Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

kristyan
14. kvě 2008

ahoj ve spolek tak zkusila jsem Káje udělat pul dávky té rýžové kašičky co jsme dostali vzorek a nevěřila jsem spapali jsme ji no vůbec se nešklebila no mnamka 🙂 tak uvidím zitra budem mít znovu,ty přesnídávky byli asi moc kyselé ☹ .Tak budu skoušet kašičky

martinataylor
14. kvě 2008

Ahojky holky tak už je to lepší s Klárinkou snad,sice to ještě vní crčí,ale to nebude asi hned.Ale už papká a spinká docela pěkně a to i v noci,vzbudí se jen na krmení,musím to zaklepat 😉 ,že by to přestěhování fakt zafungovalo? 😉

Denoušku ten kočárek co jsi chtěla a už neměli tak mají na sto procent v prioru nahoře.Tam mají kočárků furu a tento určo...dnes jsem tam byla kupovat dešníček Klárince na kočárek 😉 .

megee
15. kvě 2008

marti tak to je super, že už jste zdravé tak hlavně at vám to tak vydrží... jinak já ten kočárek tam viděla taky...

denousek
autor
15. kvě 2008

holky nahore v prioru ho maji ale prave tu novou kolekci 2008 ,,,2007 uz proste neni....v prioru sem byla jako prvni a hned volali do skladu...uz zkratka nejsou....
ale ten ramatti bude taky snad dobrej no...uvidime

marti gratuluju vidis to...snad uz budete mit klid..a kdy jdete na nohy??my asi pristi ctvrtek....

kolca
15. kvě 2008

ahoj holky, tak se mi to už blíží. Začala mi odcházet hlenová zátka, tak počítám, že max týden, 14 dní a Jaroušek bude na světě. Holky jakou porodní asistentku jste měly u porodu? Já chodíím do porodky teďka na ozvy a zatím byly všechny docela příjemné.

jiji
15. kvě 2008

Ahoj Oli 🙂
Tyjo, toto uteklo, to snad ani není možný 😲
Pokud jde o tu porodní asistentku, tak si pamatuju jen křestní jméno, byla Vlasta, ale noční předtím měly dvě takový docela slepice, co mě málem podruhý poslaly domů 😠. Naštěstí měl službu dr. Balák, kterej rozhodl, že mě tam nechají a ještěže, jinak bych porodila doma 😝 😀

jiji
15. kvě 2008

Samozřejmě přeju pohodovej porod a držím palečky, aby to bylo rychlý a všechno v pořádku 😵

kolca
15. kvě 2008

Ahoj Jitu, jojo uteklo to strašně rychle. Díky moc za přání, snad to půjde rychle. Zatím mě strašej poslíčci, tak jsem zvědavá kdy to vypukne. Koukala jsem na Michalku, to je hrůza jak to letí, už je to kus ženský.

abinka
15. kvě 2008

Nazdar maminy,

Marti tak držím pěsti ať je to už jen lepší.

Kolco já tam byla tři týdny a se všema jsem byla moc spokojená. 😉

Jinak mám šílenouo chřipajznu ☹ Mám silný antibiotika.no byly jsme v neděli na výletě a jeli jsme vláčkem a tak jsem dopadla.Nejhorší na tom je,že malý to chytl taky.Tak snad mu zabere ten nurofen od paní doktorky a třetí hexu jsme nedostaly snad příští středu jestli bude zdravý 😒

Jinak vás všechny prosím držte palečky mojí kamarádce.Minulý týden přes noc natekla a byla týden v Pv a teď ji odvezly do Olmiku musí jí malou vytáhnout.Je v 26tt 😢 Je mi z toho do breku snad to ta malá přežije ☹

jiji
15. kvě 2008

Jejda, chudák holčička 😢. No snad to tam zvládnou, přece jenom teď už je ta medicína jinde. Ale i tak, mimi ve 26.tt je strašně maličký ☹
Abi, tři týdny? Tyjo, mi stačilo osm dní a už jsem toho měla tak akorát 😝. Ale je fakt, že taky nemůžu říct, že bych s někým nebyla spokojená. I když tam měli nátřesk 🙂. Hlavně teda dětská doktorka byla výborná 😵

abinka
15. kvě 2008

jiji no právě,že to je malinký.No snad to dopadne dobře.

No nebylo to jednoduchý,ale přežily jsme to i díky Denouškovy poctivě za mnou chodila 😀 Jo dětské byly super.Hlavně ta mladá blondýnka 😉

jiji
15. kvě 2008

Abi, no přesně ta. Myslím se jmenuje Hanáková 🙂. Odhalila Míše infekci, v rámci odběrů na bilirubin. Proto nemohla pod světýlko a byla na kapačkách. Bere fakt všechno poctivě a je hrozně milá 😵 😵

denousek
autor
15. kvě 2008

ahoj holciny..

abinko to snad ne a znam tu kamaradku??ve 26tt...a co se deje proc jí ji musi vytahnout??to je hrozne brzo....to nevypada dobre...i kdyby bylo mimico v pohode muze mit trvale nasledky a silene dlouho bude v nemocnici!

ja jsem mela u porodu porod.asis. a myslim ze mela na stitky Vozihnojova ..to jmeno mi utkvelo v pameti 😅

a byla strasne super...jinak me taly projimal balak v 7 rano na stedry den ale rikal ze bud muzu zustat nebo ze sou ty vanoce tak jet jeste na chvili domu ze je to prvni porod a muze se to tahnout...tak sem teda jela domu ale vypila sem si jen caj a tak se to rozbehlo ze za 45min sem jela zpet 😀

jiji tebe sem tu jeste ani nevidela tesi me 😉

kolco vydis jak to leti tobe to slusi tak do Lesan pribyde dalsi mímo jo..no teddaaa 🙂) parada,nekdy se musime sejit az budes doma s mimicem a bude teplo muzem si jit na proti s kocarkama ja vyjdu z kostelce a ty z lesan 😕

kolca
15. kvě 2008

Denousku, jojo určitě se sejdeme a vyrazíme z kočárkama, do Kostelce je to kousek a já mám kámošku v Bílovicích a přišly jsme na to, že z Lešan do Bílovic vede polňačka, tak se nemusí po té hlavní, tak to můžem vzít po té polňačce přes Bílovice.

kolca
15. kvě 2008

s kočárkama, už neumím ani psát 😀

kolca
15. kvě 2008

Abi kamarádce držím moc palečky. Určo to zvládnou.

abinka
15. kvě 2008

Denoušku,nevím jestli ji znáš jmenuje se Martina Zatloukalová.Bydlí na středisku.No jak jsem psala přes noc otekla a v nemocnici ji našli bílkovinu tak to vypadá na tu preeklampsii jak jsem měla já.No já vím že je to moc brzo ale asi naní jiné řešení.Doufám,že mi dá někdo brzo vědět jak to dopadlo.mám z toho hrůzu. ☹

Pepíček začal chrblat.Pěkně to v něm hrčí. ☹ Snad se mu to nerozjede jak u mě 😒

denousek
autor
15. kvě 2008

kolco tak jo 🙂 pak se teda urco domluvime v lete muzeme i sednout na zahradku 🙂

abi to je hrozny tak to ji teda vazne moc moc drzim pesticky snad se o v ol jeste da treba nejak utlumit a aspon min 4-5 tydnu tam mimi udrzet po 30tt uz je to o necem jinem no...
chudera ☹ ☹ to bych teda nechtela zazit uplne s ni citim ..musi ji byt hrozne ale musi byt silna...tak ji zavolej nebo napis sms co je s ni....

jo abi a jak pokracuje stavba altanu??my z taky na zahrade delame altan se trema stenama mozna udelame pozdeji i ctvrtou a delame udirnu krb a gril z cihel 🙂 to budu akce 😵

abinka
15. kvě 2008

Denoušku už je to 100% že jde malá dnes ven.To by se musel stát zázrak.No mluvila jsem teď se sousedkou a ta říkala že ji radši nemám volat,že bude plakat že tak za 2-3 dny až se bude vědět co a jak jenže já bych ji nejradši brnkla a podržela ji.No možná je taky pod kudlou že?

Tak mladýmu teče z nosu samá voda 😒

denousek
autor
15. kvě 2008

abinko moje kamoska kdyby byla v takove situaci tak ji klidne zavolam....vsak ona to taky nemusi vzit vis...a jestli to veme tak s tebou chce mluvit jinak by to nevzala prece...zkus to...treba ti rekne vic,,treba je vse uz zase jinak v ol maji jine prostredky..a taky centrum pro nedonosence takze tam to muze byt o.k...
ja bych ji zavolala za pokus nic nedas....
a jestli ti to nevezme tak bych ji to nezazlivala vsak ona se kdyztak pak ozve sama ale ted bych teda rekla ze potrebuje podrzet...zavolej ji..rekni ze ti kamoska rikala ze v Ol jsou na tohle odbornici a ze vsechno bude dobry....za chvili to bude za ni a bude na to jen vzpominat..

jo abud rada ze mu tece jen voda aspon muze v klidu dychat...

jiji
15. kvě 2008

Deny, myslím se známe ještě ze snažilkovské a těhulkovské PV diskuse 😀. Si pamatuju, jak jsi řešila ty slabý čárky ... a pak se ukázalo, že to byl Vojtíšek 😵
Koukala jsem na fotky, jestli Tě třeba neznám z města, ale asi ne. A teď jsem pochopila, že jsi z Kostelce? 😕

martinataylor
15. kvě 2008

Jéé abinko držíme kamošce pěsti,je to moc brzo a miminko by mohlo být fakt postižené....ale všichni na ni myslíme tak to bude dobrý..musí....já měla porod.asistentku Spisarovou....super.....mladounká hodná,nemůžu si stěžovat...a ke konci se střídala směna tak na 2 hodky porodu jsem měla Apisarovou a na poslední hodku co jsem už Klárinku tlačila tak jsem měla jinou,ale taky byla moc hodná... 😉

Akorát ty sestry na novorozeneckém děs a hrůza některé,teda ty důchodkyně....ale jedna,ta vrchní setsra ,ta štíhlá blondýnka...moooooooooc hodná,mohla by se rozkrájet pro vás,jen aby vám pomohla...

denousek
autor
15. kvě 2008

hm abinko tak sem se dozvedela ze ta Martina je moje rodina je to segra od jedne z rodiny co k nim jezdime do premek ....me to prijmeni nic moc nereklo vis bavime se spis s tou jeji sestrou s ivetou jeji manzel je nase rodina...

tak to je mazec ted ze je to ona sakra to by me vubec nenapadlo...to je v riti.. ☹

denousek
autor
15. kvě 2008

jiji jojo jsem z kostelce ja jsem taky koukala jestli te neznam ale ee 😀

jiji
15. kvě 2008

V Kostelci máme rodinu 🙂

denousek
autor
15. kvě 2008

jo??koho?jmena.. 😀

jiji
15. kvě 2008

Šmídovi .... bydlí kousek od fotbalovýho hřiště. Bratránkovi už je přes třicet, strejda jezdíval s lokomotivou a teď je v důchodě a teta dělá zdravotní sestřičku na ortopedii. Ale to asi znát nebudeš, oni jsou celkem takoví nenápadní 😝 😀

denousek
autor
15. kvě 2008

jiji tak to mas pravdu ty fakt neznam 😀 hii tak asi fakt nenapadni jsou 😀

jiji
15. kvě 2008

😀 😀 😀

denousek
autor
15. kvě 2008

😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru