• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Panter jejej to jsem neviděla :frowning2: Ale je moc fajn, že v dnešní době takováto miminka zachrání že :wink: Já znám holčičku co byla velká jako dlaň když se narodila a dneska už se vyrovnala vrstevníkům, je jí asi 6 let tuším, tak nějak :slight_smile:

Gábi hlavně že vám to jde :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a tu pipku ukazuješ i když máš na pokoji sousedku? :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi a co Fialkovič, povídej, přeháněj :grinning:
23. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
košili jsem měla na porod vlastní, vůbec si neber na porod už nějakou kojící, to není potřeba !!!!

jojo, ve sprše jem byla nahatá, ale pokaždé když jsem šla z ní, tak jsem se ustrojila, nahá bych před PA asi nechodila...:slight_smile:
Jo Gábi a jak mám teda vyjet? Po kolika min. kontrakce? A jaký jsou kontrakce holky? :grinning: Já to nevím :sweat_smile:
krist, mě se neptej, já neměla klasickej porod :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi aha, tak to já tam povezu těch košil víc :grinning:
Mám totiž jednu s knoflíkama a jedno pyžamo - pyžamo na porod to nepřipadá v úvahu, takže budu muset vzít ještě jinou košili :slight_smile: a měla jsi teda do sprchy svůj ručník předpokládám :wink: A Milan měl plavky nebo jak?
23. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter :grinning: Takže jestli bude všechno OK tak jsi skoro prvorodička jo :grinning:
23. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, pipku ukazuješ pokaždé...:slight_smile: ale neboj, sousedky se nedívají... :grinning: :grinning:
No já bych vyjela do porodky zase asi po třech minutách,ale hned když začnou po třech, já byla doma ještě dlouhou chvíli, když jsem měla po 3 minutách a pak v autě už po dvou minutách...:slight_smile: no Milan trhl rekord v tvání jízdy do Krumlova... :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, Emminka je krááááásnááááá :dizzy_face:
a kolik to bylo?
23. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi kolik? :grinning: No to je fajn :grinning:
No jo ale poznám vůbec že ty kontrakce maji intervaly, já se bojim, že to nepoznám a kde jste měřili? Na mobilu nebo hodinkách? :grinning:
23. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a je fajn, že jste jeli "v noci" viď :slight_smile: To jsi si přála rodit v noci, sice už to bylo nad ránem, ale snad tě tam moc neobtěžovali těhulky na monitorech co? :slight_smile:
No já jak utíkala od tebe z pokoje tak už mě tam PA hledala :sweat_smile: A MM na mě čekal dole pod nemocnicí tak se nezlob že jsem se nezdržela dýl, já ho brzdila na trase :confounded:
23. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně si vezmi na porod nějaké dlouhé triko...:slight_smile:

takže ten Klos nic, nemluvila jsem s ním vůbec, ani jsem ho skoro nepostřehla....:slight_smile: ale máme ho na fotce jak vytáhnul Emmíska a drží ho...:slight_smile:
Fialkovič byl fakt super, kolegyně na pokoji měla komplikace s porodem placenty, ztratila moc krve, takže musela dostat 2. den po porodu ještě transfuze a on třeba přisel na pokoj s tím, tam slečno neseme vám štamprdli...:slight_smile:
:slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a co ty síťovaný kalhotky? Je to dobrý nebo jsem vyhodila zbytečně prachy :grinning:
23. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, jj, tak to je on, to ho poznávám :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Gábi to je fajn :slight_smile: Já chci taky takovýho hodnýho Dr. :dizzy_face:
Máte teda hodně fotek? :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, já to říkala :grinning: jak z růžovky :wink:
23. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi ráda, že jsem tě na tu porodku ukecala? :grinning: A s kojením pomáhaly sestřičky? :slight_smile:

Gábi prosímtě od kterého "tt" ti dělali monitory? Já pořád nevím jestli jít na vlastní pěst do Krumlova, už jsem tam volala a vypadala jsem jako blbeček, když jsem řekla, že moje Dr. mě na něj neposílá tak tam asi příští týden sjedu sama od sebe :frowning2:
23. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no jo, ale já budu mít Římana :rolling_eyes:
23. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sitované kalhotky jsou fakt o.k..,první den jsem měla normální,ale přišlo mi, že jsem "zapařená", tak jsem přešla na sitovky a super...:slight_smile:

monitor mi dělali od 37 týdne...:slight_smile: nějak nestíhám odepisovat....:slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, nebudeš, věř mi :wink:
23. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to víš já jsem ti říkala, že se ve mě ty otázky nahromadili :grinning:
Takže na ten monitor bych už určitě měla :confounded:

Tak ještě dočti na co jsem se ptala :sweat_smile: A malá je na fotce úžasná, já na ní jukala hned jak jsi jí hodila, takovej bobeček malinkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kolik??? ten dotaz nechápu.... :slight_smile: :slight_smile: že by těhu demence??? :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter dobře a jestli tam bude tak ho pošlu pryč :grinning:
23. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi kolik mu to trvalo do krumlova minut jestli nevíš náhodou :grinning:
23. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vypadá Říman??? Třeba jsem ho viděla ale nepostřehla jméno...Jo a Římanová tam už není, je na rizkovým těhu...
23. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, spíš potěhu :grinning: počkej za tři roky :grinning: :grinning: :grinning:
krist, tak si to napiš do porodního plánu, ne Říman :grinning: :grinning: :grinning:
Jé to je něco, Dr. z gyn. na rizikovým těhu, tak snad bude OK a Říman by mohl jít za ní :sweat_smile:
GAbi, neříkej :astonished: :astonished: :astonished: ona byla těhu? :astonished: :astonished: :astonished:
23. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no to je by byla prča :sweat_smile: Budeš si psát porodní plán? :slight_smile:

Já teď přemýšlím aby mi vyšly vstříc v tom porodu do vody a nekoukali na mě jako co si vymýšlím :wink:

Gábi a ta PA teda v pohodě? Pomáhala ti?
23. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek