• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
ale já to nevidím ráda, když kouká na simpsonovi, to přece jen není pro děti :rolling_eyes:
1. bře 2008 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo já Simpsonovi taky miluju a taky jsme si s MM říkali, že to snad dřív bývalo pro děti, dneska už je to o něčem jiným :sweat_smile:

V kolik ti má vůbec TM dorazit? :slight_smile:
1. bře 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra ráno, budou vyjíždět ve 4h ráno z prahy, takže přes noc budem sami :frowning2: nejhorší to bude od toho 10. do 14., to bude MM na slovensku a my se nejspíš budem muset aspoň na dva dny přestěhovat k našim :unamused:
1. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakto přestěhovat k vašim? Aby se mohli starat o Hynečka nebo proč?
1. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ono nejde o přestěhování, oni bydlí ob panelák :grinning: ale asi se k nim nakýblujem přes noc, čtyři dny sami, to by na mě bylo moc :frowning2: jen nevím, kdy. Hyneček má dost nabitej program, a naši to s ním budou muset zvládnout sami
1. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
teda teď koukám, že už je založenej listopad 2008 :astonished: i když tam asi ještě není žádná mamina, tak je to ale síla :astonished: :astonished:
1. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter jj hrozně to letí ty měsíce :slight_smile: Já si pamatuju jak jsem před devíti měsíci psala do března holkám, že bych k nim hrozně ráda patřila :dizzy_face: :grinning:

No já se budu muset taky někam odstěhovat až nám budou měnit okna, ale to nebude ob panelák, navíc s malým mimčem to bude fakt super :confounded: Nebo nevim jak to jinak zvládneme :confounded:
1. bře 2008 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, myslím, že už jsme o tom mluvily, u nás zas hrozí ty výtahy :frowning2: je to práce, ale s mimčem v tom asi fakt nebudeš moct být :frowning2: a máš kam jít?
1. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter no mohla bych jít k babičce 20km od Č.B., do toho baráku kde má bydlet máma a bydlí tam i teta, ale moc se mi tam nechce, je tam jen jeden pokojíček a to tam ještě máma má bordel že je zmenšenej na poloviční a já bych jí to teda neuklízela, táta před dvěma lety zemřel, do dneška tam leží jeho hadry :confounded:

Pak mi říkal MM, že bychom mohla k jeho kolegyni, maji 3+1 a děti ještě nemaji, takže taky jeden volnej pokojíček, ale já nechci být nikomu na obtíž, s malou se budeme teprve sehrávat, určitě bude často plakat, no nevim, jestli budou dělat ty strany postupně - a jako že asi budou, tak bych se odstěhovala jen do obýváku a pak zase naopak :wink: Když to bude nesnesitelný, tak prostě někoho zneužiju :confounded:

Navíc si neumim představit jak se stěhuju?! Jako sama v pohodě, ale s mimčem - postýlka, hadříky, pleny ... no je toho hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidíme, už je ale březen a zase v tomhle debilním baráku nikdo neříkal nic o tom kdy se to bude dělat, tady se nedá na ty lidi spoléhat :angry:
1. bře 2008 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no, u našich, když tam měnili ty okna tak je měli vyměněný za jeden den, ale pak ještě vyzdívali ty špalety, nebo jak se tomu říká :unamused: byl to teda bordel :frowning2: je fakt, že s mimčem je to všechno mnohem složitejší, natož pak to uklízení a tak :frowning2:

to u nás s těma výtahama je to taky sranda. už kvůli nim měla být schůze v listopadu, ale furt bylo ticho po pěšině. akorát teď přišla pozvánka na schůzi, kde je jako jeden bod napsáno výtahy-informace, tak jsem na to zvědavá. naším je budou měnit v květnu, tak doufám, že to nebude ve stejným termínu :unamused: mohlo by se to zvládnout v létě, až budem na chalupě :confused:

já bych třeba nikdy nešla k MM rodičům, to by mě muselo trefit :confused:
1. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter omlouvám se, měla jsem tady kamarádku :slight_smile:

No to by byla pecka kdyby vám to měnily ve stejným termínu jako rodičům :astonished: V létě by to bylo fajn, aspoň by vás to neomezovalo :slight_smile:

U nás to samý s těma schůzema Panter, měli totiž ty okna měnit v tom listopadu, ale pak se udělala schůze, že prý se na nás na byťáku vyprdli a bude se to dělat až teď, no jsem nadšená a hlavně jsem zvědavá kdy se do toho teda pustí a taky mě štve, že se to mohlo stihnout za nižší DPH :unamused:

Jo a k MM rodičům bych teda taky nikdy nešla :sweat_smile: Bydlí s nima ještě mladší brácha a sami se pořád někam stěhujou, už asi dva roky a odstěhovaný furt nejsou, no tam by mě kleplo :sweat_smile:
1. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

krist, koukám žádný zprávy, takže jsi ještě celá :wink:

tak u nás se počasí celkem umoudřilo :wink: nic moc, ale jde to. a hlavně MM je už domaaaaaaaaa!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda včera jsem ho do sedmi večer nemohla sehnat, protože jak dělal v tom metru, tak neměl signál na žádným mobilu a já už byla pěkně na nervy :frowning2: ale pak se ozval a že asi budou vyjíždět po jedný, tak jsem na něj prakticky od čtyř čekala :frowning2: no, ale přijel až v půl sedmý a v sedm vstával Hyneček, tak jsem toho moc nenaspala :frowning2: naštěstí si Hynečka na dopoledne vzali ještě naši, takže jsem si mohla aspoň na 2 hoďky zdřímnout :slight_smile:

jinak dneska musím porušit režim a udělat oběd, ale bude to jen rychlovka, tám péct sekanou a k tomu bramborovou kaši a polívku z pytlíku :sweat_smile:

jinak omlouvám se, že jsem včera už nenapsala, ale koukala jsem na kvasku :sweat_smile:
2. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Panter, jj celá :slight_smile:

Mě včera dorazil MM asi v 21:30 tak jsem měla radost, říkal že má hotovou celou koupelnu a kousek haly, ale stejně když se na to objektivně podívám tak si myslím, že to dneska nestihne :confounded: Všechno ho bolí, je unavený jako nikdy, hrůza, ale domluvili jsme se že nějaký den po práci v týdnu si dá volno, potřebuju s ním jít vybrat mu dárek k narozeninám, tak se nepodělaji když se jeden den nemákne, je to člověk a ne stroj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase mu to prý ta slepice kritizovala, já tam být, tak tam z ní určitě porodim vzteky :angry: :grinning:

Hlavně se moc nenamáhej u toho obídku, škoda že nejsi blíž, já bych ti pomohla, stejně tu dělám prd :confounded:

Na Kvasku jsem taky po očku koukala, spíš jsem to poslouchala, je to hezkej film :slight_smile:

A jak je ti dneska? :slight_smile:
2. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj krist, tak už se mi to tu vaří a peče a MM ještě spí :sweat_smile:

stejně je to nejlepší, když mám ty naše chlapy u sebe, viď? já byla už tak nervozní a vůbec jsem nespala... stejně je TM šikulka, jde mu to od ruky a asi má i svatý nervy, viď? :unamused: já bych byla asi dost nepříjemná, kdyby se někdo takhle choval, měli by být rádi, že jim to udělá, jinak by platili jak mourovatý :rolling_eyes:

dneska taky přemýšlím, jestli pojedu s chlapama k MM segře, švára má totiž narozky (teda včera měl) a já nevím, jestli tu oslavu zvládnu, já vydržím sedět tak hoďku, tak nevím, jestli to chlapům bude stačit :unamused: no, kdyžtak pojedou opět sami, navíc ta cesta autem, není to sice daleko, ale mně to natřásání nedělá dobře :confused: počkám, až se MM vzbudí a pak se domluvíme :confused:

jinak to dneska jde, jsem asi víc psychicky unavená, než že by mě zlobilo to břicho, tak snad dobrý, zítra začnu počítat a to bude teprve mazec :confused: protože já to takhle nějak nevnímám a vůbec nemám představu, kolikrát mi ztvrdne :sweat_smile:
2. bře 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
teda koukám, že dneska ještě ty miminka na net nedali, ach joooooooo :frowning2: tak snad později
2. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, dobré ránko...:slight_smile:

Tak dneska máme za ebou zase "veselou" noc, Emm nechtěla spát, křičela na celé kolo, takže jsme se do postele dostali ve 4 ráno....včera řádila vichřice EMMA, že?? Jak dokonale to sedí, nevím, zda ji nepojmenovali po naší beručce...:slight_smile: :grinning:

Jinak na net jsem taky koukala a prd...

Panterka, tak at bříško nezlobí a netrvdne !!!!!
čauvec Terka..:slight_smile:
2. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš hned jsem na ty miminka myslela a ještě nic ju, no tak třeba zítra, když dneska neni pracovní den, neboj dočkáme se :dizzy_face:

S tou oslavou - já jsem se v těhu taky moc neúčastnila tadytěch akcí hlavně tak v půlce mě hrozně bolely záda a já nikde dlouho nevydržela, na Silvestra jsem si brala kojící polštář ke známým abych to tam ustála :sweat_smile: takže oni tě pochopí když tam nepřijedeš neboj se, ale zase chápu že být pořád zalezlá doma je na palici :frowning2:

Tak jsem zvědavá kolikrát ti to bříško ztvrdne :confounded:

Já jsem si našla na netu recept na znojemskou omáčku tak jí zkusim uvařit, šla jsem totiž nakoupit ale jak je dneska neděle tak tam nic neměli a nebo už měli všechno shovaný tak jsem si donesla máslo a chleba, z toho asi živá nebudu :rolling_eyes:

Tak zatím pá :slight_smile:
2. bře 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky :wink:

gabi, jejda, to znám, akorát u našeho Hynečka to bylo až od 6 týdnů a ne v noci, ale večer :grinning: o to to bylo jednodušší :sweat_smile: ale ono to bude jenom lepší a lepší, uvidíš :wink:

krist, asi máš pravdu, navíc nějak na ty kecy nemám náladu, pořád mám pocit, že na mě koukají tak, jako že prostě nejsem schopná ani jedno dítě odnosit normálně :frowning2: ale já za to fakt nemůžu :frowning2: asi budu doma, kdoví, jestli chlapi vůbec pojedou, já MM říkala, že bysme tam mohli zajet na chvíli někdy v týdnu k večeru, že to bych vydržela, navíc když přijel tak pozdě :unamused:

znojemská je s okurkama, viď? jejda, já nejsem vůbec kuchařka, mě hlavně vařit nebaví a ani to moc neumím, většinou se ani nepouštím do něčeho složitějšího a na klasický jídla chodíme k našim :grinning: obdivuju každýho, kdo vařit umí a vždycky jsem si přála mít doma chlapa, kterej by uměl vařit :sweat_smile: bohužel, MM teď sice musí, ale předtím tak akorát ohřál párky :grinning: :grinning:

a ty miminka, to mě pěkně štvou, vždycky to tam v neděli bylo a teď nic :angry:
2. bře 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem koukala, že budějcký miminka už tam jsou :rolling_eyes:
2. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé ahojky Gábi, já jsem si tě nevšimla jak jsem to psala :slight_smile: Asi Emmi něco vycítila :grinning:

Tak něco jsem uvařila, ale znojemská to teda neni :frowning2: Jsem nemehlo :frowning2:

Panter takový myšlenky si vůbec nepřipouštěj - máte krásnýho zdravýho Hynečka, bude i krásnej zdravej Jáchymek a v roce 2014 ještě krásná princezna :slight_smile: Spíš by to ostatní měli chápat, že to neni prča, nějakej klidovej režim pitomej :confounded:

Jo teď koukám, že píšeš o tom vaření, tak mě tvůj obdiv fakt nepatří, protože já to neumim, to moje spíš chutná jako houbovka bez hub, nevím co jsem tam dala špatně :frowning2: ale už ani nevim jak to ochutit, aby to nějak chutnalo, navíc ty okurky tam vůbec nepustily chuť :frowning2:

To jsou šmejdi že Budějovický tam daly a Krumlovský ne :astonished: Tak třeba to dělaji postupně a ještě během dne přibydou :dizzy_face:
2. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter koukám že tam ty mimča dávaji vždycky v sobotu, tak nevim proč teď vynechali :rolling_eyes:
2. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak, holky, tady zase začíná foukat :frowning2: no fuj, doufám, že to nebude tak silný jako včera, i když to bylo jen chvilku :rolling_eyes:

krist, teda mě taky vždycky naštve, když dělám něco, co vypadá jednoduše a já to prostě zkoním :rolling_eyes: třeba jsem pekla buchtu, která mi jindy nedělá problém, ale tentokrát jsem prostě nenašlehala šlehačku a bylo to v háji :rolling_eyes: no, teď už dělám jen osvědčenou buchtu, která se mi vždycky povede, je dobrá, ale hroooozně sladká :grinning:

víš, ono je to těžký, když tam nikdo v těhu žádný problémy neměl a já jsem zase dopadla takhle, oni si neuvědomujou, jak se o to mimi bojím, jak o Hynečka, tak teď o Jáchymka :rolling_eyes: no nic, klasika :rolling_eyes:

tak jsme se s prckem naobědvali a MM ještě spí, tak nevím, nevím, kdy bude vstávat :unamused: ale budit ho nebudu, ať si pořádně odpočine, protože večer bude muset žehlit :sweat_smile: už by Hyneček neměl co nosit do školky :confused:

teda já se tu nudím, to je neskutečný :rolling_eyes:
2. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter tady je to úplně to samý, zrovna jsem psala do jednoho tématu, že malá se chová podle počasí, protože teď to tady fičí a lítá a malá to samý v břiše :grinning:

Tak to já dělám pořád jen bábovku protože vim že na ní nic nezkazim a taky dvě osvědčený buchty :grinning: Jakmile se do něčeho dělaji třeba dvě složitý polevy a ještě něco do třetice tak se na to radši vyprdnu :grinning: To musim mít fakt náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O nudě mi nepovídej ty jo, vůbec nevím do čeho píchnout :confounded: Psala jsem MM že bych za nim zašla, ale jak to tam venku lítá tak nevím, asi spíš až k večeru, abychom mohli autem jet domu, pěšky tam a zpátky se mi nějak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak MM už vstal, najedl se a domluvili jsme se, že na ty narozky pojedem až kolem třetí a že pojedu s nima, bude to na chvíli :wink: no, cítím se dobře, tak to risknu :sweat_smile:

tak jsem si aspoň umyla hlavu, abych trochu vypadala a začnu vymýšlet, co na sebe :wink: doufám, že až přijedem, tak už tam ty mimi budou :rolling_eyes: pak se ozvu, jak jsem to zvládla. ¨

zatím papa kristý :wink:
2. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter tak hezký zbytek dne :dizzy_face:
Já jsem psala MM, tak za nim půjdu, ale až tak kolem 20h večer :frowning2: Se tu zatím ukopu, čauky!! :slight_smile:
2. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Emmi je už na netu,ale není to moc lichotivé, červené flíčky na žloutence...:frowning2: :unamused: v novinách je černobílá, tak vypadá pěkně...:slight_smile: Teď už má ale pleť modelky..:slight_smile:
2. bře 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi vždyť je krásná :slight_smile: Hned první foto :dizzy_face:

Mě bolí břicho už docela dlouho a mám ho tvrdý, asi půjdu dát vanu, dneska už jsem jednu sprchu měla, to budu rozčvachtaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
že by to bylo Terka tady??? :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi asi ne :sweat_smile:
Začla jsem tomu věnovat pozornost až posledních zhruba 50 minut, ani nevím jak dlouho to bolí :sweat_smile:

První interval byl po 14ti minutách, další po 12ti a další po 11ti, ale je to podle mě slabý na porod, než jsem došla do sprchy tak to dalo pokoj, jsem zvědavá za jak dlouho to začne teď zase v 16:43 mi to zkončilo :slight_smile:

Jak to má bolet Gábi? :grinning: :sweat_smile:
2. bře 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se k vám můžu přidat :slight_smile: Ještě dnes ráno jsem si myslela, že budu rodit tady v ČB, ale od rána pročítám tuhle debatu a pořádně jste mě nahlodaly... :grinning: Jsem zklamaná z toho, že tatínkové s váma nemůžou být celou dobu atd. Jestli je to pravda, tak to je teda pěkně blbý :angry: Ale zároveň si neumím představit dojíždět do ČK, pokud naše malá bude líná jako je doteď a já třeba budu přenášet... Já už teď dojíždím ke své doktorce a jsem ráda, že aspoň ty poslední dva týdny bych to měla tady. No uvidíme jak to nakonec dopadne :slight_smile:
2. bře 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek