• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
můj takyyyyyy :wink: :dizzy_face:
29. led 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosarka
@jaru30
@evejka ahojky holky a nastávající maminky :slight_smile:
Donesla se ke mně úžasná novina :dizzy_face: Do Krumlova se nebojte jet ani v březnu, budou tam fungovat pořád skvěle, ba možná ještě líp!!! :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii no nepovídej!!!! :dizzy_face: Ven s tím!! co víš? :slight_smile:
Dobrých zpráv není nikdy dost!!! :slight_smile:
13. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 to je vše co můžu prásknout :slight_smile:)) já tam rozhodně s druhým pojedu zas :grinning: pokud to stihnu :slight_smile:))
13. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii Ahoj, to je super zpráva. Abych řekla pravdu, byla jsem tam na prvním monitoru, a chtěla jsem se taky zeptat, jak to tam bude, protože mám termín 5.3. Ale sepisovali se mnou tolik papírů, že jsem se na žádný dotaz ani nezmohla. :slight_smile: Tak snad příště. Ale i ta tvoje zprávička mě potěšila. A ty to víš od nějaké maminky??? Nebo od dr.? Nebudete tam holky některá ve stejnou dobu? Nebo nechodíte některá už na monitor??? Docela rychle to letí a já začínám mít z porodu čím dál větší hrůzu. Tak hezký zbytek víkendu. A díky za info. :wink:
13. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já se taky začínám bát a to dost. zvlášť po tom, co jsem si přečetla tu zkušenost té maminky v čb. ach jo ach jo.
13. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To mi ani nemluv. Soustředím se pekelně na pohyby. Dneska jsem je moc necítila, tak uvidíme večer, to je vždy prcek nejakčnější. Ale soustředila jsem se na tvrdnutí břicha a napočítala jsem cca 15-20 za den. Jak já už bych to chtěla mít všechno v pohodě za sebou :slight_smile: .
13. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova @kosarka nebojte, zvládnete to v pohodě :dizzy_face: Vždyť už jeden porod máte za sebou :slight_smile:
Druhej půjde jako po másle!
13. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já můžu přidat svůj zážitek-pro někoho z doby předpotopní,ale zato opravdu nezapomenutelný-je to už šestnáct let a ležela jsem na gyndě,která byla tehdy pod porodním,že tam miminka pořád křičely bych brala,ale že do toho byl pořád slyšet řev jedné sestry to mě celkem vytáčelo a když jsem se pak bavily co to jako má být,tak jsem se dozvěděla,že to je jedna co dřív pracovala v base a že ječí po maminkách po porodu,že nemají srovnané bačkory a poklizenou skříňku-po tomto jsem se zasekla a radši si domluvila porodnici v Brně,na tu teda taky nedošlo,protože jsme se mezitím přestěhovali a já rodila mezi známými ve Vyškově a za dva roky ještě jednou a to se mi podařilo,že jsem ležela na stejným pokoji a na stejné posteli jako s prvním,takže to jsou moje zkušenosti s Krumlovem-no a ani s dětskou nemocnicí tam nemám dobré vzpomínky-takže doufám,že se za ty roky hodně změnilo k dobrému a vy nové maminky jste na tom líp :slight_smile:
13. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marecek4 přesně tak, to je z doby předpotopní a neaktuální :slight_smile: Tohle tam opravdu bývávalo, to máš pravdu. I sám ředitel nemocnice něco v tom smyslu říkal.....mluvil i o tom, že dřív je považovali pomalu za veterinu :sweat_smile: ale dneska je to k nepoznání. Obrat o 180stupňů. K lepšímu. Dneska bys nevěřila, že jsi v Krumlově :wink:
Ordinace v růžový zahradě je proti tomu čajíček pro batolata :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 to jsem ráda,protože jsem kolikrát myslela na ty maminky co tam musely rodit a o dětském oddělení ani nemluvím,bohužel co tak poslouchám a čtu ,tak jsou i místa,kde se to moc k lepšímu nehnulo :slight_smile:
13. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 No a o tom to asi je. Jelikož můj první porod po několika hodinách v bolestech zkončil císařem a teď se budu snažit rodit přirozenou cestou, opět nevím do čeho jdu. Proto se toho bojím. Nevím jaké to je rodit normálně a představa, že se mi to opět nepovede a zkončí to opět císařem mi taky růžová nepřipadá. Ale vydrželi to všechny, vydržím i já, to je jasný !!!! Navíc jak píšeš, je to náš druhej porod. Ale poprvé jsme netušili do čeho jdem, teď už to tak nějak víme a o to je to alespoň u mě horší. :wink:
13. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebojte se holky zvládnete to v pohodě!! A opravdu se nebojte zvolit Krumlov, bde to paráda! :dizzy_face:
14. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeniii má recht. Zvládnete to obě. Oni vám pomůžou :slight_smile:
A až se pak dostanete do rukou sestřiček Ungerové a Wiedersteinové, zaručuju, že si je budete chtít odvézt domů :dizzy_face: :grinning:
Že je moc zdravííím :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosarka koukám, svítí už 40.tejden :slight_smile: Tak to už je miminko možná na světě :slight_smile: Těším se na fotečku a na zážitky :dizzy_face:
27. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 Ahoj, pořád nic :frowning2: Termín máme teda 5.3., takže je ještě chvíli čas. V úterý jsem teda měla poslíčky, ale myslela jsem, že už pojedem. Ale přešlo to. Tak uvidíme. Určitě dám vědět :wink:
27. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosarka jasně :slight_smile: Stejně jsi dobrá, žes to vydržela a budete mít překvapení :sweat_smile: Já už otravovala doktorku ve 13. tejdnu, ať mi řekne, co to bude :grinning:
27. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 No jo, vidíš, to jsem sem ani nenapsala. :wink: Já to vědět nechtěla, ale když jsem byla na UTZ, tak jsem to viděla sama, aniž by mi dr. cokoli řekl. Takže teď už jen uvidíme, jestli jsem to viděla správně a nebo jsem se sekla. Ale na 98% je mi to jasný, tak uvidíme, jestli jsem si toho pindíka nespletla třeba s pupeční šňůrou. :grinning:
27. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosarka držíme palce a těšíme se na další přírůstek!!!Hlavně ať je vše v pořádku :slight_smile: máš nějké zprávy o osazenstvu v ČK?Zdenii psala moc pozitivní zprávy, tak ať to všechno 100% klapne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kosarka Jéé tak na tebe moc myslíme a držíme palečky ať je všechno v pohodě!!
2. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak mám zprávy od kosarky, doufám, že to tady můžu prásknout:slight_smile:. včera porodila chlapečka a oba jsou v pořádku:slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova Jéééé, tak to je paráááda!!!!!! :slight_smile: Tak už to má za sebou. Tak je to klučík nakonec :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak to zvládla? bez komplikací? bála se toho.... :slight_smile:

@kosarka gratuluju k chlapečkovi!!! Ať je zdravej jako rybička a dělá vám jen a jen radost :slight_smile: Těším se na fotečku!!!

3. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova no, koukám, už to máš taky za pár :dizzy_face: 36. tejden :dizzy_face: Za chvilku už budeš mít Miriam v náručí :slight_smile:
3. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 no už se to vážně blíží. už to chci mít zasebou! v pondělí půjdu do porodnice sepsat předpříjem, tak se asi stavím za kosarkou.

4. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurááátak gratulace @kosarka!!!

@hotarova a tobě držíme palečky taky!!!!!!!!!!!!!
4. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova Tak to je parádáááá :grinning: velká gratulace a hodně zdraví přejeme a těšíme se na informace co a jak :slight_smile:
5. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsem byla dnes v Krumlově sepsat předpříjem. zároveň jsem si opsala služby všech lékařů na celý březen, abych případně věděla, komu přijdu pod ruku :wink:
7. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova Ahoj, a co? vrátila ses klidnější, nebo vynervovanější? :slight_smile: :wink:
Tref se do služby Nerudovi, nebo Shonovi :wink:
7. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hotarova To je moc rozumný, já si tam taky zavolala a když jsem slyšela, že je tam Neruda, tak se Haničce začalo ctít na svět :grinning: :grinning: :grinning: A jaká je tam vlastně doktorská situace?Všichni, co dali výpověď jí stáhli?
7. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evejka čau pani :wink: Hlásim že u nás furt stejný. Kapky pomáhaly, byl klid asi 14 dní a už je to zase zpátky. Ale našla jsem dalšího človíčka, kterej dělá to samý :fearful:
7. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek