• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
krist, tak na to nemysli, třeba vůbec šitá nebudeš a bude to v pohodě :wink: já teda šitá jsem, tu jizvu někdy pěkně cítím a vidíš, druhý je na cestě :sweat_smile: já myslím, že TM časem povolí :wink:
23. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter fakt tu jizvu cítíš? :frowning2: Teda po čtyřech letech to je něco, už to asi nikdy neni ono co? :confounded:
23. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
krist, někdy si přijdu jako že reaguju na změny počasí, jako třeba klouby :grinning: ne, ono to není nijak hrozný, no a teď v těhu jí necítím vůbec. no, ono se není čemu divit, když máme zakázaný sex :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter a dodržujete? :slight_smile: My to máme taky zakázaný, ale přiznám se, že občas jsme ujeli, ale málo a opatrně a já to mám vlastně zakázaný pro nic za nic :unamused: Protože jsem na začátku těhu cca ty dva dny špinila a ostatní holky co tu špinily takhle málo normálně sexujou :wink: U tebe to chápu, když jsi špinila ve vyšším "tt" :wink:
23. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda krvácela jsi :wink:
23. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho ale probraly :slight_smile:

krista...máš u mě další palečky aby jsi nechytla Římana a budu držet všechny co mám, protože jak jsem psala mé zkušenosti nejsou zrovna nejlepší a nic dobrýho okolo na něj taky neslyším :confounded:

panter...moje švagrová říká, že cítí šití při změně počasí, že je jako důchodci na klouby :grinning: a to je synovci 4,5 roku, tak na tom asi něco bude. Synovec měl skoro 5 kilo, tak jí nastřihli a byla i hodně potrhaná :fearful:

jo a holky, co si teda myslým já a buď jsem to četla nebo mi to někdo říkal, že za dr. k porodu, když si ho teda vyžádáš se v Krumlově platí 10tis. a samo to musí být dopředu nahlášené. A jak jste řešily plýnky, tak já používám Pemprsky-zelený, SlyepPley jsme pročůravaly a taky Hugisky, ale ty s tou gumičkou na záda, ty obyč.jsou hrozně papírový a jiný jsem nezkoušela a ani nebudu. Pampersky nám vyhovujou nejlíp. teď jsem je třeba koupila balík za 299 v tesku. Opravdu se to musí vyzkoušet :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já to měla zakázaný i v prvním těhu od začátku, teď nám to Míka zakázal kvůli tomu tvrdnutí a je fakt, že mi při vzrušení (a to nemluvím o orgasmu) to břicho pěkně tvrdne :sweat_smile: no a v nemocnici mi to opakovali další dva dr., nedá se nic dělat, ale MM to musím vynahradit :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jck, ahojky :wink:
tak to má švagrová jako já :grinning: s tou jizvou, ale Hyneček měl jen 2kg :sweat_smile:
těch 10tis. za dr. k porodu je za cizího? já bych chtěla Fialkoviče a ten je místní, nevíš, jak by to bylo pak?
23. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
panter...já myslým, že je jedno jestli je místní nebo cizí...je to prostě dr.který nemá službu a ty sis ho vyžádala sama k porodu, prostě si ho tam přeješ, tak zaplat!!! :grinning: ale opravdu bych se nehádala, jestli to tak je, ale je to logický, když jsem něco víc tak musíš zaplatit a to všude.
Jak jsem chodila na ten těhu-kurs tak tam myslý, že to říkaly a pak jsme se s holkama bavily o tom, že bylo dost k "nasrání" kdyby sis doktro vyžádala zaptatila a když by přislo k porodu tak on by třeba normálně sloužit, to by byly opravdu vyhozený peníze z okna :sweat_smile: tak ňák to bylo :wink:
23. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter tak kdybych se nesměla vzrušovat tak musim MM zakázat aby mi tady chodil nahatej ze sprchy :grinning: :sunglasses:

Jck teda tak doufám, že mi ty vaše palečky budou stačit, nemám z toho teď dobrej pocit, to jsem radši neměla vědět :frowning2: A chudinka švagrová, to jí nemohli vzít takový velký mimi císařem radši? :frowning2: Fakt chuděrka :frowning2: Jo a Dr. k porodu si teda vyžadovat nebudu, zbytečných 10tis. nemám, budu doufat :frowning2:
23. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já se ho poptám, až to bude aktuální :sweat_smile: zrovna dneska mi tu ta známá vyprávěla, že když šla rodit, tak si v čb zavolali dr., kterej sice je budějckej, ale neměl službu
23. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter já třeba vím, že nějaký moje kamarádky si můžou zavolat svoje gynekology k porodu a oni přijedou bez keců, ale jak je to když chceš někoho kdo neni tvůj gyn. a nemá službu - to bude asi něco jinýho :wink: Záleží jak je Dr. ochotný určitě :wink:
23. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no, 10tis je fakt hodně, to bych nedala, tak já budu holt rodit v týdnu anebo přemluvím dr., že až to k tomu bude, aby mi porod vyvolal :grinning: teda až bude mít službu :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi ono o dopadne dobře, nedělej si zbytečně starosti :wink: :wink: :wink: :wink:
já když jsem ležela ten víkend v porodnici a věděla jsem, že v pondělí jdu na to, tak to jsem začala být nervozní a vždycky jsem se uklidnila tím, že jsem si řekla, ŽE KDYŽ TO ZVLÁDNE KDEJAKÁ JINÁ PIPINA TAK JÁ TAKY
23. únor 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tohle vím, že její dr. nebyl, byl to ... jo, ale teď si prostě nevzpomenu, jen vím, že mě rodil :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
už vím, Trnovec, a ten byl fakt dobrej :slight_smile:
23. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter to máš dobrý že si nevzpomeneš :grinning: Já nevím kdo rodí v Č.B. :grinning:

Jasně Jck budu muset :sweat_smile: Já si tě pamatuju ještě jako těhulku :slight_smile: Mimochodem pila jsi maliník nebo něco před porodem?
23. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pozdě, jsi mě dostala Panter :grinning:
23. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jck, tak to jsem si říkala, že nejsem ani první ani poslední, která bude rodit, hlavně, aby malej byl ok :wink:
23. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to taky beru docela v pohodě, že to přijde, že to jinak nejde, aby to naše zlatíčko bylo u nás a že ten porod jednou zkončí, ale bojim se, že se mi právě tohle vymstí, budu si myslet, bůh ví jak to nebude v pohodě a bude to určitě utrpení největší :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
krist, na to brzy zapomeneš, já si z porodu pamatuju jen to hnusný chování PA v budějcích :rolling_eyes:
23. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter takže se druhýho porodu nebojíš? :grinning: Přiznej se :grinning:
23. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty už jsi měla čest se všema PA v Krumlově? :slight_smile:
23. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásím, konečně... :slight_smile: :slight_smile:

Jsme vykoupaný, napapkaný a teďka tatínek odříhává, tak mám čas písnout co a jak bylo...:slight_smile:

Takže jak psala Terka, v neděli večer (cca od 19 hod) jsem začala mít bolesti...:slight_smile: Konečne, že?? :slight_smile: předtím jsem nám naordinovala asi 5 km procházku a schody...:slight_smile:
Bolesti byly asi po 10 minutách a pohoda..kolem půlnoci se začaly stupňovat, manžel spal, tak jsem se vytratila z ložnice a šla to "rozchodit" do obýváku..když bylo asi půl 3, bolesti se stupňovaly, byly poříd po 5 minutách tak jsem si dala horkou vanu...o půl 4 jsme to uz nemohla vydržet a vzbudila manžela, aby mi pomáhal překonat to ...
Před 5 hodinou jsem zavelela odjezd..to už jsem měla kontrakce po 3 minutách...Hned po příjezdu do KRumlova (kontrakce po 2 minutách) jsem šla na vyšetření, verdikt - otevčená na 4- 5 cm... :slight_smile: takže následoval monitor, manžel se šel přestrojit do nemocničního úborku a přešli jsme na porodní sál - ten žlutá s postelí...PA nás nechaly o samotě, takže jsem si mohla ulevovat jak jsem chtěla...podle PA šlo všechno rychle, otvírala jsem se rychle, takže po dalších vyšetření byl vždycky nález o cenťáky lepší a lepší...:slight_smile:
Nebýt horké sprchy a bolonu, tak se konce asi nedožiju, kontrakce jsem měla už v kuse, skoro bez přestávek o síle nejvyšší škály Richterovy stupnice..:slight_smile: Fakt mazec... :cry: :cry:
:frowning2:
Samotné tlačení mi přišla jako úleva, hlavně ten pocit, že to všechno skončí...ke konci jsem nadávala, že chci injekci ( epidurál) a oni, že je samozřejmě pozdě..jenže já si na ni dřív nezpomněla, byla jsme ráda že jsem ráda a na možnost Epi zapoměnla, takže jsem odrodila bez EPI...:slight_smile: :slight_smile:

Rodil mě Klos ( teda přišel až na tlačení a šití)..snad mě zašil pěkně a správně...:slight_smile:
S Fialkovičem jsem se pak setkávala každý den - měl u nás vizity, je fakt super, pořád měl nějaké vtipné poznámky...:slight_smile:

S pobytem v nemocnici jsme byla max.spokojená, personál příjemný !!! Našly se i nějaké náladové sestry,ale fakt celkový dojem parádní... :slight_smile: :slight_smile:
Měla jsem dvojlůžkový pokoj, Emmíska u sebe hned od začátku ( na 3 hoďky si ho zkraje vzali, abych si odpočinula)...

Nevím co byste rádi věděly, takže se ptejte, ptejte, ptejte...jsem tu....:slight_smile: :slight_smile:

jo a děkuji za pochvalu Emmíska, je to fakt prdelka,pořád bych ji jen ňuchala a ňuchala a ňuchala..... :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
krist, já vůbec, jen s tou, co mi dělala tu cukrovku :sweat_smile: já jsem jen poznala sestřičky na oddělení a ty byly fajn, ale jinak holky, co chodily na porodní sál na monitory si je všechny - asi kromě jedný - chválily :wink:
upřímně, já se fakt porodu nebojím, myslím, že to bude fakt rychlovka a navíc vím, že tady můžu mít MM u sebe pořád a to je pro mě to nejdůležitější, on je pro mě hrozně velká opora, bude to prostě jednodušší než poprvý, proto už do budějc nee :confused:
23. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooooj Gabi :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
je super, že to máš za sebou, uvidíš, že za nějakej ten tejden už bys nám to ani nedokázala popsat :wink:
to je dobře, že mi chválíš Fialkoviče :sweat_smile: já se na něj jdu zas ve středu podívat, tak doufám, že to bude jen krátká návštěva a půjdu zase dom :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gabi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vítejte doma holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi díííííííky :grinning: Hned jdu číst :grinning:
23. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dočíst vám asi nestihnu, ale teď jsem on-line, co se tu řeší??? :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek