• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Ahoj holky, taky vás jdu pozdravit :wink:
Natala mi zase dostala průjem a zvracela, tak jsme na dietě (odvar z rýže a vař.mrkev) a já honím na netu co se dá, abych si poradila :sweat_smile:

Gábi...Emmi je krásná a ty žlutoučký mimčo jsou nádherný takový opálený :grinning: a na kočárkování jste měli krásný počasíčko, moc ti to s kočárkem sluší :wink:
1. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu co to máme za troubu, to se mi ještě nestalo, bábovku je z půlku dopečená a z druhý půlky ne a přitom jsem jí otáčela :rolling_eyes:
1. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jck : děkuji za pochvalu...:slight_smile:

Hlavně ať je Natálka co nejdříve v pořádku !!!!!!
1. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi no však to brzo odlijte, to musí být super, já chci taky, to si musíme koupit a co je to přímo za hmotu? :sweat_smile:
Jestli už jdeš tak ať ti jde to žehlení od ruky a máš to brzo hotový :wink: :slight_smile:

Jck to mě mrzí, bohužel nevím o ničem co by zabralo a byla jsi u Dr.?
já koukám na Beze stopy, já si to včera nahrála, protože odpoledne, když je tu Hyneček tak nemám šanci sledovat normální TV, je tu moc mumraj a navíc si myslím, že většina těchhle seriálů není vůbec vhodná pro děti, že by je ani odpoledne neměli dávat, tak si je nahrávám a pak na ně koukám dopoledne, když jsem tu sama :confused:

jo, tak Ty máš nový košilky, já měla takový ty klasický po nás, ale fakt se mi nešikovaly, možná to bylo i tím, že jak byl Hyneček malinkej, tak mu byly dost velký a navíc mi v nich jako kluk přišel moc přesládlej :sweat_smile:

ale já furt nemám ty dupky do porodnice, ach joooooooo, já snad nic neseženu :unamused:
Panter my jdeme z porodky oblečený v použitých věcech :sweat_smile:
No tak snad nebude nikdo pohoršenej :grinning: Ale vypadaji jako nový :slight_smile:
Já být tebou tak objednávam z MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sakra malá chce asi ven :sweat_smile: Začla mě strašně bolet břicho a úplně se tam natáhla potvůrka, ale to přejde :grinning:
1. bře 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už prolezla i MMB, ale asi jsem moc náročná nebo takový dupky, jaký by se mi líbily, prostě nejsou :rolling_eyes: no, přinejhorším půjdem v bílých po Hynečkovi, vždyť je to jedno, jestli jsou nový nebo použitý, já jsem jen nechtěla, aby byly úplně bílý a navíc sametový, chtěla jsem bavlněný a jemně modřezdobený s jemným obrázkem nebo světlounce modrý :confused:
1. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi....hlavně aby jste na ten odlitek nečekali dlouho, holky na společným termínu to dělali a když už bylo mimi větší tak to byl docela problém. Já to teda nikdy na vlastní oči neviděla, ale prý se musí třeba ta ručička v tý hmotě chvilku nechat a když je mimi větší tak se mele a už to není pěkný :wink: posílám zkušenosti dál :sweat_smile:

panter...máš ještě plno času na dupky do porodnice. A kupuješ nový nebo v bazárkách. Ve Vošahlíkově mlejně mají někdy krásný, občas tam zajdu kouknout, holky co to tam mají znám, tak se občas zadaří. A dala jsem tam kočár a za ani ne týdem je prodanej
1. bře 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi...že by už, už, už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter asi si moc náročná :grinning:
Ale to já taky, vždycky si vysnim něco co nemůžu nikde sehnat a pak jsem zklamaná :grinning:
1. bře 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, já vím, že je ještě čas, ale to je jediná věc, kterou chci vyřešit, než si mě dr. nechá v nemocnici. Do mlýna bych se zaběhla juknout, kdybych mohla :frowning2: já jsem tady přivázaná jak pes k boudě, musím ležet, takže se mi ty nákupy právě řeší dost těžko, snažím se něco najít na netu nebo úkoluju MM, když někam jde, aby se jukl, případně vyfotil a já pak doma hodnotím :sweat_smile: já bych tak šla po krámech a třeba se i jenom kochala těma věcičkama.... :dizzy_face:
1. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jck asi prd :grinning: Ale malá se tam tak roztahuje, už jí to tam taky nebaví :sweat_smile:
1. bře 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, krist, kdyžtak budou bílý :grinning: :grinning: :grinning: tyhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1130805&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: :grinning: :grinning: no, k tomu bilý bodýčko, čepičku a novej svetýrek uplete moje mamka :grinning: :grinning: ten bude modrej, tak to nebude tak bilý
1. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, aby ses nedivila a zítra tu nebyla zpráva, že se malá v noci narodila :grinning:
1. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter ty jsou náhodou moc hezoučký :dizzy_face:

Já bych proti nebyla :dizzy_face: Ale přijde mi to málo ty bolesti a už tolikrát byly planý že z toho fakt bude prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když to před chvilkou vypadalo že mi malá chtěla prokopnout břicho, až jsem zařvala :grinning: Vůbec se mnou nemá slitování :grinning:
1. bře 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
panter...já jsem si to hned neuvědomila a vím, že jsi to psala, že mám nakázaný klidový režim - mě by kleplo.Jsou to nervy, viď. Upřimně si to nedovedu představit nelet celý těhu doma, já byla pořád někde v luftě :sweat_smile:
1. bře 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kámoška si myslela, že je jí blbě z nějakýho salátu a za pár hodin porodila :grinning: :grinning: uvidíš, prostě až to bude, tak to bude, ale teď už asi všichni budou útočit a uhánět Tě, jestli už nerodíš nebo jestli jsi neporodila, viď? :sweat_smile: no, já se to nějak dovím, kdyžtak se zeptám v plánovalkách, tak to holky budou vědět stopro, viď? :wink:
1. bře 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck, já si tohle těhu taky představovala jinak :frowning2: myslela jsem si, že to bude jiný než první a ono je to ještě horší :confused:
1. bře 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter neboj zaúkolovala jsem jednu těhulku, stejně tak jak napíše do plánovalek tak napíše i do dalších témat do kterých chodím, přímo jsem jí dala seznam :sweat_smile:

A řekl ti někdo vůbec nějakou příčinu proč máš takový problémy pořád? :frowning2:
1. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, to mi nikdo neřekl :frowning2: já jsem si myslela, že poprvý to bylo kvůli tomu, že jsem otěhotněl moc brzo po tom potratu, takže ta děloha ještě nebyla dost připravená, ale asi prostě nejsem nosička :frowning2: mám hodně dráždivou dělohu :frowning2: a to mě furt všichni říkají, že každý těhu je jiný, já bych ani neřekla, jen v prvním těhu jsem vůbec nekrvácela a v tomhle už 2x :frowning2:
1. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter a budete chtít ještě třetí?
1. bře 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krist, zkus se mě zeptat za pár let :wink: teď říkám nee, v žádným případě, po tomhle těhu ani náhodou :unamused: MM zas říká, že v dnešní době se 3 děti nedají uživit a navíc danielky mamka mi spočítala holčičku až v roce 2014, tak možná potom :grinning: :grinning: :grinning: ne fakt, nedokážu si představit proležet třetí těhu :unamused:
1. bře 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba bude to třetí těhu naprosto bezproblémový a bude to ta holčička :dizzy_face:

Taky uvidíme za pár let :slight_smile: a MM říká to samé co TM, až na to že ten nechce ani to druhý :sweat_smile:
1. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
až budete mít doma Kristýnku a ta začne růst, tak uvidíš, že změní názor :wink: je fakt, že já jsem ze tří dětí, tak je mi to jedno, ale to třetí bych si nechala až na později, až by tyhle dva raubíři odrostly a já si pak hrála s miminkem :slight_smile:
1. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda chudák Jáchymek, ještě se nenarodil a máma už říká že bude raubíř :grinning:
Takže takovýho mazánka jo :grinning: No rok 2014 bude za chvilku :grinning: Všechno to moc letí :slight_smile: MM je taky ze tří dětí, já jsem jediná dcera mojí mámy a táta ten má děti z předchozích manželství ještě :wink:

A co bříško? Tvrdne dneska hodně?
1. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bříško je dneska lepší, taky prakticky jenom ležím a nikde nelezu, ono asi úplně tvrdnout nepřestane, ale včera mě i dost bolelo, tak uvidím, v pondělí to zas spočítám, jak to vypadá s tím gynipralem :confused:

já bych řekla, že proti Hynečkovi to je raubíř, Hynečka jsem ani v bříšku takhle necítila, tolik nekopal, jako tenhle prcek a navíc se říká, že jedno dítě je hodnější než druhý a já myslím, že hodnější dítě, než je Hyneček, asi mít nemůžem :sweat_smile: takže to musí být raubíř :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hezký jak o Hynečkovi mluvíš :dizzy_face: Já chci taky hodňoučkou Kristýnku :dizzy_face: Panter a kdy začnete s vysvětlováním - sex apod.? :grinning: Nebo už jste začali? :slight_smile:
1. bře 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooooo, tak to ještě nevím, zatím jsme mu jen řekli, jak je to s miminkama v bříšku, ale jak se tam dostalo, to jsem odbyli tím, že se maminka a tatínek mají rádi :grinning: :grinning: :grinning: jo, jinak u nás zrovna včera byla žhavým tématem marihuana :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter teda koukám, že ty děcka s tím začínají dřív a dřív :sweat_smile:
1. bře 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM totiž strašně rád kouká na simpsonovi a tak se někdy stane, že Hynďa kouká s ním a včera to bylo o hipísácích a trávě, tak se naše zvídavý dítko začlo vyptávat :grinning: tak jsme mu řekli, že se z toho hloupne a on si to přebral tak, že když je naočkovanej, tak se ho to netýká :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek