Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

denousek
autor
18. dub 2008

kristyan budes ockovat prevenarem,?

verdik
18. dub 2008

ahoj holky,denousku tak my už jsme naočkováni, ale to už jsem psala, druhá dávka nás čeká 7.5.to jsem zvědavá,jak to bude komentovat ta vaše dr!!!!
marti očenko tedy fajn ,tak to je super, ještě zjistíte,zda malá nespí ve špatné zoně, když ti tak nehezky spinká a je to 🙂
kristyan taky jsem dnešní večer sama, tedy maličký spinká v postýlce, moje milovaná polovička šla sportovat a to moje starší dítko někde randí 😉
kristyan máš MS,když kojíš plně, nebo zatím nic???já zatím nic a nechybí mi , škoda,že to tak už nezůstane.
denousku ty máš 3215příspěvků???tedaaaaa, jak to tak stíháš,ty jsi fakt pisatelka 😀
zatím se mějte, hezký víkend

denousek
autor
19. dub 2008

jee verdiku to jsem si ani nevsimla...tak ted v prosinci to byl rok co sem chodim ze 🙂 sem tady prozila cele otehotnovani i cele tehu a ted i materstvi 🙂 je to pro me fakt prijemny odreagovani...

jo a s prevenarem mi asi dr uz nic nerekne proto jsem ji to rekla po telefonu a se slovy uz jsem se rozhodla prece ona nic nenadela....jen mam strach aby to s nim neco neudelalo..prece jen obycejna hexa je zatez na organismus ne.....a jeste do toho prevenar...verdiku mel Adamek nejakou reakci??mama me strasi a rika mi jen aby to nechytil...ze to do nej vlastne naockujou malou davku te nemoci a on s tim pak bojuje a tvori si tim tu imunitu myslite ze je to pravvda??mam se bat??vzdyt to musi byt bezpecny ne...bojim bojim ☹ ☹ ☹

p.s.dnes jdeme na vitani obcanku na 10.00 snad tam nebudem jedini urvanci 😀

kristyan
19. dub 2008

mi jdem v pondeli nastrelit nausnicky a tak se chci zeptat na ten prevenar tak nevim ale od nas tady kamoska chodi k Prudke a ta ji to rozmluvila ze by ji spis doporucila meningokoka tak taky nejsou naockovani a pripominam ze jeji mala ma v zarí 2 roky tak novim ale mi chodime k Latalove tak se ji v pondeli zeptam.
Verdik MS nemam a jsem max spokojena ale porad se chystam na to telisko MIRENA 6000 a u toho taky neni menzes a to me na tom nejvic laka,jenze porad nemam jaksi čas Bilik ordinuje jen v pondeli a nam ty pondelky nevychazijou ted jdeme nastrelit nausnicky dalsi pondeli je jdeme měnit pak v pondeli je zas tata v praci no rikam neni to jednoduchy.
Jo a vitani občanku mi jeste nemame ale taky uz pozvani čekam .

abinka
19. dub 2008

denoušku na to příjde.já taky celý papání dělám ham ham a mňam mňam a aaaaaaaaaaaaaaa a hami hami pořád dokola 😅

Holky jinak nám lezou asi zuby.už dvě noce proplakal a dva dny je mrzutý.pořád si sahá do pusenky.přestane plakat jen když mu masíruju dásínka.Tak jsme začaly natírat vodičkou a dávám mu pandalo baby a je to lepší 😉

megee
19. dub 2008

abi tak to nás trápí už asi dva měsíce a zatím pořád nic tak jsem zvědavá kidy to přijde 😀

megee
19. dub 2008

jo a samozřejmě má nejradši miji ruku 😀

denousek
autor
19. dub 2008

kristyan myslis k prudke do Premyslovoc nebo do Konice??jestli je to tatéž dr...my tam taky chodime a taky nam to rozmlouvala...tak ja nevim jestli teda do toho jit... ☹ poradte.....

abi ty nepujdes do prevenaru?

jo a vitani bylo desny my jedini urvanci jsme se predvedli....ale tak to je tim ze od byl od 7 hod vzhuru a v tech 10 uz se mu chtelo spat no... ☹

abinka
19. dub 2008

megee Pepíček už měsíc slintá jak bernardýn tak právě už 14 dní čekám kdy to začne a už jsem se dočkal i dr říkala,že to má nateklý.Jak píšeš maminčina ruka je nejlepší 😀 Jinak se malýmu udělal váček v pusence.Na první pohled to vypadalo jako zoubek.No ale to by vypadal jak upír 😅 No ale bohužel je to váček.Ve čtvrtek jdu k zubařce ta ji řeknu ať mu to tam taky prohlídne.

Denoušku já si počkám jestli to příští rok zařadí do povinného očkování a podle toho se rozhodnu.Bohužel teď těch peněz není na zbyt 😒

No a co se týče vítání občánků tak zatím pozvánka nedošla,ale už vím že nám tam bude vystupovat malá soused 🙂 a určo bude v květnu ale kdy to ještě nevím.Denoušku a co jste dostaly pěkného???karafiát??? 😀

denousek
autor
19. dub 2008

ABINKO dostaly jsme kyticku plysacka denicek ditete a financni obnoc...ale bylo to vazne moc peky az na toho naseho urvance...do ted ho hlidala moje mamka a ted jsme dojeli domu od manzilkovych rodicu takze ho jdu odlepit od zachodove misy 😀 vsak to znate tak zatim dobrou paaaaaaa

verdik
20. dub 2008

denousku s tím očkováním to ti asi nikdo neporadí, každý má na to jiný názor a musíš si to zvážit ty sama.Adámek už jsem to tu psala po očkování spinkal 5hodin v kuse,v noci měl zvýčenou teplotu 38,1, ale čípky jsme nedávali až nám paní dr řekla, kdyby byla teplota 38,5 a výš....dala jsem mu v noci o jedno kojení víc, ať má tekutiny a zas to prospinkal, ráno byl trošku umrčený, ale pak už vše bylo zas jak dřív, takže snad to tak zvládne hezky i příště a v podstatě máš pravdu, je to stejné jako očkování ostatní,stejně tak jako hexavakcína, prostě ti trošku toho píchnou a tělíčko si pak tvoří obranné látky proti tomu, tak , jak ti to říká mamka, ale rozhodnutí je na tobě a vem si to z té druhé stránky, kdyby se ti mimi narodilo až příští rok a zařadili ten prevenar do povinn.očkování, tak ti mimčo naočkují a ani se ti ptát nebudou....
a vítání občánků, tak na to se taky těšíme, ale ještě nic bližšího nevím ☹
tak hezký zbytek večera a pa 🙂

megee
21. dub 2008

nám taky ještě nedošla pozvánka ná vítání občánků ☹ , jsem zvědavá kdy přijde, jinak jsem malýmu vařila mrkvičku s bramborem a snědl třičtvrtě té skleničky a málem u toho slintal 😀 , takže jsem se rozhodla, že mu to budu vařit doma případně kombinovat akorát nevím co mu pořád vařit 😀

martinataylor
21. dub 2008

Ahoky holky.tento měsíc jdou na vítání občanku miminka která se narodila v listopadu...jde kamoška s malým mimiškem.Tak prosincové půjdou určo v květnu.....taky se těším,ale určitě naše tam bude nejvíce slyšet 😉

na zony jsem volala...příjemná paní,ozve se mi kdy přesně dorazí

megee
21. dub 2008

jé holky tak tobysme se na tom vítání mohli potkat 🙂

kristyan
21. dub 2008

Ahoj vespolek tak mi už máme naušničky no boli boli plakali jsme ☹ ale za tu krásu to stálo 😉 zatím máme erár ale v pondělí jdeme něnit za naše 🙂 .

martinataylor
21. dub 2008

jé krystian už to máte za sebou,nás to čeká?a nastelovali to?to je rychlovka že? plakala? ach jo...ale určo je to kočka, taky se těším...

megee já si myslím že se uvidíme mi prosincové maminy...záleží jestli to nebude na dvakrát jak v březnu...miminek je hodně,však si dáme vědět....

denousek
autor
22. dub 2008

marti co ta zidlicka koupil asis ji?

kristyan
22. dub 2008

Verdik kouše te mimouš pri kojeni mě Kaja kouše sice nema zuby ale boli me to tak ze premejslim ze prestanu kojit ač nerada ale je to fakt bolestive připomínám že kouše jen přes den v noci když je rozespalá tak nic tak nevim jak ji to mam odnaučit .Asi nám porostou zuby protože si všechno cpe do pusy a kdyz ji chovám tak slintá v leže ne.

martinataylor
22. dub 2008

Holky Klárinka silintá už přes měsíc a půl a rve si vše silou do puse a vše kouše...tak čekám na zoubky,i dr. se ji dívala do pusenky že extrémně slintá....

a denoušku židličku jsem koupila v pátek za 2300 kč na Kravařce.

denousek
autor
22. dub 2008

marti mi ted taky uz nejak extreme slintame a celkem i placeme to uz musi byt ono... 😉

martinataylor
23. dub 2008

Jo jo denoušku to už bude ono,tak nám to taky začne...letí to co...naši mioušči budou mít 4 měsíce,Vojtíšek zítra a Klárinka v pátek...je to jak včera co jsme byly v porodnici.. 😉

denousek
autor
23. dub 2008

jojo Marti leti to a jeste k tomu vojtisek ma dneska svuj prvni svatek 🙂

martinataylor
23. dub 2008

Jéé tak vše nej..přejeme Vojtíškovi...určitě mu mamča koupila něco pěkného 🙂

denousek
autor
23. dub 2008

jeee ten dastal veci..no dostal...cekame na postaka 😅

megge tak jsem ze zvedavosti koukala jak dlouho nam vydrzi nutros a clovece fakt jen tyden 😒 takze ti to sedi spravne 😉

verdik
23. dub 2008

ahoj, kristyan mě zatím malý u kojení nekouše , sice slintáme jako vy všichni tady na modrém koníčku, ale snad ty zoubky chvíli ještě vydrží schované, holky co kojí a mimča už mají zuby, začaly používat klobouček, neboť to docela bolí, to je škoda abys přestala kojit,zkus to taky s tím kloboučkem,pak mi dej vědět, já zas malého za chvíli neunesu, on mi po tom kojení docela dost přibývá, ale dr říkala, že to nemám řešit, že to vyběhá 🙂 🙂 ale co moje záda na to???ty pěkně protestují, byla jsem na masáži, tak to byla paráda, asi budu muset častěji
marti pak vyfoť malou s naušničkama, jaká je parádnice, marti co ti říkala dr Milulášková, na váhu malé???jo a co židlička , dobrá???
zatím pa, holky padají vám vlasy po porodě??? 😉 ☹

kristyan
23. dub 2008

Ahoj jo mě taky padají vlasy už jsem si koupila i vitamíny kalibrum mami ty se můžou i při kojení a neřekla bych že je to lepší i bych řekla že se mi víc mastí ale já jsem to tak měla i po prvním porodu po Kristýnce a spravilo se to.No mi jdeme do poradny v pondělí tak jsem zvědavá kolik budem vážit,ale co jsem se dívala do albumu tak Kristýnka byla věčí macek v tomto věku, ale taky už dávno papala nutrilon a z toho prej děti víc přibírají tak nevim.

megee
23. dub 2008

verdik tak mě šíleně, říkám, že s takovou budu do měsíce plešatá 😀

deny já si říkala, že dva týdny jsou nějak moc 😉

martinataylor
23. dub 2008

Verdíku určitě pak malou vyfotím,tu naši malou slečinku...a záda,to ani nemluvím a ruky jak mě bolí,tahat toho našeho macka..tipuji že má tak 7 kg,uvidím v uterý.Ale minule jak jsem tam byla tak mi dr.Mikulášková říkala že je krásná a že nemám řešit váhu,že to vylítá...že at jsem ráda,že pěkně prospívá.A řekla bych že už nemá takový škraně,že se spíš vytahuje.....ale co aspon máme doma kus krásný ženský...žádný béčko jak říká tatka....

a vlasy mi padají strašně po porodu,mám vitámíny ale já jsem na ty prášky otřesná...vezmu si tak jeden za týden..pak to má mít učinek 😉

kristyan
23. dub 2008

a co jste dneska vařili za mnamku já koprovku už jsme ji dlouho neměli a Kristýnka je máčková.

megee
23. dub 2008

holky tak my asi budeme brzo lozit po čtyřech už tři dny trénuje pohupování na kolínkách 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru