Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

abinka
16. lis 2007

co ta pacina?????????????

denousek
autor
16. lis 2007

pacina dobros ja sem se taky bala dnes v noci 2 krat me vzbudila bolest bricha to sem zvedava jak ja vydrzim porod kdyz v noci me to vzdycky tak boli hrruuzzaaaa....no uvidime s tim bazenem...ono by to slo pristi vikend no ale tak uvidime to uz mas na hrance....ale bylo by to prima pro zada tak zatim pa

abinka
16. lis 2007

No právě na hraně 🙂 Já už si plánuju na příští pátek porod 😀 😀 😀
Né sranda ale z druhé strany už donošené bude tak proč ne 😉

denousek
autor
16. lis 2007

no prej donosene je od 35tt gabi zkus si to zadat sem http://www.ffa.vutbr.cz/~lukasb/zakazka/poc-gra... datim posledni menstruace a uvidis kdy se bere uzjako donosene...moje od posledniho listopadu 🙂

abinka
16. lis 2007

Denoušku mě tam naskočilo nějaké umění 😒

abinka
16. lis 2007

Nevíte jestli má chlap nárok na nějaké volno.Po porodu???????

denousek
autor
16. lis 2007

http://www.ffa.vutbr.cz/~lukasb/zakazka/poc-gra...

no musis to cele zkopiravat oznac to a zmackni ctrl + c a pak klikni tam jak zadas adresu a zmackni ctrl + v ..jinak to nejde...

denousek
autor
16. lis 2007

holky me by zase zajimalo kdyz je dite nemocne a zenska je na materske jestli si muze vzit treba chlap paragraf to asi ne kdyz je s ditetem zenska na materske co.. 😒

abinka
16. lis 2007

Hmm asi su blbá ale mám tam jen to umění. ☹

já si myslím že ne ale kdyby si byla ty nemocná a nemohla se starat o prcka tak jo.

misalka
16. lis 2007

ahoj holky,tak dnes jsem volala do tě porodky, objednat se tam musí...já jdu ve čtvrtek na 8:30, budu chodit každej týden... s sebou moč, jako k doktorce na poradnu...

abinka
16. lis 2007

Ahoj misi,to už teda budeš chodit každý týden co???

misalka
16. lis 2007

jj budu, ahoj... doktorka mi včera řekla, že od teď už do porodky každý týden, tak jsem se tam dnes objednala... doufám, že nebude moc sněžit, pojede se mnou moje matka,ať si manža ještě nemusí brát dovolenou, ani já ani mamina nerady řídíme ve sněhu a v náledí

martinataylor
16. lis 2007

Ty se máš,že už jdeš do porodky,já jdu ještě v 37 t na kontrolu ke svýmu,že se musí vzít stěry a pak mě teprve předá do porodky.

misalka
16. lis 2007

no mně brala včera stěry a její manžel má v té ordinaci laborku, je to mikrobiolog, dělá hned rozbory, tak jsem dnes měla i výsledky, sice nedopadly dobře, ale poslala mi nějaké recepty a ty by to měly spravit...

misalka
16. lis 2007

ale neboj, taky se dočkáš... já z toho mám divnej pocit, mám výboronou dokorky a je tam i výborná sestra a dnes ta sestra v telefonu zněla tak přísně... no doufám, že to nebude nějaká protivka... mám ráda příjemné vystupování... ale jsem držka, tak se nedám...

martinataylor
16. lis 2007

Deny tak jsem si to zadala tu adresu a všecko mi vyšlo přesně,super tabulka...

abinka
16. lis 2007

misi jak si to tam dala?Já když na to kliknu tak mi vyjede nějaké umění 😒

abinka
16. lis 2007

jo a jak to že nevyšly výsledky dobře???Já jdu v úterý naposledy k Dr. a pak si budu taky volat.

denousek
autor
16. lis 2007

no misalka asi mysli na toho streptokoka ne??ty brdo kazdej tyden do porodky to se najezdim ale zase jsem po prohlidce klidnejsi....tabulka je dobra no tu mi davala nejaka holka z konika v jinem tematu myslim termin porodu nebo tak nejak....

abinka
16. lis 2007

je fakt super.Já se taky těším jak tam budu jezdit každý týden akorát nevím jak?? ☹

misalka
16. lis 2007

streptokoka nemám, ale nějakou mykózu či kvasinky či co, špatná cytologie, dostala jsem čípky a mast... Abi a ty jsi odkud, že nevíš jak tam budeš jezdit? Nebo jste s manžou oba neřidiči? Se mnou jezdí poslední dobou mama nebo mažel,podle toho, kdo má volno. Jsem sice řidič ale poslední měsíc, mě nechtějí samotnou pouštět autem, abych prý nezačala v autě rodit sama...

denousek
autor
16. lis 2007

no to ja taky ne...milak si tolikrat asi volno neveme no ale budou se stridat s mamkou dycky se snad nekdo najde....to prece musi mlakuv sef pochopit ze jo... no a vis co by me abinko zajimalo??kdy nam prijdou ty bodynka....

misalka
16. lis 2007

jj měl by na to mít právo i jako na paragraf, doprovod těhotné k lékaři...

abinka
16. lis 2007

Já jsem z Přemyslovic.To je před Konicí.Řidič jsem a auto mám ale už mi to dělá celkem problémy a přítel jezdí kamionem takže není pořád doma.

Taky jsem na ty bodynka mylsela.Myslím že v pondělí by mohli být tady

abinka
16. lis 2007

A nevíte jestli mají chlapi nárok na nějaké volno když se drobek narodí.Na to vyřizování a tak nebo jestli si musí vzít dovolenou

denousek
autor
16. lis 2007

misalko myslis ze ma pravo na volno me doprovodit k lekari??vzdyt nejsme svoji??a to si ma vzit z prace propustku??a to je neplaceny ne??

misalka
16. lis 2007

ne, nárok má jen na porod - paragraf nebo na doprovod k lékaři, na ty úřední záležitosti asi ne, jedině si vzít dovolenou...

abinka
16. lis 2007

hmmm tak to je super.No bude se to muset nějak udělat.

denousek
autor
16. lis 2007

no tak prece si nemuze vzit pokazde dovolenou kdyz na konci tehu vozi kazdy tyden matku do poradny ze.....na to by melo taky neco byt kdyz zena na rizikovce neni schopna dojet ne....

no a co kdyz uz je mimi na svete a onemocni,muze si na nej vzit otec paragraf i kdyz je treba s nim matka na materske dovolene??

misalka
16. lis 2007

no tak nejsem si jistá,ale myslím, že když je mimi nemocném, tak chlap paragraf nedostane, pokud je matka na MD, počítá se s tím, že ta matka je doma na to, aby se o dí tě starala,pouze, pokud by matka musela do nemocnice nebo byla vážněji nemocná, tak by na to byla asi nějaká výjimka... moc se v těch paragrafech nevyznám...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru