Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
15. dub 2008

deny to ti musí napsat dr. recept a ty si ho pak vyzvedneš v lékárně, vždy jednu vakcínu

abi a to ti v té židličce sedí a nebo to máš nějak sklopený, já ho mám zatím v autosedačce

megee
15. dub 2008

Abi a kolik jsi toho vařila, jen jednu porci nebo sis to dělala dopředu?

megee
15. dub 2008

deny ještě k tomu prevenaru, tu první dávku je prý nejlepší píchnout s nějakým základním očkováním např. hexavakcínou

denousek
autor
15. dub 2008

megge noprave to sem chtela !!ale co mam delat se svou dr no...

denousek
autor
15. dub 2008

to joooooooooo mazec 🙂 vojta si hral na gaucu sem se podivala se na brichu plazil za hrackou a on u toho usnul tak spi natahlej sápajíc se ke hračce a na brichu 😀

megee
15. dub 2008

tak jí zkus prostě říct at ti to prostě napíše, že ho chceš naaočkovat a že to rozhodně jde dřív než v 7 měsíci 😀 , prostě být drzá a stát si za svým, přece ti ho nemůže odmítnout naoočkovat...

denousek
autor
15. dub 2008

no jasne ale toje pry takova dr ze kdyz ses na ni drza tak se po tom k tobe chova hrozne..my tam pojedeme na 2 hexivakcinu tak to ji mam rict jO,?a jak vis ze to musi predepsat dr??..

megee
15. dub 2008

no nevim, ale mě to napsala a říkala, že příště mi napíše tu další, jinak my jsme na 2. hexavakcíně byli dnes a malej sice spí, ale když se probudí tak chudáček strašně řve ☹

martinataylor
15. dub 2008

jo jo ten prevenar je na recept,napíše ti to,vyzvedneš si to a vemeš zase k dr.a na nove poliklinice to mají za 1800 kč, v bile v lékarně 1950 kč.

abinka
15. dub 2008

megee já mám podobnou co si objednala Deny a je super je to zklopený a je to pomali jako v autosedačce.

Jinak jsem dala vařit 1 brambor,1mrkev a asi 50-70g krůtího prsa no a mám z toho tři porce 🙂

martinataylor
15. dub 2008

taky to chci abinko vařívat,sehnala jsem si malinký krabičky na mražák....domací je domácí

megee
15. dub 2008

no já právě strašně nerada vařím tak to budu asi kupovat 😀 ona totiž kuchyně není zrovna můj dobrý přítel 😀

abinka
15. dub 2008

megee to nemůžeš brát jako vaření. 😉 Já to hodím do napařováku a za 20 min. je hotovo.Jen to rozmixuješ a je mňamka.Musím se přiznat,že jsem z toho měla radost a vypadalo to jako jídlo a dokonce to chutnalo.Z těch skleniček mě nic nechutnalo.Pepa říkal že jsem do té skleničky vyklepala Pepíčkovu plínku 🙂
Však uvidíte pro co se rozhodnete.Mě oslovilo to vařený.Bála jsem se,že to bude vyvařování ale ne je to rychlovka 😉

Holky dívám se po nějakých receptech na příkrmy ale zatím tam byly jen diskuze.Nevíte o něčem 😵

denousek
autor
16. dub 2008

jezis to bude az ja budu varit 😝 taky to samozdreje budu delat myslim ze budu kombinovat oboji...abinko s timnaparovakem to je dost dobrej napad!skoda ze ho nemam...alespon v tom zustanou vsechny vitaminy ktery se jinak varenim vypari ze...

martinataylor
16. dub 2008

Holky kdo z vás tady psal,že malá měla postýlku na blbé zoně a proto špatně spinkala?Kdo vám to zjistil tu zonu, chtěla bych to taky,malá špatně spinká.Ale pravděpodobně začínají zoubky...

denousek
autor
16. dub 2008

marti nevim kdo to psal ale my na to nekde doma mame takovy dratky ale vubec nevim kde se muzou nachazet....jdes s nima-jako kdyz hledas vodu 😀 no a kdyz je tam spatna zona tak se prekrizi....

marti a co ta sedajda na papani??byla ses tam divat??ja jsem si obednala stejne bybypoint pinta ale ono je to vsechno na jendo brdo ze...

holky za chvili jdu na dalsi mrkvicku to sem zvedava,,chjo,,zas to bude vsude...

martinataylor
16. dub 2008

To bych potřeboala ty drátky,malý spinká fakt špatně....nebo někoho kdo k nám dojede a ty zony sakra najde.... na židličku jdu v pátek,Péta má volno tak to půjdeme koupit...

denousek
autor
16. dub 2008

marti ja se po nich podivam ale uz asi nebdou ..budou poohybany atd uz jsou stary...tak ja ti asi neporadim nic me nenapada.. 😒

megee
16. dub 2008

abi já taky bohužel napařovák nemám, taki uvidim, ještě jsem se tě chtěla zeptat kolik by toho měl sníst abych mu nahradila úplně to polední mlíko, toho vypije tak 100 ml a po jaké době by to tak mělo být?

martinataylor
16. dub 2008

Dnes mi přilša plinečka pro malou a pro mě vložky,ale ještě ani jedna kašička,jak jste psali vy.......

kristyan
16. dub 2008

ahoj o tech zonach jsem to psala já a dneska jsme papali jen jednou v noci v 1,00 a pak rano v 7 no parada ja jsem z toho nadsena jedna špatna zona a dela to neplechu od te doby co jsme prestehovali postylku tak spinka fakt jak nemluvne.jo mě taky prisli vlozky a plinka pemprs parada že?

abinka
16. dub 2008

Holky ten napařovák je super věc a jak píše denoušek uchová to všechny vitmíny v papání.
No měl by spapat celou skleničku,ale mě jí taky nesnědl a když jsem mu dala mlíko tak neěchtěl a vydržel 3 hodiny.Tak jak bude chtít tak mu dávej.Asi týden mi jedl jen půlky a stačilo mu to a jak jsem včera začala vařit tak snědl celou skleničku.

Mě taky přišla pamperska a vložky 🙂

megee
16. dub 2008

tak mě přišla jen pamperska, dvd a ta kaše jinak zatim nic

abi díky zítra budeme mít brokolici tak uvidim kolik toho spapá, dnes po těch 6 lžičkách květáku a 80 ml mlíka spal 2 hod. což je záázrak jinak vždyk spí přes den tak max. 1,5 hod. dohromady

abinka
16. dub 2008

megee to je pěkný to spapal dost.

martinataylor
16. dub 2008

Holky já malou vykoupu,nakrmím ,dám do postýlky a řve jako tur!!!!!!! a baštit chce co 3-4 hodky.Už nevím co mám dělat......... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kristyan
16. dub 2008

Marti kdybys chtela změřit ty zony tak dej vědět dala bych ti čislo na pani ktera to meří je moc příjemna dělá v Přerovské firmě ktera se tím zabívá .Jinak se holky nechytam co se dokrmovani tyče mi jen kojime ale u první dcery jsem to přikrmovani řešila podobně akorat nase mlada byla dost vybírava ja jsem vždycky neco ukuchtila a ona to nechtela ale dost jsme jedli ty kaše HAMI co byli do vody hlavne jsme to vecereli,ted zatim nevim.

denousek
autor
16. dub 2008

holky..taky mi prisla plinecka a vlozky 🙂))

holky myslite ze muzu jen ve vode uvarit mrkev a dat ji vojtovi??segra zase cosi rikala ze 6 mesicu to nesmi ze muze jen bio nebo co...to se mi zda divny 😒

abi nepapamtujes si prosimte www adresu na ty dupajdy miluji tatku??jedna holka mi psala di ip a ja uz si ji nepamatuju....

msrti tak si zkus koupit ten nutrilon good night je v modre plechoce maji ho v tescu a pry zasyti pres noc jinak nevim....ja vecer v 8 jen polozim vojtu vedle do postylyk normalne do tmy a zavru dvere a on za chvili sam usne a spi az do rana... je to zlato..

verdik
16. dub 2008

ahojky, marti tak brouček tě tak zlobinká a to i v noci se tak budí po 3hodinách??? ☹ to jsem si myslela, že když ty mimoušky krmíte těma nutrilonama, že spinkají jak andílci a asi , jak které mimi, neboť jak píše denousek ta malého položí a spí až do rána.to se mi zatím s Adámkem ještě nepodařilo, ale i tak spinká hezky
já se taky zatím na příkrmy jen připavuji neboť plně kojíme jako kristyan a tak aspoň odchytávám ty vaše rady , co tady teď píšete ohledně příkrmů,a docela se na to těším , snad ta mrkvička a podobně nebudou všude kolem nás, ale ještě máme čas a asi mám to mlíko fakt jak smetanu ,malý má 6,60 kg a to jsme mladší než ostatní, už se mi pěkně pronese
denousku ty malého krmíš nutrošem a kolik ti přibýrá tak za měsíc???a taky by mě zajímalo kolik vám mimoušci naspí toho přes den a ještě jedno téma, budete si kupovat nějakou tu cestovní postýlku nebo ohrádku, kde budete mít prcky, jak trošku začnou sedět a hrát si???díky za rady,mějte se 🙂 🙂

denousek
autor
17. dub 2008

ahoj verdiku...kolik pribira to ti nepovim ....ptz to v te prukazce neprectu...no zkratka 16.1,mel 3750g,30.1.-v tommam gulas bud 4150nebo 4750...nevim kolik ptz 19.3 mel 5350g a 4.4.mi ho prevazila na ockovani a to mel myslim 5600g..no uvidime dem zase na ockovani 2.5 tak my ho zase prevazi....

no a vojta toho pres den nenaspi to sou spistakovy pul hodinky az 45minutovky....ale jen nez ho supnu do kocaru to kolikrat vydrzi 2 spat kdyz jezdime a pak jeste 2 hodky na chodbe v kocarku...no jak kdy....

no a ohradku uz mam obednanou metr x metr drevenou at se muze chytat pricek jak bude vstavat minuly patek jsem ji obednavala i s jidelni zidlickou...uz aby to prislo da se tam zvednout rost vis takze mu to ted zvednu a dam mu tam hraci deku aspon nebude na zemi na pruvanu a jeste k tomu mame pejsky takze na zemi poletujou proste chlupy a tak nechci aby se valel po zemi ptz ty chlupy doleti az na tu deku a dokud nekdy jeste boura ,,cumackem .,, 😅 po zemi kdyz se otoci na bricho tak je to fakt nemyslitelny....
se psama je to pekne na prd ale co s nima kdyz uz je mam ze... ☹

martinataylor
17. dub 2008

Dneska má malá v očenku trochu hnisu ☹ ...uvidíme co se z toho vyklube...zítra je Péta doma,tak by jsme jeli znovu na oční...to je trápení.

Přes den mi včera malá spala přes oběd 2 hodky,to je vše....jindy spí třeba jen hodku,a z toho spí 4 hodky..

a na to paní mi krystian pošli číslo,jsem zoufalá,zkusím ji zavolat.....usne mi malá jen v koši když ji vozím a pak ji přenesu do postýlky...

a cestovní postýlku mám koupenou od kamošky a bude si v tom pak hrát a v léte v ní spinkat na chalupě...koupila jsem ji od kamošky po 1 mimi je jak nová a veliká

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru