Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

megee
10. zář 2008

ahojte holky tak koukám, že se tu na nás jaksi pozapomělo ☹

taky nevim jestli to stihnu na tu půl 1, no budu se snažit dorazit...

martinataylor
10. zář 2008

Ale nepozapomnělo....počítáme s tebou..... 😉

Jsem zvědavá kolik se nás teda sleze opravdu..... 😉

kolca
10. zář 2008

kuk, tak hlásíme, že dorazíme. Nevím teda jestli na čas... pr Jájoušek se vždy když ho obleču a prdnu do autosedajdy... pos .... 😀. Těšíme se, papa.

Jiji, přijď 😉

jiji
10. zář 2008

Olíí, musíš ho oblíct s předstihem 😀 😀
Tak fajn, já se pokusím ... chtěla jsem uklízet a žehlit, ale s tím naším torpédem není k vydržení už teď, takže ven bysme stejně musely 😝 😀 😀

kolca
10. zář 2008

Jitu nojo, jenže víš jak, zrovna najust se nepos... a my tam pak budem korzovat půl hodiny před 😀

kristyan
10. zář 2008

Tak se na vás všechny těšíjm moooooooooc a megee nezapiměli jsme na vás akorád ty si tak užíváš mimisko že sem moc nechodíš ale každopádně přindi 😉 tak pa zachvilku je tady Abi a Kaja ještě haja 😒 tak pa pa

kolca
10. zář 2008

kuk,

tak my jsme doma, dítko nakrmeno a uloženo ke spánku, aby dospal ten deficit. Chvilku usnul v autě a pak už byl vysmátej. Tak snad mu to ani moc nevadilo, že nechrundil.

Jinak jsem Vás všechny moc ráda poznala, omlouvám se, za nepovídavou, mě to dycky chvíli trvá než se "otrkám" ☹ . Polepším se příště 😉

Jo a jestli z Jájouška bude "ďáblík" jako máte vy, tak to bude fajn, protože tam žádné veliké zlobidlo nebylo.
Abi Pepíček byl hodňoučkej 😉

jiji
10. zář 2008

Olí, nebylo? A co Míša? 😝 😀 😀
Jinak jsem vás taky moc ráda viděla, jen už jsem pak byla docela vyčerpaná z toho lovení dítěte na schodech a odstraňování ze skluzavky 😀

kolca
10. zář 2008

Jitu ale dyť byla hodňoučká, jen je prostě sportovní typ 😉 , hele aspoň si zaběháš 😀 🤐 . Ne já vím, občas je to náročný, honit pořád dítko odněkud. Znám to od švagrové. A i já se dočkám a budu vzpomínat na ležící miminko 🙂

martinataylor
10. zář 2008

Holky bylo to super,chtělo by to dělat častěji ten srázek....co vy na to? pošlite mi emailový adresy a pošlu fotky co mám a abinka pak doposílá zase nám co vyfotila ona....moc ráda jsem vás taky všecky poznala......jste všecky mooc fajn......... 🙂

denousek
autor
10. zář 2008

AHHOOJJJ SICE SEM TAM NEBYLA ALE NA FOTKY BYCH SE MRKLA DENY.88@SEZNAM.CZ...

HOLKY....skodA NO.. ☹ pozdej me to mooocc mrzelo...ale fakt cas ani finance nebyli ☹ 😒

megee
10. zář 2008

ahojte holky bylo to vážně fajn taky jsem vás moc ráda všechny poznala, jen Domča jaksi dnes nebyl ve své kůži asi se špatně vyspinkal nebo co 😀 ale příště to už snad bude lepší...
souhlasím srázek by s měl dělat častěji....

můj mail lenka.sekaninova@seznam.cz

už se moc těším na ty fotečky 😉

abinka
10. zář 2008

Nazdar maminy taky my dotazily v sedm hodin ještě jsme s Krystian nakupovaly 😀
Bylo to super 😉 Další návrh na sraz do Prostějova do sloné jeskyně co vy na to???Splknem a aspoň uděláme něco pro sebe a prťoušky 😵
Kolco v poho každej je nějakej mě ta huba zas pořád mele 😅

Megee Chosé taky nebyl ve své kůži 🙂 třeba to bude příště lepší

Fotečky zkusím nějak nacpat do počálu,ale nevím jestli to budu umět máme ho chvíli a zatím to dělal jen můžíček.tAK USPÍM A ZKUSÍM TAK TAK ZATÁÍM PAMPALÁ

kristyan
10. zář 2008

ahoj i já byla spokojená mooc Kaja už hajá a Kristynka večeří a já du dělat tátovi papu na zítra do práce tak ahoj

abinka
10. zář 2008

Tak maminky a miminka,

Moc se omlouvám,ale foteky vám nepošlu 😢 Podařilo se mi to stáhnout na počál,ale nejde to vůbec otevřít 🙄

Takže to budu muset nechat na tatínkovy 😅 Jak naschvál dojede v pátek.Tak přes víkend to dáme do pořádku a pak to hnedrozesílám.Moc se omlouvám ale aspoŇ se budeme mít na co těšit.Tak já už jdu dneska zalehnout jsem hotová.Tak dobrou nocenku.Hlavně klárince snad jí takový množství kamarádů strhalo natolik,že už konečně nechá maminku vyspinkat 😉 Tak krásné sníky všem.

verdik
10. zář 2008

holky a mimoušci, taky se nám srázek líbil, ještě jsem odpoledne pak potkala abinku a kristyan, další srázek na sebe nenechá dlouho čekat a ta solná jeskyně -dobrý nápad 🙂 🙂
mimoušci byli zlatí, Pepíček byl ve svém živlu a byl hodňoučký a vidíš abinko, jak si krásně pohrál i sám 🙂
Karolínka s Kristýnkou taky zlatíčka , ještě se Karolínka polepší v papání , ale kristyan to přijde, prostě jí to asi zatím tak stačí a nedá na prsenko dopustit 🙂 🙂
Dominiček neměl svůj den , ale příště to bude lepší
malá Klárinka- nechápu , kde bere tolik energie a má sílu ještě v noci nespinkat , ale mamča to zvládá a taky to přijde to spinkání
Jaroušek ten byl zlatíčko, ale aspoň kolča ví, co jí čeká a jak bude taky divočit, tak si kolči užívej zatím té pohodičky a toho, že kde Jarouška položíš, tam ho najdeš- zatím 🙂 🙂
i když Adámek taky toho moc nenalozil, je to takový kliďas, ale jak jsme se pak rozloučili , tak divočil v kočárku 🙂 a malá Michalka, tak to si mamča moc neodpočinula, pořád někam utíkala, no však nás to taky čeká
holky tak se těším na fotky, mějte se moc hezky, ráda jsem vás taky poznala a snad se zas brzy uvidíme, je to taková příjemná změna a hlavně děti potřebují děti 🙂 🙂

mail: ilkaachas@centrum.cz

pa 🙂 jdu taky chrupkat

denousek
autor
10. zář 2008

holkyyyyyyyy snad uz se s vama dostanu priste a se solnou ne jeskyni ale krcmou 😠 souhlasim jestli abinka mysli to....tam cjhodime dela tam miho manzela sestrenkaa a ona ma kapelu a hrali nam na svatbe takze rada tam zajdu 🙂 paaaaaaa

abinka
11. zář 2008

Dobré ránko,

Verdik já jsemnevěřila vlastním očím,že si ten můj lumpík hraje sám neuvěřitelný 😕 No prostě potřebuje být obklopen spoustou lidí a hlavně svýma vrstevníkama 😵 a to mu stačí.
Myslím si že už nebude dlouho trvat a Adámek už bude taky lítat po čtyřech 😉 Takhle se tvrtěl i Chosé a za 3 dny už byl na čtyřech a pomali si to mašíroval kam chtěl 😵

Marti tak co spinkala malá??????

Denoušku jak myslíš krčma???To je nějaký malý???Pokud jo tak by bylo lepší se tam objednat ať se tam s někým nemačkáme

😉

Holky já jsem z toho úplně paf máte fakt všechny krásný miminka. 😉 Pořád si promítám v hlavě ty roztomilý tvařičky.Jen mě mrzí že jsem se na chvilku trhla 😒 Kdybych to věděla že se tam s Krysti ještě zdržíme tak jsem neodcházela a stihla bych se pomazlit se všema andílkama 🙂 Příště mi je postavíte do řady,aby mě to pak nemrzelo,že jsem na někoho zapoměla 😀

megee
11. zář 2008

ahojte maminy mám otázku co dáváte mimčům na snídani?

jinak Domča je zase ve svém živlu zrovna mi tu zapíná dvd a mlátí do tiskárny 😀 , no ono ho včera možná vyděsilo tolik dětí najednou, je totiž zvyklý si hrát sám 🙂

kolca
11. zář 2008

dobré ránko,

Megee mlíko 🤐.
Abi, to je škoda, že se fotečky nepodařilo otevřít. No budem muset vydržet, já až do pondělí, pr jedeme k našim.
Uděláme to zvláštní albíčko? 😉

megee
11. zář 2008

marti díky za fotečky moc se povedly 🙂

martinataylor
11. zář 2008

Ahojky holky....no malá spala normálně...jako vždy...snad až začne lozit a chodit tak se unaví a bude hajat jak vaší bobánci...vstávala jsem kní 3 mylsí,což je super noc u nás.....o půl 12,o půl 1,o půl 4 myslím..já už ani nevím.... 😉

denousek
autor
11. zář 2008

abi ne ono se tomu tak rika ale je tam posezeni i venku...kdyz bude jese hezky....

denousek
autor
11. zář 2008

se mi to odkliklo 😀

no jinak je to jak v normalni restauracce proste vsude kdyz ma nekde dovnitr prijet 10 kocaru takje to zajimavy ze 😅

abinka
11. zář 2008

Kolco tak už jsem založila,ale ještě jsem tam nedala foto 😢
je to:miminkaPV.mám psát heslo sem nebo poslat do IP?????

Pak kdo fotil tak tam dejte fotečky 😉

denousek
autor
11. zář 2008

abi ja myslim ze klidne se stejne semnikdo jiny nez prostejovaci nechodi....a jaky vubec heslo??po me to jeste nikdy heslo nechtelo kdyz koukam do albumu....

abinka
11. zář 2008

no já bych úplně neřekla,že je to jedno někdo to využije bude spisovat v diskuzích něco co tu nemá být a admini to smažou a fotečky budou fuč takže to radši pošlu na IP 🙂

martinataylor
11. zář 2008

Denoušku ty myslíš určo solnou krčmu jako hospodu na drozdoviceké,ale abinka myslí solnou jeskyni,kde si lehnem na lehátka a spočneme a děti si budou hrát.je to tam i pro děti...a prospěje to jak nám tak i mimouškům 🙂

ale ted nevímjestli to tam enní na objednávku,myslím že ano.... 😉

abinka
11. zář 2008

Marti já mám takový pocit,že to na objednávku bude jen přes víkend,mrknem na net jak bude čas 😉

Do hospody nejdu 🙄 To by si tam mimi vůbec neužilo 😠

martinataylor
11. zář 2008

Abinko zjistíme to ale vím že tam s dětma hodně jezdí,že je tam jako pískoviště z té soli a je to hodně dobrý na prudušky a d ýchací cesty.To naším miláčkůmjen prospěje a nám určo taky..na podzim by to bylo ideální absolvovat i vícekrát.....to by bylo super.....
do hospody nejdu v žádném případě 😠

Nevím kde to Abi hledat ty miminkaPV ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru