• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Holky, tak jsem se dočetla v plánovalkách, že už máme malou Kristýnku!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, Ty určitě víš víc, písni námmmmmmmmm :wink: :wink: :wink: :wink:
8. bře 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, omlouvám se moc, nemohla jsem ale zajít dřív....

Terce praskla ráno kolem 2 voda a v 6 ráno se jim narodila KRistýnka...:slight_smile:

AHOJ:JMENUJI SE KRISTYNKA A NARODILA JSEM SE 8.8. v 6,00-. VAŽIM 3080 g a měřím 49 cm. Všichni jsme v pořádku.

JSem moc ráda, že to má za sebou...ani nerodila do vody, prý to nestihla...takže rodila klasicky na křesle....
8. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: a jak to jinak probíhalo, kdo jí rodil, to zatím asi nevíš, viď? :sweat_smile:
8. bře 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, fotečka, tak to je hustý, to je rychlost...:slight_smile:

nic víc nevím, bohužel...:frowning2: ted už Terka asi odpočívá, věřím, že pak písne víc...:slight_smile:
8. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, Ty nám sem určo dáš další info, když se něco dozvíš, viď? :dizzy_face:
8. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, snad se nějak dostanu k PC, chceme jet pak ještě do města....kdyžtak budou infa později,ale budou...:slight_smile: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, super, díky moc :wink:
8. bře 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja ted objevila diskusi na volne Krista a tak nci o tom ze uz je na svete neni! :astonished: Jezis tak to je parada to slo nakonec rychle!
8. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dludli, teď jsem jí objevila taky a písla sem to tam :grinning: ale asi to tam zkopčím :wink:
8. bře 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to tam dala :wink: teď si skočím umýt hlavu a pak budu zase číhat na nový zprávy :wink:
8. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem rada ze to m aza sebou a mizim, jedem do Solnice na loutkovy :grinning: divadlo
8. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Terka má už mimíska u sebe, cítí se docela o.k....:slight_smile:
Rodil ji Fialkovič...:slight_smile:
8. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, jé, tak doufám, že na ní byl hodnej, když já ho tady tak chválím :grinning:
8. bře 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska v devět ráno porodila spolužačka v Budějcích Kačenku :slight_smile:
8. bře 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak koukám, že máte doma veselou kopu :wink:
8. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, když nebrečí, tak dělá pěkná ksichtíky..:slight_smile: a koupání miluje...:slight_smile:

jenom nám neroste, dneska jsme zainvestovali a koupili dětskou váhu a po kojení navážíme jen o 50g více..takže si bere fakt málo mlíčka...:frowning2: :cry: :cry: :cry:

v pondělí asi vyfasujeme ten příkrm...:frowning2: :cry:
8. bře 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Gabi, to je mi teda líto :frowning2: ale nevěš hlavu :wink: nejdůležitější je, aby malá byla spokojená a pěkně přibírala :confused: víš, já jsem byla spíš hotová z tý hysterie kolem kojení, nám to prostě nešlo už v porodce a to tam sestřičky dělaly snad všechno pro to, aby nás rozkojily... jednu chvíli jsem měla u jednoho prsu Hynečka a u druhýho odsávačku, prostě nervy a navíc malej nepřibíral a my jsme chtěli jít domů, protože jinak mu nic nebylo, jen se čekalo, jak to bude s tím kojením :frowning2: domů jsme šli s flaškou a spokojeným miminkem, to bylo pro mě nejdůležitější :wink: dneska máme zdravýho, chytrýho a šikovnýho kluka, takže jsem nejšťastnější mamča :wink: škoda, že Ti nemůžu poradit, jak na to, aby mlíčko bylo a malá pěkně sála :frowning2: mooooooooc bych vám to přála
8. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi to nedalo a napsala jsem Terce :wink: tak Fialkovič byl fajn a šitá prý bohužel je :unamused: no, já bych se za holkama nakonec nemohla jít podívat ani načerno, protože mě začlo pěkně škrábat v krku :rolling_eyes: ach jo
8. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase skoro hodinu kojila a přibrala po kojení jen 40 g a stále řev- asi z hladu....akorát jsem vyslala manžela pro Nutrilon, už nemám nervy, zkusím jí dát malý příkrm a uvidím... :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak uvidíte, uvidíš, že pak i malá bude klidnější :wink:
8. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala Nutrilon, baštila jak divá...:slight_smile: no a je klid, nebrečí..:slight_smile: takže bude možná poklidný večer...:slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: Gabi, až sem nakoukneš, tak dej vědět, co ta vaše beruška, jak spinkala :slight_smile:
9. bře 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gabi tak to vypada ze to vyresite Nutrilonem? Musi to byt pekny stresik kolem toho krmeni, kojeni a vseho! :astonished:
9. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...:slight_smile:

tak jsme večer dali ten NUtrilon a beruška byla zlatá, pěkně spinkala, vzbudila se na kojení až po 5 hodinách a pak zase rychle usnula dneska je zatím taky hodná..až si říkám, jestli je to fakt naše Emminka...:slight_smile:

nechci ji ho dávat pořád, jen vyjmečně, dneska jsem ho zatím nedala, kojím a nebrečí, tak snad nemá hlad...:-ú

navíc pořád vážíme a vypadá to že přibrala...:slight_smile: :slight_smile::slight_smile: jsem zvědavá zítra na kontrolu u doktorky...
9. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, tak to je skvělý :slight_smile: takže už si Emminka na lahvičku zvykla a už neblinká, to je super :wink: vidíš, teď se bere mlíčko od Tebe a je spokojená :slight_smile: to je hlavní, spokojený miminko a klidná maminka :wink: zítra vám na kontrole držím palečky a dej vědět, jak jste, holky, dopadly :slight_smile:

a co Terka a Kristýnka, nějaký nový zprávičky?
9. bře 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terce jsem psala, jak se mají a jak zvládly prní noc, tak prý v pohodě, kojila a malá byla hodná...:slight_smile: takže paráda...:slight_smile: Dneska jde za ní na kontrolu manžel a mamina...

Chtěla jsem taky dorazit na návštěvu,ale nějak skoro nemluvím, ta viroza mě klátí, mám strach, že nakazím Emmi, natož jít do nemocnice a jednodenním miminkem, to bych se bála, že ji nakazím...:/
9. bře 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, taky mě to zkolilo, bolí mě v krku a kašlu, v noci jsem ani nemohla spát :frowning2: fakt hrůza, zas jsem myslela, že Jáchymka vykašlu :frowning2: takže i kdybych mohla, tak bych za nima nešla, protože bych se bála, že je nakazím, taky se modlím, aby Hyneček vydržel a nechytl to ode mě :frowning2: navíc nám taťka zítra odjíždí na 4 dny služebně na slovensko, tak to bude děsný :unamused: no, na 2 dny se přesunem k našim, protože bych to tu špatně zvládala, jak bych musela fungovat kolem Hynečka a režim by byl v háji :confused: musím být hodná, 19.3. jdu na kontrolu k dr., tak aby mě ještě pustil domů... pomalu se blíží doba, kdy jsem s Hynečkem musela zůstat v nemocnici, tak se fakt bojím :frowning2:
9. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš, že to bude všechno dobré a zvládneš to na jedničku...!!!!! nesmíš myslet negativně, uvidíš, že s Jáchymkem do nemocnice nebudeš muset...držím palečky!!!!!!

My vyrážíme kočíkovat, tak zatím papa...:slight_smile:
9. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek