• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
autor
abinko ja jsem tam taky chtela soutezit ale nejak mi ty ceny neprisly zajimavy no....
a ted to nechapu prej pro hlasovani se musim prihlasit tak jsem se prihlasila a prej ze sem jz hlasovala a uz nemuzu :unamused: ze o tom nevim ze bych uz hlasovala :angry:
20. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
abi, jj, andrejka, je to jedna naše červencová holčička :slight_smile:
Tobě taky samozřejmě pošlu hlas, jen co uspím čertíka :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, jsem to popletla ... na andrejku se ptala deny :grinning: :grinning:
to je z toho, jak jsem furt v poklusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jiji ale dyt mas michalku :unamused: tak to nechapu..ja uz jsem se na andrejku divala davno :slight_smile:) jeste nez si sem napsala ze ma neco spolecneho s tebou...nevim jak je na tom ted ale predtim byla prvni :grinning:
20. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Deny, no jasný, že mám Michalku, ale Andrejka je dcera od jedné naší soutěžící červencovky Lucky :grinning:
Tak, už jsem to doufám vysvětlila trochu pochopitelně. No, a protože jsou to "naše" holky, chceme je podpořit :slight_smile:. Stejně nechápu, kde bere hlasy ta vítězka :angry:. Už nevíme, kde bysme otravovaly. Když si Lucka založila téma na diskusi, tak jí to akorát zamkly a ještě na ni držkovaly další účastnice soutěže. Hlavně, že se tu zakládaly témata typu Volte Nelušáka apod., když byla soutěž o nejhezčí fotku miminka v kočárku na babyportálu a to nikomu nevadilo, i když tam fotky mělo plno holek z koně :angry:
20. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kurňa, taky mi to na tom baby online píše, že jsem pro pepíčka už hlasovala. Maj tam pěknej binec :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahaaa jiji uz to chapu...
no ja jsem taky jednou soutezila v oriflame soutezi a zalozila si na to tema a taky mi to smazali..
je to zajimavy ze jak komu no.. :angry:
21. kvě 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Deny, no právě, není tu na všechny stejnej metr, evidentně :angry:

Kurnik, to počasí mě štve, máme jít plavat a chceme jít s kámoškou pěšky, aby se holky trochu prospaly. No nevím, teda :angry:
21. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja mam takovy pocasi rada..jsem pak rada ze sem na meterske a nikam nemusim :grinning:
A KAM DETE PLAVAT??jako s detma do chobotnicky??

kdepak je porad ta abinka :frowning2:
21. kvě 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak na tom baby online mají vážně pěknej bordel, chtěla jsem hlasovat pro pepíčka a rovnou mi to napsalo že k té fotografii už nemůžu hlasovat a to jsem ještě nehlasovala, nechápu fakt... :angry:

Jiji pro Andrejku jsem už hlasovala dřív a znovu to taky nejde :frowning2:
21. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminy tak už jsem se ptala proč to nejde a zatím mi nikdo neodpověděl :unamused: :unamused:

Denoušku super dudlík taky jsem ho chtěla ale ztratila jsem pak netovou adresu.Pepa chtěl spíš tu s plnou pusou zubů :grinning:

Jinak všem děkuji za ochotu :wink:
21. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
megge tak to uz ses 3 ..me to udelalo prvni,pak jiji a pak tobe :angry: :angry:

abinko ja to mam pres uzivatelku hhranolka ..a za kolik si ho kde videla??nam se libil spis tento tak jestli nektery chces tak ji napis jje to bozi :slight_smile:))
21. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heeej tady je to opsala jsem do vyhledavace nazev z obalu

http://www.babysmiles.co.uk/dummies.htm

ale zajialo by me kolik je to v prepoctu na koruny...
21. kvě 2008 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
21. kvě 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
deny na tyhle dudlíky byl odkaz i někde tady na koníkovi a mám dojem že stály kolem 300,- ale to si nejsem jistá, my dudlík nepoužíváme což je škoda taky se mi moc líbili :frowning2:
21. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ja h mam tady z konika od uzivatelky hhranolka za 400 ale i s postovnym takze je to celkem fuk...
21. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku za 400kč jsem to viděla.
21. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak maminy,prý asi nesplňujete podmínky prý body pro hlasování mají jen registrované :unamused: Hmm to jsem nevěděla

No ale Denoušku ty si registrovaná ne????
21. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak Klárinka je zdravá,včera ji brali krev a dneší výsledky jsou o.k,zánět v těle už nemá. :grinning: Za to mamka je nachrmlaná jako hrom....ach jo...drží se nás to jako klíště :angry: .Máme odložené očkování 2 hexa+prevenar,jelikož měla antibiotika a nejdřív se může naočkovat 14 dní po vysazení.My to snad nikdy nedoočkujeme,furt to máme odloženo.
Jinak to strašně letí holky,v neděli máme 5 měsíců,malá se přetačí ze zádiček na bříško a snaží se lézt,ale je to dřina :wink: .Jinak furt říká tata-tata-tata. A Péta je velice pyšnej,i když asi táta to nebude to jej tata.Třeba jo... :wink:

Kristyan přišlo vám to vítání občánků už konečně?Nám zatím ještě ne,tak jestli to není divné :wink:
21. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak to vítání nám ještě nepřišlo tak nevím kde to vysí.No mi se ještě nepřetáčíme na bříško je to lenoch :wink: .A co říkáte na to počasí no hnus jsme zvyklí chodit časro ven a ted celej den kvačíme doma to je k zbláznění i Karol to nebaví.
21. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tam ani jinak nez registrovany uzivatel hlasovat nejde....tak nevim co je ja sem se prihlasila a hlasovala ale stejne mi to psalo ze nemuzu :unamused:

marti a my mame v sob 5 mesicu :grinning: ale to ty vis co,nam se to povedlo tak po sobe ale ty si byla pekne na stedrej den jeste doma :sweat_smile:

kristyan kaja se nepretoci na brisko??tak kdyby se ji chtelo tak to urcite dokaze ne...pocasi je des jeste ze nikam nemusime materska ma i svy vyhody :grinning:
21. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak maminy tak mě to počasí vůbec nevadí.Jsme oba na antibiotikách a musíme být doma.pepíček už je lepší příští středu dostane 3 hexu.no a já dostala zánět do ucha tak mám ještě antibiotika do ucha.Ten výlet nám fakt za to stál :unamused:

No musím se přiznat,že už mě to ale ničí být jen doma.Dnes okoupal a uspal tatínek a já se byla odreagovat v tescu.Nakupování to je moje :grinning: No a zítra mi tatínek říkal,že bude hlídat a asi si půjdem sednout s ženskýma na zámek.Jen na chvilku na nějaký ponocování ještě nemám :frowning2:

Holky mám dilema.Pepíček má být do neděle doma a až v pondělí může ven.Máme už tak půl roku domluvenou akci na tento víkend.Nevím jestli to odvolat nebo to risknout.Doktorka říkala,že je to o 100% lepší ale mám strach aby ta změna ovzduší a to že bude chvilku venku aby mu to neublížilo.Nejradši bych nejela ale nechci zklamat tatínka moc se na to těší no a já taky.Tak nevím co mám dělat.

Co by jste dělaly :confused:
21. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Abinko,my taky nesměly ven,ale chodila jsem se sní projít atd...horečky a teplotu neměla,a na vzduchu ji bylo líp než doma zavřená.Tam se jim líp dýchá.Byly jsme i na víkend na chalupě a tam byla celý den venku..a vše bylo v pohodě.Jen nesměla na sluníčko kvůli antibiotikům,ale to si pohlídáš,i když toho slunka venku není :wink:
22. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Aohj ve spolek
Deni no nechce se otacet a kdyz ji pomuzu a pretodim ji tak se vsteka protiva.
Abi no Kaja ma rymu a chodili jsme ven a dneska uz jsme taky byli venku ale ji se venku lip dycha a pekne spinka takze ja bych jela a zvlašt kdyz vidis je uz je lepší.
A co dneska holky vaříte ja halušky ze zelím a uzenym :wink:
22. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak dík za rady.Já už byla pevně přesvědčená,že nikam nepojedem.no a jak jsem si přečetla vaše příspěvky tak jsem změnila názor.Snad to malému neuškodí.

jinak Kristy malej se taky neotáčel a během tří dnů vélel sudy.teď začal orat čumáčkem podložku.Co má dělat s nožičkama to ví,ale ručičky mu tam nějak nedjou zkombinovat.Tak jezdí pusenkou :grinning:

Já dnes vařila vývar s nudlemi a krůtí medailonky se sýrovou omáčkou a americké brambory.No a pěkně jsem se naprala :confused:
22. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
abinko souhlas s ´holkama venku je lepsi vzduch kdyz pepicka obleces neni problem :wink:

holkyyy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co mam delat poradtee...
dnes sem si jela pro sportak ale dovezli jsme ho domu a zjistili zze tam chybi nejaky sroubky a ze kolecka se toci jak kdyby meli osmici a chteli upadnout....tak nam vratili penize.,...tak dlouho jsem na nej cekala,,
jakej si mam trebba koupit??libe se mi cortina ale ve stare verzi 2007 uz se neda sehnat a nova verze,,,tam jsou desny barvy...mozna ten oranzovej jeste..pro kluka ...mrknete

http://cam-neonato.com/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=C-859

co mam delat??... :frowning2: co mate vy za kocarky,?diiikyy za radu
22. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já mám děsnou radost Domča už leze po čtyřech a sám si sedne já jsem na něj tak hrdá :grinning:

Abi neboj ono se mu to lezení podaří nám to trvala měsíc než přišel na to jak to zkombinovat s ručičkama :grinning:

Marti tak konečně jste zdravé to je skvělý moc vám přeju at vám to konečně vydrží a at se už netrápíte...
22. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevite co je z VERDIKEM dlouho tady nebyla. :unamused:
22. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer, jdu vás jen pozdravit a jdeme uspávat :slight_smile:
My jsme dneska byly na první dávce Prevenaru a nevím, co jí teda naočkovali, takhle hodný dítě jsme už dlouho neměli :grinning: :grinning:
Kristy, ona na to časem přijde, každý dítě je jiný. Nám se Míša začala otáčet v pěti měsících a teď už se staví na nohy. Je to šídlo a vteřinu v klidu nevydrží. Taky váží 7400g (a 73cm), a to mám radost, že od osmiměsíční prohlídky přibrala půl kila. Zobe jak vrabec a je pěkná žížala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Ještě nás teda poslali na krevní obraz, bo je bledule.
Abi,taky si myslím, že ten víkend můžete risknout, změna prostředí mu naopak prospěje :slight_smile:
Deny, tak s kočárem neporadím, my jsme koupili původně kombinaci, se sporťákem jezdím sem tam (na víkendy beru do Konice k našim, bo je lepší do terénu nebo na to plavčo, bo má rovný záda a polohovatelný úplně do lehu a líp se jí pak spinká), jinak jsme pořídili golfáč, takže na běžný nákupy chodím s golfákem :slight_smile:
Jinak ses ptala na to plavčo - jj, chodíme do Chobotničky, na pokračovací kurz a paráda, jsme spokojený obě :grinning:
22. kvě 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo, ještě k tomu hlasování, abi, já jsem se schválně kvůli tomu zaregistrovala a stejně mi to psalo, že jsem hlasovala, maj tam nějak binčus :angry:
22. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek