Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
25. čer 2008

Marti tak dlouho to bych se asi zbláznila 😢
Jinak sousedi to měli jak Denoušek.Dr.jim řekla že to bude nahoře tak sousedka měla strach že budou mít malého upírka a taky mu vylezl zoubek dole a teď už má 7 zoubků.

Jinak maminy musím se podělit o zážitek ☹ Předevčírem jsem dělala malému králíka se zeleninou.Malej už plakal hlady tak jsem řekla tatínkovy ať obere to horký maso obíral ho vidličkou a nožem.Já do něho klavírovala ať si pohne že to musím rozmixivat.Začnu krmit malého a za chvilku se začal dusit přehodila jsem ho přes koleno a začal pobouchávat pořád nic tak jsem ho začala doslova mlátit po zadíčkách ten se z ničeho nic strašně rozplakal(asi ho bolely ty zádička,protože to byly šupy jak do chlapa 😅 )Tak jsme ho uťešovaly a dávaly dudlík on ho pořád vyplivával a plakal dál tak jsem mu hrábla do pusenky a měl tam kůstku o průměru 1x0,5cm ostrou jak sviňa.No udělalo se mi úplně zle.Nedokážu si představit kdybych to z něho nevymlátila 😒

No a aby toho nebylo málo tak mi večer volala kamarádka,že její 2letý sny se napil sava,že jsou ve nemocnici.Dr. jí už strašil úmrtím(teda jestli to spolkl)Byla v 7tt těhotenství z těch nervů potratila 😢 Už po třetí.No ale bere to sportovně je šťastná že je Kubíček pravděpodobně v pořádku.
No my máme nějaký hektický týden nebo nevím jak si to mám vysvětlit.
Jo a ktomu savu nemyslete si že je nějaká prdlá matka ,která dá malému na hraní savo malej vlezl do komory kde nesmí a savo mělo zlomené víčko.Prostě souhra blbých náhod.

martinataylor
25. čer 2008

Jéé abinko čtu si tvůj přiběh a mám husíííí kůži,no hlavně že všechno dopadlo dobře 😉 .Stát se může cokoliv,at jsme optarní jen jak nejvíc můžeme.
My jedeme za chvili na chaloupku na celý den,je krásně.Vždy když jedu přes Přemky tak říkám Pétovi,že tady bydlí Abinka z internetu.. 😉
Zítra jsi jdeme pro fotky a DVD z vítání občánků,tak se těším...

No nic holky,máme před sebou s petou ještě necelý 3 dny,v pátek mě zaveze ráno na chaloupku a odpoledne odjede,tak si těch posledních dní jdu užít.Mějte se,a po neděli se tu objevím,jak dorazím z chaloupky...pa

denousek
autor
25. čer 2008

abi to je blby s tou kostickou no jeste ze to dopadlo jak to dopadlo...fuj...me se zase vcera vojta nadechl v bazenku nosem vody a taky sem to z neho nemohla vybouchat 😅
a to savo,to se proste stane ja uz ted vidim kolik tady hrozi nebezpeci vojta kdyz lita v choditku tak na sebe uz stahnul ubrus ze stolu a ten ubrus ani neopresahuje pres stul je mensi nez stolecek-pred gaucem- a on se tam proste natahl..nastesti na tom stole skoro nic nelezelo...

zatim se mejte maminy v sob odjizdim na dovolenku na tyden jak to jen bez kona vydrzim ☹

martinataylor
25. čer 2008

Denoušku vy už lítáte v chodítku,to je moc BRZO? ne? To je tak od 8 měsíce co vím od holek co mají děti? To nevím zrovna jestli by ti to schválil doktor? 😒

A jinak krásnou dovolenou...my jedeme zítra opět na chaloupku,péta v pátek odjede a já tam budu se švagrovou a švagem a tchýni až do neděle.Naštěstí mame super vztahy,tak pa pa holky,jdu žehlit a chystat předběžně věci Pétovi... ☹

denousek
autor
26. čer 2008

marti vsak on tam neni porad kvuli pateri dam ho tam kdyz treba place a ja se chci najist 🙂 a choditka jsou odd 6 mesice ...

abinka
26. čer 2008

nazdar maminy,
My už lítáme v chodítku od 5 měsíce.jinak malej už říká mama,tata,baba,pepa a ajejeje.je ukecaný jak palacký 😀

denousek
autor
26. čer 2008

jeeee tak to je dobry vojta rika jen tata ,a pak cosi zvachtla a dnes sem ho naucila mnam mnam mnam,,nebo to tak asppon vypada u obeda 😀

abinka
26. čer 2008

Denoušku hlavně,že žvatlá ty slovíčka pak příjdou samy.Já nevím ale ten kluk je tak ukecaný.Pořád si brble nebo cosi brumlá nebo si jen tk křičí z plných plic no prostě tu pusenu nezavře a v.bec neposedí 😒
Dnes jsme se sousedkou vytáhly chodítka před barák no kluci lítaly jak divý však taky už od 19h spinká 😀

Jinak dnes porodila kámoška z Přemyslovic v 18h porodila Matýska a má 4100g a 53cm.Chuděra přenášela 10dní.no hlavně,že už to má za sebou. 😵

denousek
autor
26. čer 2008

ty jooooo to je macek!!tak to by me asi zabilo...me dalo zabrat uz tech 3100g 😀 abi pepicek mel vlastne kolik??a znam tu kamosku?nejmenuje se martina?

abinka
27. čer 2008

Denoušku Pepíček měl 3500g a 54cm,ale kdybych ho donosila tak ty 4kg bude mít taky.

Jmenuje se Pavlínka,ale nevím příjmení 😅 ale žije s negrem-Pavlem Smékalem(s příjmením si nejsem úplně jitá)tady si všichni říkají pořád přezdívkama a já pak mám s jménama problém 😒

megee
27. čer 2008

ahojte holky tam my jsme opět s Domčou oba nachlezení, má to chudáček na průduškách a děsnou rýmu tak zase vysáváme ☹ , jinak zub zatím nemáme....
my chodítko nemáme, ale Domča už sám obchází nábytek takže ho asi ani nebudeme potřebovat, je to super jak se tak batolí kolem postele jen mu musím být pořád za zadkem aby někde nespadl no je to síla 😀

Abi s tou kostí to je fakt šílený...no hlavně že to dobře dopadlo....

Jo a my říkáme mama, tata mu nějak nejde 😀 , jinak žvatlá všechno možný hlavně ne ne a bla bla to mu jde skvěle 😀

abinka
27. čer 2008

megee to je pech ☹ Tak přejem brzké uzdravení ať si užijete krásného počasí.
Já jsem chodila od 7 měsíců a taky byz chodítka.Chodítko prý oddaluje první krůčky.Myslím si že kdybych ho do chodítka nedala taky by už taky brzo lítal.Mě to vůbec neva naopak aspoň mám klid.Ještě se za ním nalítám.
Jinak taky jsem ráda že to dopadlo dobře.ještě teď mám husinu jak si to vybavím 😖
Nám zas jde nejvíc baba pak tata a mama jen když něco potřebuje lumpík malej.
Dnes byla u nás Denoušek a neřekl ani píp jen co odjeli tak mladej baba tata a pořád dokola.Už mám obavy aby si sousedka nemyslela že kecám,pořád ji vykládám jak brble a před ní zatím plácá jen kraviny 😅 😠

denousek
autor
27. čer 2008

😅 abi neboj...on mi to jiste jednou ukaze.....jinak dik za pujceni cestovky snad ji slozim...tak nic mejte se ten tyden tady bude mi smutnoo paaaaaaa

megee
28. čer 2008

abi tak to malej dělá taky jak jsem s ním sama tak žvatlá ostošet a jak je u nás někdo jinej tak neřekne potvůrka skoro nic 😀

jinak s tím chodítkem, občas bych ho taky brala, ale bohužel máme málo místa a neměl by v něm kde lítat, takže to musíme zvládnout i bez něj...

abinka
30. čer 2008

Megee taky tu moc místa nemáme,ale nějak si tu pojezdí.Dnes mu tatínek navrtal houpačku.Je z toho unešený. 😀

kristyan
1. črc 2008

Ahoj ve spolek i když ted je tady nějak mrtvo 😉

Verdik ještě kojíte mi jo a ta opička nic jiného nechce když jí dám něco ochutnat tak se tváří jako kdybych ji chtěla otrávit ☹

abinka
2. črc 2008

maminy tak co válíte se všechny u vody???

kristy my zas máme opačný problém.Malej nechce vůbec mlíko a ani jogurt.Někdy s ní přesnídávku.Vůbec nevím co mu mm dávat.Prostě to do něj nedostanu.Pořád se pokouším,ale odvrací hlavu a začne panicky řvát ☹ Obídek mi s ní celý a chlebík taky.Vím,že je na to brzo ale něco do něho musím dostat.

kristyan
2. črc 2008

abi no ja mám podobné nazory jako ty prostě bych zkoušela všechno dělala jesm to u první dcery jedla od 4 měs všechno pribináky,chleba, polívky no co jedla to jsem jí dala a vím že jsme od bráchu malou krmili ve 4 měs.i rybou takže ja to taky tak neprožívám a schvaluji ti to akorád ta naše Karol fakt nic nechce jen kojit kojit kojit a proto jsem z toho taková překvapená už bych jí ledacos dala ale když stávkuje tak nic nenadělám.ale Karol je i lenoch podle vaších mimoušů mi se ještě fakt neotáčíme a ani nesedíme no vegáč no ale v tomhle byla i Kristynka stejná seděla v 9 měs.tak to zatím neřeším.
jo a od druhyho brách malej Toník nechtěl mlíko a nic ani polívky a ani ty inst. kaše tak mu dávala i párku drůbeží a taky vyrostli a už půjde po prázdninách do 2 třídy .tak zatím papa

abinka
2. črc 2008

Kristy to je fajn,že to bereš s nadhledem prostě začne hačat až bude chtít.Sousedka má neteř o 1měsíc starší jaky my a taky se nesedí a ani neobrací.Upřimě řečeno bych byla radši kdyby jen hajal.Je strašně aktivní.Pořád musí něco dělat,vrtět se,lozit a otravovat 😅 No prostě teď máme období kdy se mu musím pořád věnovat a nic neudělám.No snad to brzy přejde,protože jinak to tu bude jak u romů 😀
Teď mě ak napadlo co si malé dávala??Mě toho moc nenapadá???

kristyan
2. črc 2008

no já všechno i chleba ze syrem nabo pom máslo i paštiku no fakt všechno a tak jsem jí rozpustila třeba piškoty v čaju to měla hrozme rada.jak říkam všechno a taky vyrostla je sice drobna ale rozumove až moc chytra.váží ve 4,5 letech 16 kg .

megee
3. črc 2008

abi tak to tě zklamu, lepší už to rozhodně nebude 😀 a až ti začne vstávat tak to bude ještě horší, malej už i obchází nábytek takže za ním pořád lítám jak pako jelikož se zvedá např. i u zdi kde se neudrží tak aby nespadl tak musím být pořád za ním 😀

jo holky malej se už koupal v bazénku máme ho doma v bytě 😀 a je z toho naprosto nadšenej.....

kristyan
3. črc 2008

Ahoj všichni Karol se dnes poprvé otočila na bříško jupíííííííííííí 😀 a to se bude dobře pamatovat protože náš táta má naroeniny 🙂

abinka
3. črc 2008

jéééééééééé kristy gratulujem to je super.
To si vaše první otočení budu taky pamatovat já mám totiž dnes taky narozeniny 😀
megee je mi to jasný já se jen uklid%nuju,že by to mohlo být lepší ☹ 😅 ale nachvilinku bude,když bude jen lozit a hačat.No ale i to bude jen chvilku 🙂

abinka
4. črc 2008

nazdar maminy,

Tak to byl v noci nářez co??? 😕 Přežily jste to všichni bez újmy????Nemohla jsem spát.Usla jsem až ve 3h.Doufám,že takových nocí bude víc. 🙄

megee
4. črc 2008

ahojte,
abi to byla fakt síla já celou noc jak pako lítala pořád dokola zavírat a otvírat okna 😀 , tak jsem toho taky moc nenaspala, navíc Domču děsně baví chodit za ruce takže přes den jsem zase jak pako pořád v předklonu ☹ už aby se naučil chodit sám 🙂

Kristy gratulujeme k přetočení na bříško za chvíli jste na čtyřech uvidíš 😀

abinka
5. črc 2008

Nazdar maminy,

Tak kde to vázne???

Denoušku ty už si doma a ty si tu ani nenakoukla???? 😕 😲 😕 Ani si mi neřekla jak jste se vůbec měli a proč jste přijely dřív???

megee moc mě potěšilo,že jsme se žase viděly no kdyby to bylo na dýl a se všema maminama bylo by to lepší. 😉

denousek
autor
6. črc 2008

ahoj devcata 🙂

abinko prijeli sme driv ptz uz prselo vis.....

neni nejak cas na net jak je hezky no 😅

abinka
6. črc 2008

Denoušku tak co jste si daly na zámku???My jsme vytáhly lososa a velrybu sousedi tak měli kuřecí masenko tak jsme si pošmákly.
Jinak máme teplotku,průjem,bolení tak snad to není nějaká vyroza.Doufám,že to můžu připsat zubům a snad se jich už dočkáme 😉

verdik
6. črc 2008

holky ahoj, teď jak byly ty vedra , tak jsem nějak nestíhala psát,tak to doháním nyní
kristyan stále kojím, ale jelikož jsme měli 3dny bojkot kojení ,Adámek nějak přes den odmítal prso a já se bála aby nebyl dehydr. a to byla zrovna ty veliká vedra, tak jsme zašli s ním na dětské , byla neděle, dr nás prohlídla vše v pořádku a říkala,že mu můžu na noc dát kašičku ať to dožene , když ve dne nechce moc pít, no a pak jsme měli očkování a dr nám říkala ať už začnu pomalu zeleninkou v poledne a tak jsme už měli mrkvičku, brokolici, rýži s brokolicí a dobrý, pár lžiček spapá a pak dokojím 🙂 🙂 jo a včera se taky poprvé sám otočil ze zádíček na bříško, paráda a dnes tady válel sudy jeden za druhým, tak taky gratulujeme Karolínce
abinko my měli včera něco podobného, malý prozvracel noc chudáček, jen se pak už dávil a šli z něj už jen žaludeční šťávy , ale bez teplot a průjem má taky, tak nevím co to je??? dnes už lepší a to se zrovna stalo, když já odjela na nákup do tesca, dala jsme ho spinkat, krásně usnul, mladá hlídala , tak z toho byla docela vytřeštěná, ale zvládla to na jedničku, úplně se mi udělalo špatně- ale to asi od zoubků nebude
co dovolená ???denousek se už vrátili, jak bylo????tak pa, užívejte sluníčka a pohodičky 😀

megee
6. črc 2008

ahojte holky tak my se hlásíme do klubu zoubkovatých 😀 dnes jsem mu našla první je to jednička dole, tak jsme se konečně dočkali 😀 , jinak žádný příznaky neměl jen byl už pár dní umrčenej

abi taky mě potěšilo, že jsme se potkali, Pepíček je fakt sladučkej a strasně skvěle vysmátej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru