Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

verdik
5. zář 2008

marti však Klárince vezmi jídlo sebou a vyspinká se v kočárku, já to tak taky udělám , pro jednou to zvládnete, když už se ten srázek fakt uskuteční konečně 🙂 🙂 , promysli to

kristyan kojím , spíš přes noc a přes den jak si řekne, ale ráno a večer před spaním mu dávám nutrilon, vypije tu 200 a už toho mlíčka tolik nemám, jo a ta rybička se může i dr mi ji doporučila , pangasius, je bez kostí a jogurty taky spíš ale ty bílé bez příchutě, tak se mějte, krásný víkend a ahoj

abinka
5. zář 2008

verdik vy vypijete 200 😕 to my 160ml max 😅

vám fakt mudra doporučila rybu??nevím kde jsem to četla,ale mám zafixované že ryba je pro malého tabu 😕 hmm tak to jsem rád zase budu mít co malému udělat.nevíte někdo proč se to nemůže|??myslíte že jen kvůli kostím???

denousek
autor
5. zář 2008

my tako normalne jime ryby 😅

abinka
5. zář 2008

hmm mám za to že jsem to četla buď v betynce nebo nějakém takovém časopise a to jsem byla ještě těhu.Možná jsem to nějak blbě pochopilaalemám za to že tam bylo do roku ne. 😒

martinataylor
5. zář 2008

Jéé Krystian jestli budeš na městě tak dlouho,tak to stihnu a přijdu..dáme si telefon abych ti mohla písnout pak sms na domluvení,jak to budu stíhat.Tady nejde o spaní a jídlo pro malou,ale á to nestihnu na tu dobu,dopledne mívám každý den program....

a jinka o rybě jsem to četla že do roku by se neměla...tak ji taky malé nedávám...

abinka
5. zář 2008

marti pokud bude malý hodný tak taky počkáme 😉

kristyan
5. zář 2008

ahoj tak už jsem ti Marti napsala to moje číslo a nejak se domluvíme a Abi tobě ho tak posílám ju

abinka
5. zář 2008

jojo taky jsem ti poslala kristy 😉 už se těším holky

denousek
autor
6. zář 2008

holky nudaaaa jela bych nekam na vylet ale nevim kam... ☹

abinka
6. zář 2008

my dnes byly na stržažisku na bazéně byly tam hasičské závody no super 😉 odpočinula jsem si od malého a pokecala se spoustou lidí 🙂

kristyan
6. zář 2008

taky jsme se tam chystali ale nejak jsme to nestihli byli jsme u tchyně na oběd a pak jsme se zakecali a najednou bylo 15,30 ajeli jsme domů tata má noční tak už nebyl čas .

denousek
autor
7. zář 2008

abi a kdes mela malyho???...

ja taky odpocivam od malyho byli jsme na zabave a jeste je malej u babicky jedem pro nej az po obede...ale asi s mou mamkou bo manzilek je jaksi nepouzitelnej 😅

jo a zapomela sem vam rict ze asi ve stredu nic ptz sem si vzpomela ze jedu s vojtou k dr a jelikoz me veze sestrenka a rikala ze pujdem na navstevu k tete .jako k jeji mamce tak se musim podridit...

abinka
7. zář 2008

Denoušku

no mělA JSEM HO SEBOU ALE STRAŠNĚ SEMU TAM ZALÍBYLA PANÍ VEDLE NA DECE,TAKŽE SI S NÍ HRÁL A JÁ JEN KOUKALA A ODPOČÍVALA 😵

Denoušku vypadá to že budu mít možná auto takže bych tě k tomu dri na srázek mohla vzít 😉

kristyan
7. zář 2008

přidala jsem fotečky

denousek
autor
8. zář 2008

abinko co bys me mohla k dri nebo co??vzit a srazek??to by bylo fajn ty jo a vlezou se nam tam kocarky??ja myslim ze jo jestli budes mit fabku....

akorat nevim v kolik chce luccka odjizdet z premyslovic vis....teta jde na 1 do prace....jako ja vim,muzes nas vzit hned z premek a jen se doma stavit pro kocarek.....ale nevim jestli to nebude takovy narocny a na honem....to bych chtela doma jeste vojtu asi nakrmit nebo prevlict...no nevim...uvidime ale snad by to slo no....

martinataylor
8. zář 2008

Ahojky holky,přijeli jsme z chaloupky...byly jsme tam od pátku...je to super na víkend vypadnout.

Kristyan napadlo mě,že se můžeme splknout i o víkendě,když jsme na chaloupce....jezdíme do Klužínka ke Konici,a to je kousek od Rakové,myslím jsi říkala Raková.Péta by mě hodil a mohli by jsme se jít projít například.....poslala jsem ti moje číslo taky.
a Abince jsem poslala taky telefon,Denouška mám už od porodnice..

kolca
8. zář 2008

ahojík

abinka
8. zář 2008

Denoušku no tak se u vás stavíme není problém.můžem jed dřív já dám malému u tebe najést a pojedem na srázek a fábkou jedu 😉

kristyan
8. zář 2008

ahoj no určitě se můžem domluvit ale tento víkend máme nabitej v pátek máme ze známejme bečku v sobotu slaví synovec 8 let a v neděli jedeme poutovat do Pv ale určitě příští vík se domluvíme ju 🙂

Tak už se nám ten srázek blíží hurááááááááááá

dneska jsme byli ve městě tak jsem nakoupila Kajince samou zdravou stravu čerstvej špenát brokolici a růžičkovou kapostičku no mnanky 😉 záleží jak bude reagovat Kaja je to mlsoun 😝
tak zatím pa pa

denousek
autor
8. zář 2008

gabi tak jo to by asi slo teda 🙂 ja ti dam jeste presne ale radsi vedet jo....v kolik mame byt v pv??o pul 1 ze,....

abinka
8. zář 2008

na kolik máš být u dr?nebo spíš na kolik tam s tou segrou pojedeš?

verdik
8. zář 2008

holky, tak konečně se nám blíží ten náš srázek, to to trvalo, než jsme se sešli, jsme ostudy 🙂 jo a má být krásně až 28stupnů 🙂 🙂
holky ten čas tedy platí o půl jedné a nedáme si ten srázek v parku za hradbama u toho kulatého altánku???je to vlastně uprostřed, aspoň se líp najdeme, je to jen návrh, tak napište, u toho prioru jezdí a postává tolik kočárků
jo a aspoň mně holky dáte nějaké nové recepty co stále prdouskům vařit, tak se s Adámkem na vás těšíme a zatím ahoj, zítra máme poradnu, pa 🙂

kristyan
8. zář 2008

jak chcete klidně můžem v parku mi půjdem od místního nám je to jedno 🙂

abinka
8. zář 2008

Souhlasím je tam i rušno a kdyby někomu mimísek šinkal tak by to bylo blbý aspoň teda můj malej by se budil.
Tak pá a už se těšíme 😵 😵 😵

kolca
8. zář 2008

ahojky,
taky jsem pro park 😉 Já bych vás určitě u Prioru nepoznala 😅

abinka
8. zář 2008

no bandu s kočárkama snad poznáš buď to jsou naši mily spoluobčané a nebo my a to určo rozeznáš 😵 😉

kolca
9. zář 2008

Abi 😀

denousek
autor
9. zář 2008

ahoj holky...

abi ja nevim v kolik bude chtet jet a nejedu se segrou ale se sestrenkou..od tety libi vis 🙂
a myslim ze kolem 10hod ...a pak mame jit na navstevu k tete ale v kolik bys tak chtela jet z premek??s tou zastavkou na krmeni u nas??ja se musim jeste s luckou domluvit dnes spolu jedem do ol...

abinka
9. zář 2008

Denoušku to nevím ale tak v 11h,musím ještě do sparu nmám vůbec žádnou vodu pro malého.

kristyan
9. zář 2008

holky mám prosbu nemohli by jsme ten srázek přesunout na čtvrtek? 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru