• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

15. června 2014 
Holky a juknite na fotky,jak rosteme :wink:
25. kvě 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdíku Adánek je moc nádhernej..to je brouček...a jak se směje po ránu,tak to samý je naše Klárinka...takovej smíšek....v noci se na ni zlobím když nespinká ale ráno když se na mě usměje,tak je to moje zlatíčko,který bych upusinkovala a i ty moje probdělý noci stojí za to....

Klidně se můžeme domluvit a můžeš dorazit s Renčou ke mně....Klárinka Adánka ráda uvítá...u mě je to horší,však si to čteš určitě jak to s beruškou máme těžký :grinning: .
25. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi už jsme zdraví od rána už nemáme teploty tak jsem ráda že to z ničeho nic přešlo jak říkala Minaříková jak to příšli tak to odejde.No miminka rostou jak z vody .Jo a Marti můj synovec tak nechtěl být v kočárku pokud nespal to byl děs ale jak seděl tak to bylo O.K. tak to ještě chvilku budete muset vydržet.Kajinka zase je to ona usměvavá a v pohodě je poznat že jsme zdraví.
25. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky...

marti to je divny vetsinou jsou miminka v kocarku nejradsi :unamused: tak to nechapu Vojta je v kocarku moc rad..proto kupujem novej :grinning:

kristyan no vidis to ze je to v pohode...

jinak srazek uvitam...ale nej by bylo nekdy o vikendu at me tam muze muj hodit autem i s kocarkem ..ale ted zadnej mit nebudu starej uz prodavam uz mi psala pani....snad si to nerozmysli..tak leda az mi prijde novej :sweat_smile:
25. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
. :confused:
26. kvě 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda zenskyyyyyyyyyyyyyy.....

vy na to tady nak dlabete koukam :angry:
26. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak mi jsme pro změnu osipaní mame vyrázku pocelém těle i na hlavicče no mazec tak jsme byli zase u doktorky mame fenistil kapky a mastičku asi jsem měco snědla a tak to dopadlo. já už fakt nemám slov.
26. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristyan nemelas zeli :sweat_smile:
26. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny me se ta cortina líbí strašně moc já ho taky původně chtěla jen je na mě moc drahej, stejně přemýšlím, že koupím nějakej z bazaru, když vidím co v tom kočárku Domča dělá tak je zbytečný kupovat úplně novej
27. kvě 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti kde jsi malé koupila ty sluneční brýle, chtěla bych malýmu taky nějaký koupit ale nikde jsem tak malý neviděla?
27. kvě 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
megge tak kup cortinu z bazaru ne??..
sice ja jsem hledala i v bazaru-modrou ze stare kolekce....ale neuspesne...tak koupim z nove kolekce oranzovo cernou no....hlavne ze poslouzi ne..

kdepak mametu abinku nasi...ani nevim jestli uz jsou zdravi.. :unamused:
27. kvě 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny taky mě to napadlo no uvidíme podívám se po ní :wink:
27. kvě 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak jen ve spportaku ne,?...to se v bazaru pohybuju do 6 tisic.......to de ne...tam jezdi do 3 let...
27. kvě 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen ve sportaku no skusim se poptat a uvidim

co je s tou abinkou nejak se neozyva.... :unamused:
27. kvě 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar maminy,

megee nějak nebyl čas.Víš jak je krásně co budu sedět doma :wink:

No já uvítám srázek přes týden o víkendu je tatínek doma a chceme být s ním.

Jinak dnes jsem se naštvala a až se malý vyspí tak jedem koupit golfáč.Ten prďola jen roste a roste.Už nám je kočár malý :grinning: Zajedu do prioru a sambaby.Máte ještě někdo nějaký tip???
27. kvě 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prior je v pohode abi...
27. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mi jsme koupili první nutrilon už dvě noci po sobě nespíme s chceme papat nebo aspon dundat tak jsem volala dr a říkala ze ji to asi nestaci tak mame nutroš ale jen na noc 90 ml a zbytek kdyby chtela jí dam od sebe,nechtěla bych prestat kojit ještě néééééééé je to pohodlnější.
A Verdík vy ještě kojíte?
27. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dnes jsem s malou byla venku přes 3 hodky po obědě a vydržela tam.... :slight_smile: ,tak snad si zvykne... a přišlo nám vítání občánku tak 10 června jdeme.
27. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidis marto tak ses tesila :dizzy_face: hii i kdyz je to divny na pv ze az tak pozde no....
27. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý je hodně miminek,tak proto se dotane řada až tak v půl roce dítěte,ale to nevadí,aspon už bude pěkně hačat na klíně a čučet....
ted jsme byly s malou zase venku venčit hafana a super,neplakala,čučela a pak usnula...bobínek můj malinkej...
27. kvě 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je pravda aspon budete vetsi....my jsme to cely proplakali :grinning:

abinko koupila si kocar??
27. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
denoušku koupila a prošla jsem sambaby,prior a ještě na městě použité a v penny je nové dětské zboží.Nakonec jsem koupila v sambaby tento

http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/kocarky/golfove-a-sportovni/zooty-swallow-orange/26305.html
Všechno bylo úzký nebo krátký.Ještě tam byl od chicca,ale byl jen černo modry a nebo černo zelený.Moc se mi líbíl jenže vnitřek byl celý černý a to by se malý upekl. :frowning2: Je strašně lehounký.
27. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeee abi :dizzy_face: taky cerno oranzovej jo...tak to musite pak prijet a pojedem na vychazku jo :grinning:
27. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.. :unamused: ...
28. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat,dnes jsem byla na kontrole v porodce a mám CS 4,je to dobrý?
28. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

normo tobě v porodce říkaj CS? mě ho v porodce už neříkaj :frowning2:
28. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahij kolčo,dnes mi to napsal Konečný do papíru.
28. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no mě zatím vyšetřoval buď Feit nebo Bilík, a ty mi psali slovně, že hrdlo je takové a makové
28. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu vůbec nerozumím těm jejich zkratkám,a Konečnýho moc nemusím,je takovej divnej.Za to s Bilíkem je docela sranda.
28. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek