• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
stejně si říkám, jaký my jsme měli štěstí, že je Hyneček od narození v pohodě, když byl tak brzo :confused: my měli apgar 10-10-10 a to je co říct, na našeho nedonošenáčka, když pak čtu, co se mohlo stát, tak zdravý miminko je úplně to nejdůležitější, co může být
12. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
krist, já jsem Ti to ale předurčila, že Tě bude rodit Fialkovič :wink: je fajn, viď?
jee terko ahoooooj! Jdu hend louskat porod, ja nemela cas to v planovalkach lovit :slight_smile:

A moc velka gratulace!!!
Terka, ten klobouček ti to ještě zhorší,mrkni sem....
http://www.cenap.cz/k-p-ragady.php
12. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, 16 je ten poslední pokoj na konci chodby, co má svoje wc a sprchu a nemá napsaný číslo :wink: já jsem ležela na tý posteli proti dveřím
12. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi ale ne kloubouček - chránič, to je něco jinýho :wink:
Kloubouček mi cpala v lékárně taky, ten jsem nechtěla :slight_smile:

Panter ty jsi mi předurčila i toho 8.3. ne? :grinning: Tak já ležela vedle tebe :grinning:
12. bře 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ty myslíš takový ten chránič co prodavají v drogerce??? stojí asi 35 Kc??? na ten jsem taky koukala,ale naštěstí já mám bradavky zcela o.k., po každém kojení mažu bepanthenem...doporučuji fakt moc!!! jen mě hoodně bolí první přisátí...:frowning2:
12. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Terka sranda, Emmi je 18.2. a Vaše Kristánka 8.3., osmičky josu stastně datum...:slight_smile:
12. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
12. bře 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi to první přisání mě taky bolí, ale pak už OK, no kéž by 35Kč :sweat_smile:
Ale teď jsem zjistila, že je 100,- v háji, protože ta koza v lékárně mi prodala něco jinýho :angry:
12. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, já Ti předurčila 4. nebo 5.3, a většinou jsem se sekla tak o den dva, takže jsem s tím tipováním úplně mimo :grinning: ani do týhle tolerance jsem se nevešla, i když jsem Ti hrozněěěěěě mooooooooc přála, aby to bylo už toho 4.3 :frowning2:
koukala jsem, že Ti v nemocnici chutnalo :grinning:
12. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter no mě nechutná ani doma člověče :sweat_smile: Porodem přešla i moje chuť na sladký, dneska jsem měla jen snídani v nemocnici v 7:00 :sweat_smile:
12. bře 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no, v tý nemocnici to byla ale síla :grinning: :grinning:
jééé, holky, to bude něco, já už jsem tu Gabi psala, že až se narodí ten náš chlap, tak se musíme domluvit a já za váma přijedu do budějc :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, ale to miminko, to je nádhera, viď? to je nepopsatelnej pocit být maminkou :dizzy_face:
Jo Gábi malá měla při propouštění 2960g :slight_smile:
A ještě jsem se nedovolala naší Dr., bude průser když to zařídím až zítra? :frowning2:
Panter jj je to krása, malá je stejná jako MM, takže on mi v porodnici ani nechyběl, naopak jsem nadávala ať si nechá ty tátovo ksichty :grinning:
12. bře 2008 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ty mají v DM za 35,- Kc koukala jsem na ně - samozřejmě, že ne značku Avent...:slight_smile:
12. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
prostě ten život teď bude úplně o něčem jiným, všechno se prakticky přizpůsobí tomu prcíčkovi :slight_smile: je to prostě krásný :dizzy_face: a ty vaše berušky jsou nádherný princezny :dizzy_face:
12. bře 2008 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi a jsi si jistá že to nejsou ty kloboučky? Vypadá to totiž dost podobně :slight_smile:
Jinak jak jsi říkala že mažeš Bepanthenem, to já taky, ale když jsem první den neměla v prsou nic a holka mi celou noc a den prořvala (ani tím se neunavila) tak jsem si ty prsa neměla kdy namazat :confounded: Navíc ještě nepoznám kdy má dost a půjde spinkat :confounded:

Panter ty budeš mít berušku do třetice a jak se cítíš? :slight_smile: Týdny přibývají, to je fajn ne? :dizzy_face:
12. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
nee, ymsím, že když zavoláš doktorce zítra, je to o.k....:slight_smile:

Mě taky přešla chut na sladké,ale vydrželo mi to jen týden, teĎ se zase láduji horem dolem...:frowning2: takže kila nejdou dolů a nejdou..:frowning2:
12. bře 2008 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kristý, já jsem s Tebou z pátka na sobotu prakticky rodila, měli jsme doma bouřku s MM a to mi to břicho fakt tvrdlo po 5 minutách :frowning2: ale už je to dobrý, jen se bojím ve středu Fialkoviče... blíží se mi 30tt, a to jsem v prvním těhu skončila v nemocnici :frowning2: hlavně aby byl prcíček v pořádku...
a jak to v porodce řešili, když jsi neměla ze začátku mlíčko? :sweat_smile:
12. bře 2008 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli apgar taky 10-10-10... :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, ono je úplně jedno, jestli je to chlapeček nebo holčička, hlavní je, aby bylo miminko v pořádku a aby bylo...
gabi :wink: jsou to šikulky :slight_smile:
tak jsem to konecne prelouskala, je to krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se uz tak tesim!!!!!!! :sunglasses:

ted mazu, muism jeste stihnout vyridit pojisteni a nejak se zabalit a tak, vecer jdem na Radůzu, no takze mam na dnesek co delat. Vypada to ze bude zase lejt, parada ja jsem na kole :angry:
12. bře 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Panter právě že se to neřešilo :frowning2: Chodila jsem pořád za sestrama, nejdřív jsem se bála že nepolyká, pak že teda nemám mlíko a oni mi řekli, že nemůžu dělat nic jinýho jen ji pořád přikládat, na první den mi akorát dali glukozu - to jí zklidnilo, druhý den jsem ji měla u prsu fakt pořád, i sousedka na pokoji říkala sestrám, že to neni možný že tam kojim furt, ani vyčůrat jsem se snad nebyla :confounded: No a třetí den jsem se chytla za prso a vystříklo mi to :sweat_smile: tak jsem měla radost a teď už snad dobrý :dizzy_face:

Máš pravdu s tím zdravým :slight_smile: Držím palečky, aby kontrola dopadla dobře :dizzy_face:

Dludli ty jo, tady leje jako blázen :sweat_smile: tak to zmákni a hezkej večer :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi tak fajn děkuji a kolik máš nahoře? Rozhodně vypadáš líp jak já :wink: Kdyby si viděla to břicho žalostný :frowning2:
A jak dlouho kojíš? Já to ještě s malou neumim, tak mám strach domluvit si nějakou tu návštěvu aby mi pak neřvala hlady, my kojíme vždycky kolem hoďky :unamused:
12. bře 2008 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se rozloučím, půjdu se věnovat malé, díky za gratulace a vaši podporu :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kristý, já mám právě hroznou hrůzu z toho kojení v nemocnici :confused:
holky a ona tam byla taková černovlasá dětská sestra, slovenka, nám připadala hrozně fajn, jaká byla?
12. bře 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Terko, užívej si malý, právě že ten čas nikdo nevrátí, tak to stojí za to věnovat se těm prckům co nejvíc :wink: papa a zas se ozvi :slight_smile:
12. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek