Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
23. únor 2008

Panter jj velikost mini 3kg-5kg 🙂 No já čekám že malá nad ty tři kilíčka mít bude, takže nám snad budou a kdyby ne, tak jak říkám pořád - bydlíme ve městě, kdykoliv se dá někam zkočit 🙂 To Tesco v Krumlově jsem viděla, docela veký, myslela jsem si že budete mít menší 😀 Já jsem si říkala, že koupim nejdřív levnější a když nám prostě nebudou tak budou vyhovovat tak budu zkoušet dál, nechci malou naučit na Pampersky a pak teprve jí cpát něco levnějšího, na ty Tesco právě slyšim chválu, i když ty TV skandály nic moc, ale tak budu každou plenu prohmatávat no 😉

Jejda holky, co budu dělat když toho Římana chytnu? ☹

panterka
23. únor 2008

krist, nám třeba pampersky vůbec nevyhovovaly, ani pásky,ani celkově, docela mi "smrděly" 😅 ale třeba je inovovaly k lepšímu 😉
krist, věř, že nechytneš, budu Ti držet palečky a uvdíš, že ne. ale zas, kdo ví, třeba bys s ním byla spokojená 😉 znáš to, někdo říká to a někd to 🙂

krista
23. únor 2008

Panter no to nevim, někdo říká to a někdo to ... já tady zatim na něj slyšim jen špínu 😅 😀
Já chci někoho hodnýho u porodu ☹ Jenže s mojí smůlou ☹ Tolik jsem si tu porodnici vysnila a vychválila, zatím potkávám jen milé tváře a až tam pojedu rodit tak budu mít pech ne? ☹

Jinak mi včera MM říkal, že mě hodí ve čtvrtek na monitor, když mě ta kr... nepošle 😝 Tak jsem ráda, nemusím na bus 🙂 a kdy tam jdeš ty??

panterka
23. únor 2008

krist, já jdu ve středu, tak doufám, že si mě tam nenechaj ☹ počítám, že další kontrola by byla za dalších 14 dní, tak to už byste tam mohly být s Kristýnkou, ne? 😉

agentka
23. únor 2008

kris-bydlím v Týně,ale v Krumlově a v oklí mám celou rodinu.
No,úplně v pohodě to není,mám střih hluboko do zadku,takže s tím mám ted problémy,ale jinek jsem se hojila skoro 5 měsíců.

panterka
23. únor 2008

krist, zas spousta mých známých k němu chodí do ordinace jako k praktikovi a zatím si nestěžovaly 😅

agentka
23. únor 2008

kris on jako doktor je docela kapacita,jeden čas byl zástupcem primáře,ale prý mu to šití nikdy nešlo,tak nevim.Je tam i jeho manželka,a ta je fajn.Pak je tam Fialkovič,slovák,mladej,ale taky sympaták,pak Bártová,nebo tak nějak,ta na mně moc dojem neudělala,pak primář,to je třída a víkendy slouží i Čutka+Říman.Už jste se tam byly kouknout??Je tam jedna skvělá porodní asistentka,ta mě rodila,úplně úžasná,taková droboučká blondýnka a pak Perníková,trochu drsná ale má největší zkušenosti,ale taky moc fajn.

panterka
23. únor 2008

agentko, ještě jsi zapomněla na Klose, to je teď zástupce ptimáře, trochu studenej čumák, jinak zž jsem psala, Římanová (mimochodem už třetí 😅 ), ta je dost bojácná, Bartošová odměřená, primář no comment 😉 , za mě jsem tam Čutku neviděla 😅 a o Fialkovičovi jsem už napsala dost 😵

agentka
23. únor 2008

pan-Klose neznám,koukám,že to máš zmáklý 😀 😀

panterka
23. únor 2008

agent, neměla bych, kybych tam v lednu 14 dní neležela s krvácením 😅 no, a k Fialkovičovi teď už chodím v nemocnici do rizikový poradny 😉
holky a nevíte, jak to tam je, kdybych chtěla určitýho doktora k porodu? 😕

agentka
23. únor 2008

já mysli,že se stačí domluvit s tím doktorem,aby byl na telefonu ne??

panterka
23. únor 2008

vůbec netuším, jestli ty doktoři jsou dneska vůbec ochotný v tomhle vyjít vštříc a jít k porodu na zavolání 😅

krista
23. únor 2008

Agentko tak to hojení je teda síla 😖 To je blbý když Dr. neumí pořádně šít, co budu dělat když ho chytnu a teď budu vědět že šije jako prase ☹

Jinak jsem se tam byla už podívat na prohlídce přímo a na monitoru, příští týden tam jedu zase, já chci rodit tam děj se co děj 🙂

Taky bych ráda věděla jestli je možný domluvit se s nějakým Dr. že by tam přijel kdybych chtěla 😅 Hlavně kdyby tam byl ten Říman, vy jste mě dost vyděsily holky ☹

Panter jj za 14 dní s Kristýnkou, to by šlo, uvidíme 😀 To si budeš muset ale domluvit s malou 😀

Agentko a proč jsi vlastně nešla do Č.B. to máš blíž ne? Kvůli těm příbuzným? 🙂

krista
23. únor 2008

Viděly jste broučka Emmi od Gabcos? 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

agentka
23. únor 2008

kris protože má Krumlov daleko lepší reference,je skoro nejlepší v kraji,hned po Strakonicích

krista
23. únor 2008

Agentko tak to právě rozhodlo i u mě 😉

agentka
23. únor 2008

Sice nejsou tak moderní jako Budějovice,ale jinak milionkrát lepší
neznám nikoho,kdy by na Krumlov nadával.

panterka
23. únor 2008

ahoj holky 😉
jé, Emminka je krásná, pupíček malej 😵 😵 😵
krist, já vím, že si k porodu v krumlově můžeš vzít i cizího dr., ale nevím právě, jestli by dr. přímo tam z porodky byl ochotnej dostavit se na zavolání k porodu 😒 taky by mě to zajímalo 😅

krista
23. únor 2008

Agentko a to já si právě nemyslim že nejsou tak moderní jako Budějovice, když jsem byla na prohlídce Krumlov na mě působil mnohem líp 🙂 Ty dvě moderní křesla a ty vybavený porodní sály, Budějovice proti tomu působí zastarale, nemaji ani tolik ulevovacích prostředků 🙂 Spíš jde o to že tam maji víc porodů a víc zkušenosti - v Č.B. 😉 Ale ani to mě nepřesvědčí o tom že by Krumlov byl nějak špatný, já se tam těšim 🙂
Gábi mi slibuje pořád popis porodu, ale nemá čas a já se nemůžu dočkat 😀

Panter to je mi prd platný 😀 Protože nevím jakýho Dr. bych si tam vzala, určitě ne tu svojí kr.. 😝 No já nechci chytnout toho Římana ☹ Kolik že tam je celkem doktorů? Spočítám si pravděpodobnost 😀

agentka
23. únor 2008

kris Říman má víkendy

panterka
23. únor 2008

krist, já myslím, že sedm a je fakt, že Říman tam asi není stálej doktor 😕

krista
23. únor 2008

Agentko jako všechny víkendy a soboty i neděle? Tak se budu muset nechat překvapit, já bych snad šití ani nemusela potřebovat když budu rodit do vody, ale na to teda nesázím protože když mi neudělaji nástřih tak se určitě aspoň malinko potrhám a jestli mi to sprasí a budu se hojit 5 měsíců to budu teda na prášky ☹ 😖

Panter mohli by ho vyhodit než porodim 😀

panterka
23. únor 2008

krist, tak tím bych si nebyla jistá 😅 já fakt nevím, jakej je doktor-odborník, ale je mí děsně nesympatickej 🙄 ale myslím, že ne všechny víkendy slouží 😕

agentka
23. únor 2008

kris víkendy střída s Čutkou,to vim stoprocentně.
Jediná výhoda je,že má štíhlý prsty.

panterka
23. únor 2008

agentko, to je zajímavý, že Čutku jsem tam neviděla a to jsem tam ležela dva víkendy, jeden mě Říman přijímal a druhej tam byl Klos jeden den a druhej Římanová 😅 tak zas úplně 100% to není 😕

krista
23. únor 2008

Holky tak Čutku bych brala 😵 Znám ho z UTZ, nevím jakej by mohl být u porodu, ale když ho znám tak bych se nebránila 🙂 No necháme se podat, ale jestli mě bude rodit Říman tak se snad nenechám ani zašít, nechám si to nějak srůst samo 😀

panterka
23. únor 2008

jo a ta kámoška, co rodila před Gabi, tak tu rodil v sobotu ráno Fialkovič 😉 krist, tak já myslím, že máš velkou naději, že to klapne bez Římana 😉

krista
23. únor 2008

Panter tak mi drž palce 😀 Naděje tam je, ale náhoda je blbec 😀 ☹
A jak je dneska? 🙂

panterka
23. únor 2008

zrovna dneska jsem dost zmlácená, měli jsme tu návštěvu - známí s 2,5 letým chlapečkem, tak jsem místo ležení spíš poloseděla a je to znát 😅 ale oni čekají v září taky druhý mimi 😵

krista
23. únor 2008

To je paráda, já musím MM taky ukecat aby nebyla malá jedináček 🙂 Ale jestli mě to pako blbě zašije tak nevim jak ho zplodíme 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru