• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Gábi a co ten nástřih? :sweat_smile: A jinak jste teda obě holky v pořádku ju? :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi řeší se tu Dr. Říman - prý děs, já ho nechci chytnout u porodu :frowning2: A rodila jsi sama nebo na zadním byl někdo?
23. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi dobrá že jsi rodila bez Epi a klistýr a holení to jste stihly?
23. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nástřih jak jsem psala byl, ale vůbec jem ho necítila, pohoda jazz...:slight_smile: :slight_smile:

Jojo, jsme obě v pořádku, kojíme...užíváme si jako rodinka....
:slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ta mamina jak ti jí tam pak přidaly na pokoj, dobrý? :slight_smile: A jak často se ti malá budila dneska v noci jaký to bylo první noc? :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co říkali hrdí prarodiče? :dizzy_face:
Gabi, je to nádhera, mít doma to miminko, viď? já jsem pak konečně měla pocit, že je Hyneček můj, že mi ho jen nepůjčili :dizzy_face: :dizzy_face:
Oholená jsem byla z domu, klystýr jsem měla,ale PA říkala, že jsem měla přijet do porodnice dřív, svíjela jsem se u něj, páč jsem měla kontrakci za kontrací...:frowning2: :frowning2:
23. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na malou ti teda dali oblečky a kosmetiku krom vlhčených ubrousků a plínek jen pár, pochopila jsem to dobře? A košili jsi teda měla svojí a dobrý jo? A na porod jsi měla erár nebo jak?
23. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, já si pamatuju, že mě klystýr ty kontrakce pořádně rozjel :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi takže by si mi doporučovala vyjet třeba až budu mít kontrakce po těch 5ti minutách? Řekni? A u tvého profilu vypadá to "1d" moc hezky :dizzy_face:

Panter :grinning: No teda to by mě naštvalo kdyby mi malou jen půjčili :grinning:
23. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A asi je dobře že ti praskali vodu až tam viď :wink: Že jsi dlouho vydržela doma, já bych to chtěla taky tak, protože jak praskne voda tak to může ještě dlouho trvat :confounded:
23. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a v tý sprše jsi byla nahá nebo jak? Já si to totiž pořádně nedovedu pořád představit :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, já jsem si tak v budějcích na neonatologii připadala, ale to asi dělaly ty inkubátory a ta dezinfekce
23. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jak jsi psala, že krom jedný sestry si je chválili - to bude určitě ta starší jak jsem potkala i já a jak jsi říkala i ty gábi že byla protivnější, nemá kratší zrzavý vlasy a je starší? Ta byla malinko protivnější, ale pak v pohodě :wink:
23. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi taky jsem si doma uvědomila jak vlastně byla Emmi maličká a já mám většinu oblečku až 62 :grinning: Jestli bude naše malá taky maličká tak bude ve všem plavat :grinning: A jsem ráda, že už pěkně kojíte :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak jsem tě zahltila co? :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, já mám připravenou základní výbavičku v 56, ale ještě sháním parádní dupky do porodky :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter já mám snad jedny dupky a pár bodýček 56 :sweat_smile: No tak budeme trošku plavat no :grinning:
23. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Hynďa měl po narození 44cm, takže plaval i v tý 56 :grinning:
23. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no to si myslim, když byl tak maličkej :dizzy_face: Ale byl moc hezkej :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, dííííííííky :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi asi musela za maličkou :confused:
23. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebudu jmenovat, ale viděla jsem tady fotky miminek který se narodili dřív a vypadali jako ptáčátka :frowning2: Jak byly chuděrky nevyvinutý :confounded:

Tak Gábi už asi nezajde, tak příště :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teď jsem si taky říkala Panter, ty mě vždycky předběhneš :grinning:
23. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, myslíme holt stejně :grinning:
23. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, taky jsem na ně koukala a skoro jsem brečela :frowning2: navíc včera ve zprávách ta holčička, co se narodila v tom 27 tt :frowning2: no, zaplaťpánbuh za to, jak to s Hynečkem dopadlo :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsem odběhnout ještě dokojit, máme nenasytnou šelmu, hned sem tu...:slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, my jsme si to myslely, malá je hlavní, to je jasný :wink:
23. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám většinu velikost 62, takže jsem ráda za ptěch pát ve velikosti 56, jinak nám je všechno veliký a plaveme v tom...:slight_smile:

na pokoji nám dali 5 plínek, kosmetiku na prdelku a takovou malou krabičku, kde byl líh na pupíček, krém na prdelku a gázy...na pokoji je i vanička, takže je tam i koupelová emulze a dětdký olejířek..každé ráno si berou všechny děti k sobě na kontrolu a oblečou ti ho do čistého, přebalí...:slight_smile:

každý den je v 8 ráno vizita, jak dětská, ten gynekologická, kde ukazuješ pipku, jak se ti hojí šití...:slight_smile:

babička a děda samozřejmě nadšený, poprali se o kočárek...:slight_smile:

dodala jsem ještě jednu fotečku...:slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek