Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
15. črc 2008

jo tak to jo.....já to chvíli odebírat budu a pak se uvidí...jdu koupat Klárinku tak se mějte..... 😉 ,

abinka
15. črc 2008

no bylo mi to až líto,že ty kalhotky vracím.ty krajkový vypadaly moc dobře.Musela jsem to vrátit už z principu.Zkoušejí na mě tady nějaký čachry machry a já si od nich budu dál něco brát.

My už jsme okoupaní pořád se snažím mladýho koupat aspoň po 7h ale on už od 18.15 otravuje že chce do vany pak si tady chvíli lítá v chodítku a nejpozději v 20h je v postýlce ale prostě o půl sedmé chce být ve vaně. 😒

kolca
15. črc 2008

verdik - nee v parku za hradbama jsem nebyla 😅

Petí pivko nepiju, ale klído si dám limču 😀. Chodíte někdy do Kostelce k Pramenu?

denousek
autor
15. črc 2008

kolco k pramenu jak do hospy???

kolca
16. črc 2008

PEtí jojo

denousek
autor
16. črc 2008

ale taknekdy jo ale spis chodime v lete k chovatelum to je zahradka za kinem tam je to prima 😀

kolca
16. črc 2008

aha,no já koukala na ceduli, že je tam jakási zahrádka za kinem, ale netuším kde ☹

denousek
autor
16. črc 2008

kolco to je hned kousek od te hspudky u pramene ...jak je tam ta krizovatka u tehospody tak kdyz jedes od lesan tak doprava ....a prejedes pres koleje a tak 20 m a do leva a sestam 😀 je to tam bezva chodi tak maminy s kocarkama tak pohoda..vsak dojet domluvime se,,klidne ti pujdem naprosti nalesany 😀

abinka
16. črc 2008

kristyan. V kolikátém tt si rodila holky???že byly tak malinké 😕

kolca
16. črc 2008

jojo příští týden něco mám,ale ten další bychom se mohli domluvit, ale spíš dojedeme autem, protože ta silnice směr Kostelec není moc na chození s kočárkem, jde to teda ještě obkliou po té polňačce přes Bílovice, ale to nemám vyzkoušené a je to dost daleko.

kristyan
16. črc 2008

Kristynku v 36.tyden,a Karolínku 37+2.Já jsem ani moc nepřibrala v těhu z Kristýnkou 7 kg do 4měs jsem zvracela a zhubla jsem 6 kg a pak jsem začala přibírat vyhrožovali mi kapačkama.A z Kájou jsem zvracela do 7 měsíce a 6kg jsem zhobla, pak jsem přibrala jen 5 kg.

abinka
17. črc 2008

Ty brďo tak to ti nezávidím ☹

ženský ještě jsem nepostřehla,že by některá napsala nějaký termín srazíku. 😠 To fakt nestojíte se vidět????? 😒

martinataylor
17. črc 2008

Abinko,ráda bych se s váma slezla,opravdu,ale jak to člověk má udělat,když s kočárkem a tím mím zlobidlem nedojedu nikam..obejdu vždy tak panelák a jdeme s řevem domů..prý se tozlepší tak uvidíme ☹

megee
17. črc 2008

ahojte holky s tím srazíkem souhlasím, ale termín nechám na mimoprostějovačkách, já mám čas prakticky pořád 😀

denousek
autor
17. črc 2008

holky nemuzem udelat srazim az po 8.8 2008??az po me svattbe do te doby nemam casek no ☹

denousek
autor
17. črc 2008

jo kolco ted jsemsi vzpomela v sob jdem do lesan na zabavu..prid 🙂

martinataylor
17. črc 2008

Denoušku ty máš svatbu v pátek? 😉

abinka
17. črc 2008

Marti tak to je blbý ☹ My teda doma hrůza a venku vydrží.No snad se to brzo zlepší.
Sousedka to má to samé.Nevím jak u vás ale mladej jí úplně panicky řve,ale jde vidět že chce spát.Taky nevěděla co sním.tak jsem jí řekla tak ho nech uřvat.Ze začátku řval dlouho teď už občas a chvilku.Doktorka říkala,že si potřebujou pořvat aby si protáhly plíce tak si je protahuje 😀 Taky říkala,že jsou miminka někdy unavený ale třeba né natolik aby usly tak oni se tím pláčem unaví a pak usne.
Je to sice trochu drastické,ale co nijak tomu dítěti neubližuje.Aspoň si okysličí mozek 😵

Megee to je od tebe hezké 🙂

denoušku jsou to tři týdny tak snad to vydržíme,když jsme to vydržely tak dlouho.No a já bych navrhla tak nejlépe hned po svatbě ať koštnem nějaký to svatební cukrovíčko 😀 (Denoušku to je sranda jo)

kolca
17. črc 2008

Petí my tu o víkendu nebudem ☹
juwa, ty se budeš vdávat? závidím, klíďo bych si to zopákla, ale se stejným manžou 😀

verdik
18. črc 2008

abinko taky jsem pro srázek, ale víš, že jsem organizovala už jeden a jak to dopadlo, nikdo se moc nevyjadřoval a tak z toho sešlo, tak snad napodruhé už to vyjde, jsme ostudy 😀
já se vidím akorád s marti a s její Klárinkou, tak jo, už to nějak do toho srpna vydržíme ať tedy ochutnáme to denouskovo cukroví 🙂 🙂 denousku, kdy máš tu svatbu????
jo a termín je mi jedno, můžu kdykoliv, pokud tedy vám neodletíme na dovču 🙂 🙂

kristyan
18. črc 2008

Ahoj
Verdík poletíte i z malím mi chceme taky letet v září ale všichni mě zrazujou že je Karol malá

abinka
18. črc 2008

verdik tak to nevím,že si něco organizovala 😅 Mám pocit,že jste se jen s marťou domlouvaly na procházku.

verdik
18. črc 2008

abinko vždyť jsem přece tehdy psala tady na koníka ať si dáme srázek na kafíčku ve městě tehdy ještě v lerku, vedle lékárny, nyní koktejl bar na městě, nevzpomínáš???jo a s martou jsme si chtěli dát srázek v parku, ale nějak jsme se nepotkali, ale teď už se známe a setkáváme se u kámošky Renči
kristyan můj chce ať letíme , já se toho tak trošku obávám,uvidíme , jak to dopadne, ale někam chci vyrazit , mladá letěla teď na Kanáry, večer mi tady posílá sms , jak jsou parádní vlny a popíjí koktejly, tak tiše závidím 🙂 🙂 není jak jí 🙂 a kam to plánujete vy???
je pravda, že teď byla kámoška s malým v Chorvatsku a říkala, to nebyla dovolená ☹ , vůbec jsem si to neužila, připadalo ji, že malý je stále ubrečený a nervozní, přehřátý, že mu nabourala režim a při cestě tam to chtěla už u Vídně otočit, jak byl malý v autě ubrečený, tak někdo říká, že by nejel a druzí zas, že paráda, takže taky nevím, jak vám jdou příkrmy?papá ti je už Karolínka???

abinka
18. črc 2008

jééé máš pravdu no já to pochopila jako návrh kam by se mohlo zajíd. 😀

no z takovou by se to nikdy nekonalo.

Tak bych to viděla tak že se staví datum hodina a hotovo.

Mě je to jedno.Co Denoušek máš svatbu v pátek 8.8.08 a co hned ten týden na to??Není to na tebe rychlý????

Jinak my na dovolenou nikam nejedeme 😢 Můj tento měsíc končí s ježděním.šéf ho doslova oškubal o dovolenou a těch zbylých 5 dnů mu proplatí,protože potřebuje aby mu to odjezdil.No a hned prvního nastupuje do nové práce takže dovolená NENE 😒

Jak jste na tom s příkrmama vy???

verdik
18. črc 2008

jo abinko a přesně o tom srázku, že bychom zašli jsem psala, schválně jsem to našla na 45straně s tebou 🙂 🙂

abinka
18. črc 2008

No to je co??? 😀

To musí reagovat víc lidí než dva.No uvidíme co Denoušek a pokud nebude mít ještě někdo něco tak se staví datum,čas a místo a basta 😵

verdik
18. črc 2008

abinko, přesně , jak říkáš, den, datum , čas a místo , jinak bychom se domouvali sto let s takovou 😉
abinko, my příkrmy docela baštíme, už je to třetí týden, mrkvička, brokolička, brambory, špená fuj, teď už můžu asi i zkoušet masenko
jen v noci se nějak často budíme, sice pořád kojím,tak mu dám vždycky trošku pocucat, chtěla jsem tu kašičku ať se víc nabaští,ale to mi nevezme do puseny, tak uvidíme 🙂 pa musím, už ho slyším, jak pobrukuje

kristyan
19. črc 2008

Ahoj
Verdík tak já stále jen kojím kojíma kojím ona fakt nic nechce ale až půjdem na 8mi měsíční prohlídku tak se ze ptám co s ní já jí dám ochutnat skoro všechno a pořád nic po první lžičce se otřepe a na druhou už pusu neotevře ☹ .uvidím kolik přibrala ale já myslím že hladova není to by brečela .no Abinka ti může potvrdit že je pohodářka potkali jsme se u Bilíka a ležela v kočárku a koukala.
No a ještě nevim kam poletíme chceme teda až v září a last minut tak nevím bud Řecko nebo Bulharsko ale možná nekam jinam já fakt nevím.Jo a v noci kojím jen jednou usne kolem 7 večer při kojení a pak jíme 1,30 a pak až ráno v 6 tak jsem spokojena.zatím pa pa

denousek
autor
19. črc 2008

cauky holky...nemam nic proti klidne muzeme udelat srazek i se svatebnim cukrovickem 🙂 hee udelame ho u nas na zahrade ne 😅 😀

abinka
19. črc 2008

Kristy to jo je to kliďas 😉 To Pepíček ten by chtěl tam ten leták a tamto potahat a lozit a zkoumat 😒
Chce ti aspoň flašku??Mě radily když nebude chtít příkrm tak mu mám dát trochu té mrkve do flašky s mlíkem a pomalu si zvykne.Aspoň na ten obídek kdyby to tak zvládla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru