit Tchyni ☹ .

verdik
14. bře 2008

ahoj holky,denousku vybralas dobře, chobotnička je hezká,malý bude čučet...co táta ještě marodujete???marti oni ti naši prckové jsou chytrolini ,malý se zatím moc nevzteká, je takový kliďas- snad mu to dlouho vydrží, takže tě Klárinka už dovede pěkně pozlobit 🙂 😀 Adámek dneska v noci spal úplně ukázkově, usnulv 8,vzbudil se v půl 2 a pak až o půl 8ráno-úžasná noc, jupí,jupí, v pondělí jdu Marti k dr. Mikuláškové, ale ty jdeš jindy, že??Jsem zvědavá jestli tam na tebe někdy narazím a konečně se potkáme.
kristyan, já si nějak toho papírku nevšimla, ale peru v Batole a zkusila jsem i tento persil a je dobrý, ale žádné slevy jsem nevyužila, z té porodní dárkové krabičky mě nejvíc nadchla knížka happy baby- jsou tam rady na vše
tak přeji všem hezký víkend, po neděli má být zas víc mrazivo, ale snad nebude pršet jako dnes, mějte se 😵 😵

denousek
autor
14. bře 2008

neee Marti vsak pohoda 😀 ajak rostete??kdy jdete zase na nozicky??

kristyan tak to ani nevim jestli jsem tam mela musela bych se mrknout ale ted tam nechci sramotit malej uz spi zitra se ti mrknu ,co chtela by si ho kdyztak??klidne bych ti ho poslala jestli ho mam...

verdiku diky za pochvalu ja doufam ze se bude libit chobotnicka,zdala se mi tak jako nejvic ucelova na rozvoj smyslu sice je to dost penez ale tak je to prvni svatecek prece 😅
no a muj jeste maroduje ale uz je dobrej jen ma jeste neschopenku tak je s nama pekne doma,pohoda,aspon neco podela 😀

cecil
14. bře 2008

kristy...TETA drogerie je v Konici...nad policajtama 😉

denousek
autor
15. bře 2008

teta drogiska je i na MESTE ale kristy spis nema cas do ni zajit ne?

martinataylor
15. bře 2008

Tak k dr.Mikuláškové jdeme 25.3. do poradny ve 3 měsících,to je uterý a hned ve čvtrek nebo v pátek na nožičky na kontrolu.

abinka
16. bře 2008

nazdar maminy,

To je počasí co???

Marti náš malej je taky pěkná vzteklina a už jsem přišla na to proč se tak vzteká.Protože si chce sednout a nebo stoupnoutNadšená z toho nejsem,ale vzteká se od té doby než mu podám ruce on se přitáhne a sedí a hihňá se pak se odráží tak mu malinko pomůžu a stojí a pusenu od ucha k uchu.Dnes se holky z pasení koníčků 4x otočil a na záda.Moc jse se nasmály 😀 Otáčel hlavu na levou stranu a pravou nožkou kopal za sebe až se převážil 🙂 No super.Jo a pořád dělá sklapovačky.Budeme mít svalnatý miminko 😀

Jak jste na tom vy???

denousek
autor
16. bře 2008

jeee abinko to je dobry....nas vojtisek porad nechce nejak extra past je to lenoch ale tak snazi se.. to chce nejspis cas..
jinak je taky rad kdyz stoji to je pak prca a řechtot to jo no... hii jinak je rad v te sve houpacce a kouka na telku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru