Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
7. čer 2008

nazdar maminy,

Tak než zapomenu tak kolči aky moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka 😉

Marti kamarádky mi je taky líto.Nedokážu si to představit.Proč je život tak krutý 😢 Teď bude potřebovat hodně podržet chuděra.

Denoušku něco by jsme měli podniknout,ale nevím kdy.Náš tatínek už je od pondělka pryč a přijede bůh ví kdy ☹ Ten mu to dává pěkně vyžrat tu výpověď. 😠 Kromě minulého víkendu kdy musel zůstat doma,protože se neměl kdo starat o Pepíčka tak je všechny v luftě.Už mě to fakt nebaví 😒

abinka
7. čer 2008

Denoušku dr. sousedce taky říkala nahoře,my jsme si to myslely taky a nakonec vylezly dola

denousek
autor
7. čer 2008

abinko vy uz mate zoubky-,,???
a ten pepa,tak at jde marodit ne??kdyby me tak nekdo drzel v praci tak jdu!!a kdy ted definitivne konci??paa

kolca
7. čer 2008

ahojky holky, děkujeme za gratulace. Od čtvrtka jsme doma. Malej je zlatíčko.

denousek
autor
7. čer 2008

kolcooooooooo

ja sem na tečbe tak myslela...co porod povidej...slo to??jak si dlouho rodila???

kolca
7. čer 2008

Petí sepíšu to a hodím to na jaký byl porod. Ale ve zkratce v sobotu ve 20.40 mi prdla voda a malej se narodil v neděli v 6.20. Rodil mě Balák - byl skvělej, větší štěstí jsem mít nemohla a porodní asistentky taky fajn. Porod jsme zvládli. Akorát mi hodně krvácela děloha, tak jsem měla kapačky a teďka doma ještě železo. Malýho ty dvě hoďky na sále choval jen manža, ale já to dohnala potom 🙂

veronikal
7. čer 2008

Ahoj holky, Vy, které očkujete prevenar, kdy jste dávaly první dávku? Kolci gratuluji k Jarouškovi a přejeme s Adámkem hodně zdraví a ať Vám dělá jen samou radost.

denousek
autor
7. čer 2008

jeee tobe praskla voda sama jest doma??to se malokomu astane...
veru mi ockovali poprve sdruhou hexou ve 4 mesicich..ale muzes zaroven s tou prvni 😉

kolca
7. čer 2008

Veru děkujeme moc.

Petí jojo sama, jsem to nečekala, a takový gejzíry.... jinak už jsem to sepsala:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

megee
8. čer 2008

holky jestli jste některá u ZP Me¨tal Aliance tak na Prevenar hradí max. 1000,- na každou vakcínu 😀 ptala jsem se na to...

jinak my zoubky zatím nemáme ale vypadá to že nám polezou dole a asi to budou trojky má to tam už nějakou dobu nateklý a takový tvrdý vystouplý boule tak jsem zvědavá co z toho bude....jinak kromě sezení a lezení už Domča stojí sám v postýlce nebo když se může za něco chytit a zvednout.....

kolco mooooc gratulujeme a přejeme moc moc štěstíčka vám oběma a male je moc krásnej tak si ho co nevíc užívej 😀

kolca
8. čer 2008

Megee moc děkujem, stejně to děsně letí, dnes má týden 😀

megee
8. čer 2008

jo to si říkám taky před chvílí jsem rodila a malej už má půl roku 😀

martinataylor
8. čer 2008

Ted jsme dorazili z chalupy,jezdíme od pátku do neděle,tak tu nejsem tak rychlo dočítám.
Malá rohlík nebaští jen to ocumle ani to nepolyká a od 6 měsíce už může....

denoušku nevím jakou měl motorku 😒

martinataylor
8. čer 2008

Megee ten tvůj prcek je fakt moooc šikovnej...za chvíli ti bude lítat 🙂 .

První zoubky mají správně vylézt dule a pak až na hoře.My tam máme jakousi bílou tečku tak uvidíme co z toho vyleze,všichni nám říkají že je to zoubek ale já si myslím že ten váček jak se tady zminovala myslím abinka.

denousek
autor
9. čer 2008

cau holky dnes je hezky co...jo ta metalka a prevenar...do kvetna to bylo tak ze davali jednorazove 1500kc-to sem dostala ja....pak tam byla v kvetnu segra a oni ze to zmenili a za kazdej listek davaj 1000 😒
tak sem byla nastvana ale sla jsem se tam zeptat a i kdyz jsem predtim dostala tech 1500 tak ted dostanu za kazdej dalsi listek 1000kc 😀 tak jsem jeste videlala 😉

megge to ani neni mozny ze uz si sam stoupne vy mate teda sikulu fakt!!

martinataylor
9. čer 2008

Je to šikulka,ale nevím jestli to není brzo,když už stoupe tad...může mít špatný pak ty jadýrka.Známá ted jde na operaci s malým,protože ho davali brzo na nohy a má je špatný...,ale jak chceš poručit at nestoupe,nemá z toho rozum...

my jsme u všeobecné a musím zjistit kolik přispívají na prevenar,ale nic moc asi... ☹ ,u metalky jsem byla ale musela jsem jít ke všeobecné aby nám něco proplatili na umělé oplod.,když jsme byly a ted přemýšlím že se vrátím k metalce.

megee
9. čer 2008

no právě já mu v tom těžko zabráním stačí když k něčemu doleze tak se hned začne zvedat a stoue si tak jen doufám, že mu to neublíží i když od kámošky malej chodil za ruce od 7 měsíců a od 9 sám a je v pořádku tak uvidím...

deny tak to jsi s tou metalkou měla štěstí já se tam jaksi dřív nedostala, ale i tak dobrý 3000,- 😀

verdik
9. čer 2008

ahoj holky, megee Dominiček je fakt čipera, to Ada se převaluje na bok, pasení koníčků ho moc nebaví a chodíme cvičit Vojtovu metodu, je to malý lenoch, ale zatím nemáme vyvinuté jádyrka, tak raději ať ještě stále leží 🙂 za to miluje koupání a kdyby nemusel tak ani z vany nevyleze, je to malá potápka
veronikal malý Adámek taky pěkně roste, koukala jsem na fotky, půl kila za 14dní to bylo tak i u nás a teď máme skoro 8kg 🙂 🙂 🙂 já jsem Adámka nechala naočkovat hned s první hexavakcínou, tedy ve 3měsících, pak ve 4měs,teď v 5měsíci a pak už až ve 2letech, takže 4dávky- reakce po tom byla vždycky trošku zvýšená teplotka, ale druhý den jako by nic , takže dobrý
marti, tak vy si s Klárinkou užíváte na chalupě, zítra se uvidíme na radnici 🙂
holky co plánujete za dovolenou s mimčama, vyrážíte někam????pište, pa 😅

denousek
autor
9. čer 2008

no jestli uz jadyrka ma tak treba jako my a uz nemusite chodit na nozicky ztak uz muze co sam chce...ja jsem se na to tam prave ptala....pry h do niceho nenutit ale muze co sam chce 😉

jinak na dovcu jedem do jeseniku mame tam pronajato chatu..musim vojtiskovi ukazat kde jsem ho nosila v brisku ne 🙂

kristyan
9. čer 2008

Ahoj
Verdik pořád kojíš nebo něco přidáváš ja jsem zkoušela ale ni bud to nachtěla nebo jen trošičku a nebo to vyzvracela tak jsme se vratili a pořád jen kojím a asi jí to stačí no musí když nic jiného nechce 🙂 .No vítání občánků porád nic tak nevím jestli tam půjde Karol po svých 😀 .
Jo a dovolenou plánujeme máme vybráno Špindlerův mlýn AQAPARK jen tak na 3-4 dny .a co vy?

Jo a mi jen ležíme na zádech a nic když jí pretočím tak chvilinku a pak řve 😒

martinataylor
10. čer 2008

Jéé Verdíku taky jdete dnes na vítání,snad tě poznáme... 😉 ,my jadýrka máme už naštěstí vytvořený a malá chce furt sedět,tak ji dám polštáře a sedí a hraje si,vydrží i bez polštářů hačat,jen z boku ji dám polštář,protože za chvíli se skutálí 😉 , a dovču tu strávíme na chaloupce a po návštěvách u známých asi....

Péta není dovolenkovej tip,miluje chalupu tak trávíme čas tam....ale příští rok bych chtěla jet už na dovču s malou i k moři,ale bude to dámská jízda a klárinka s náma... 😉

denousek
autor
10. čer 2008

holky vcera jsme byli v tom novym aquaparku v pv no reknu vam fakt neco uzasnyho!!!
je to tam fakt skveli!!takovych atrakci....malej byl chvilku ve vode ale pak to vsechno prospal u deky v kocarku tak jsem radila na skluzavkach 🙂)

chodite tam nektra??

jinak vojta se od 5.6.snazi rict tata a uz mu to dnes pekne jde uz je to pekne srozumitelny ale kdyz mu reknu rekni mama,mama...tak on se zacne jen smat uculuje se a rekne tata tata 😀 😠

martinataylor
10. čer 2008

Denoušku bydlím kousek od aquaparku ale nechodím tam.....

a malá říká tata-tata už dlouho a ted přidala dede-dede....je to užasný,dnes jsme vstávali opět v 6 je to hroznej živel a od té doby řádí...

denousek
autor
10. čer 2008

no mi taky zaciname rikat neco jeste jinyho ale moc tomu nerozumim

holky vybiram chodítko vy uz nejake mate?

martinataylor
10. čer 2008

Verdíku tak na vítání jsem tě neviděla,žádnej Adámek tam nebyl...asi jste šli až po naší skupině,bylo to hezký... 😉

Chodítko budu mít půjčené od kamošky 🙂 ...

denousek
autor
10. čer 2008

marti a neznas lucku sindylkovou-ted uz prikrylovou??....nebo pepu prikryla oni tam taky bydli....a chodis do plzne?

martinataylor
10. čer 2008

Do Plzně nechodíme,bydlíme na druhé straně,na myslbeka u gale a vidím z balkona do aquaparku 😉

denousek
autor
10. čer 2008

jee tak to mas dobry 🙂 a do toho aquaca bys nekdy nezasla??

veronikal
11. čer 2008

Ahoj holky, nahlásila jsem se s Adámkem na plavání do FTL, tak jsem zvědavá, jak se nám to bude líbit. Adámek koupání doma ve vaně miluje, tak to bude snad o.k. Nechodila jste tam některá?

denousek
autor
11. čer 2008

veru ja jsem tam chtela chodit ale zase me dela starost dojizdeni a s kocarkem do busu fakt ne-e---a pak jeste poulickama ---dnes jsou lidi totiz tak ochotni pomoct mamince s kocarkem.... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru