Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
23. únor 2008

Gábi a co ten nástřih? 😅 A jinak jste teda obě holky v pořádku ju? 😵

krista
23. únor 2008

Gábi řeší se tu Dr. Říman - prý děs, já ho nechci chytnout u porodu ☹ A rodila jsi sama nebo na zadním byl někdo?

krista
23. únor 2008

Jsi dobrá že jsi rodila bez Epi a klistýr a holení to jste stihly?

gabcos
23. únor 2008

nástřih jak jsem psala byl, ale vůbec jem ho necítila, pohoda jazz...🙂 🙂

Jojo, jsme obě v pořádku, kojíme...užíváme si jako rodinka....
🙂

krista
23. únor 2008

A co ta mamina jak ti jí tam pak přidaly na pokoj, dobrý? 🙂 A jak často se ti malá budila dneska v noci jaký to bylo první noc? 😵

krista
23. únor 2008

Co říkali hrdí prarodiče? 😵

panterka
23. únor 2008

Gabi, je to nádhera, mít doma to miminko, viď? já jsem pak konečně měla pocit, že je Hyneček můj, že mi ho jen nepůjčili 😵 😵

gabcos
23. únor 2008

Oholená jsem byla z domu, klystýr jsem měla,ale PA říkala, že jsem měla přijet do porodnice dřív, svíjela jsem se u něj, páč jsem měla kontrakci za kontrací...☹ ☹

krista
23. únor 2008

Jo a na malou ti teda dali oblečky a kosmetiku krom vlhčených ubrousků a plínek jen pár, pochopila jsem to dobře? A košili jsi teda měla svojí a dobrý jo? A na porod jsi měla erár nebo jak?

panterka
23. únor 2008

Gabi, já si pamatuju, že mě klystýr ty kontrakce pořádně rozjel 😅

krista
23. únor 2008

Gábi takže by si mi doporučovala vyjet třeba až budu mít kontrakce po těch 5ti minutách? Řekni? A u tvého profilu vypadá to "1d" moc hezky 😵

Panter 😀 No teda to by mě naštvalo kdyby mi malou jen půjčili 😀

krista
23. únor 2008

A asi je dobře že ti praskali vodu až tam viď 😉 Že jsi dlouho vydržela doma, já bych to chtěla taky tak, protože jak praskne voda tak to může ještě dlouho trvat 😖

krista
23. únor 2008

Gábi a v tý sprše jsi byla nahá nebo jak? Já si to totiž pořádně nedovedu pořád představit 🙂

panterka
23. únor 2008

krist, já jsem si tak v budějcích na neonatologii připadala, ale to asi dělaly ty inkubátory a ta dezinfekce

krista
23. únor 2008

Panter jak jsi psala, že krom jedný sestry si je chválili - to bude určitě ta starší jak jsem potkala i já a jak jsi říkala i ty gábi že byla protivnější, nemá kratší zrzavý vlasy a je starší? Ta byla malinko protivnější, ale pak v pohodě 😉

krista
23. únor 2008

Gábi taky jsem si doma uvědomila jak vlastně byla Emmi maličká a já mám většinu oblečku až 62 😀 Jestli bude naše malá taky maličká tak bude ve všem plavat 😀 A jsem ráda, že už pěkně kojíte 😵

krista
23. únor 2008

Gábi tak jsem tě zahltila co? 😅

panterka
23. únor 2008

krist, já mám připravenou základní výbavičku v 56, ale ještě sháním parádní dupky do porodky 😅

krista
23. únor 2008

Panter já mám snad jedny dupky a pár bodýček 56 😅 No tak budeme trošku plavat no 😀

panterka
23. únor 2008

no, Hynďa měl po narození 44cm, takže plaval i v tý 56 😀

krista
23. únor 2008

Panter no to si myslim, když byl tak maličkej 😵 Ale byl moc hezkej 😵

panterka
23. únor 2008

krist, dííííííííky 😵 😵

panterka
23. únor 2008

Gabi asi musela za maličkou 😕

krista
23. únor 2008

Nebudu jmenovat, ale viděla jsem tady fotky miminek který se narodili dřív a vypadali jako ptáčátka ☹ Jak byly chuděrky nevyvinutý 😖

Tak Gábi už asi nezajde, tak příště 🙂

krista
23. únor 2008

Jo teď jsem si taky říkala Panter, ty mě vždycky předběhneš 😀

panterka
23. únor 2008

krist, myslíme holt stejně 😀

panterka
23. únor 2008

krist, taky jsem na ně koukala a skoro jsem brečela ☹ navíc včera ve zprávách ta holčička, co se narodila v tom 27 tt ☹ no, zaplaťpánbuh za to, jak to s Hynečkem dopadlo 😵

gabcos
23. únor 2008

musela jsem odběhnout ještě dokojit, máme nenasytnou šelmu, hned sem tu...🙂

panterka
23. únor 2008

Gabi, my jsme si to myslely, malá je hlavní, to je jasný 😉

gabcos
23. únor 2008

taky mám většinu velikost 62, takže jsem ráda za ptěch pát ve velikosti 56, jinak nám je všechno veliký a plaveme v tom...🙂

na pokoji nám dali 5 plínek, kosmetiku na prdelku a takovou malou krabičku, kde byl líh na pupíček, krém na prdelku a gázy...na pokoji je i vanička, takže je tam i koupelová emulze a dětdký olejířek..každé ráno si berou všechny děti k sobě na kontrolu a oblečou ti ho do čistého, přebalí...🙂

každý den je v 8 ráno vizita, jak dětská, ten gynekologická, kde ukazuješ pipku, jak se ti hojí šití...🙂

babička a děda samozřejmě nadšený, poprali se o kočárek...🙂

dodala jsem ještě jednu fotečku...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru