• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Dobré ranko :slight_smile:
14. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy, Gabi, Terko, tak co ty vaše princezny??? co je nového??? :confused:
14. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kikito :wink:
14. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda skoro už poledne :sweat_smile: V tý práci to tak letí, se nestihnu ani rozkoukat a už je konec :grinning:
14. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se dneska před chvílí vyhrabala z postele :sweat_smile:
14. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je akorát zalést do pelechu a nevylést. Já jen trnu hrůzou aby jsme neměli takový počasí na svatbě :angry:
14. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, vy budete mít svatbu???? a kdy??? :dizzy_face:
14. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se hlásíme z vážení od doktorky a byly jsme pochváleny...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Emmi má 3370 g...jupíííííí.....:slight_smile:

A jak se vede Vám???
14. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, to je supeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je úžasný :wink:
jinak tu asi nic novýho :wink: Terka se dneska neozvala... už byly holky u dr.?
14. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlovám se, píšu později v práci toho je dost a lidi couraj i když venku prší :angry: Svadbu máme 5.4. za tři týdny, tak už aby to bylo za mnou. Nějak se netěšim :sweat_smile: asi jako jediná nevěsta. mám strach aby všechno vyšlo, lidi aby se bavili, prasátko aby bylo pořádně propečený a tak. Mám z toho nerva :grinning: ale mimi potřebuje úplnou rodinu :slight_smile:
14. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vůbec netuším, s Tekou teď taky nejsem v kontaktu..:frowning2:
taky je u vás tak hnusně?? my museli mít na kočíku pláštěnku, leje tu ....:-/
14. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, tady je taky hnusně, dneska určo Hyneček nepůjdou se školkou na prochajdu :unamused: po obědě ho zaženu do pelechu, protože je po těch 4 dnech sportování úplně vyfluslej :sweat_smile:

kikito, tak to je skvělý, držím palečky, ať vše vyjde :wink:
14. bře 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, kikita se vdává, to se máš..moc gratuluji !!! :slight_smile: taky bych se hend vdávala znovu -samo, že zase za mého manžílka...:slight_smile:
14. bře 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme měli svatbu podle našich představ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se svatba taky vydařila...:slight_smile: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to je neskutečný, že už to je skoro 7 let :sweat_smile:
14. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :dizzy_face: no my jsme spolu 8let a miminko se k nám přihlásilo dřív než jsme plánovali svatbu. Tak jelikož jsme díra světa tak si tu lidi povídají, že se "musíme" brát :grinning: je pravda, že jsme to o měsíc posunuli, ale to je prča s těma lidma :grinning:
14. bře 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že je tu mrtvo...:frowning2: ale taky dobře, konečně jmem uspala Emmi, bylo to náročné..:frowning2: no a tak mám čas jít konečně žehlit..takhle bych zase koníkovala a žádná práce...:slight_smile: :grinning: :grinning:

až dožehlím, tak sem mrknu, snad tu někdo bude a naše princezna bude ještě spinkat...:slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak jsem Tě minula :unamused:
14. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík panterko.. :slight_smile: jééé čau Niki co ty tady?tebe sem tu nečekala že tě tu potkám?tak vy máte svatbu už takhle brzo jo??já sem se sem minule už nedostala něják nestíhám a dnes sem si pospala po delší době a pak sem byla 3 hodiny v kuchyni a vařila,pekla :slight_smile: ted odpočívám :slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spachmanko :wink:
14. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si tady taky furt co panterko :slight_smile: :wink: co taky dělat když nic nemůžeš..mě furt tvrdne břicho poslední dny hlavně při ohýbání.. :frowning2:
14. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
spachmanko, jj, nemám co dělat a Hyneček spí :wink: já jdu ve středu na kontrolu a bojim, bojim :confused:
14. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý že ti malej spí Adélka už tak 3 měsíce odmítá spát přes den takže je celý den se mnou a jde spát tak v půl šestý v šest večer.. :slight_smile: neboj se ničeho..jak se cítíš???proč si vlastně na riziku???že se otvíráš??písni mi tvůj mejlík at mám an tebe kontakt,písnu ti pak přes něj i tel.at si můžem napsat kdyby něco..i když ty máš asi sebou notas i kdybys byla v nemocnici co?
14. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, snad vydrží Emmi ještě chrupkat...:slight_smile:

Koukám, že Terka tu dneska ještě vůbec nebyla, že??
14. bře 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni(spachmanka), měli jsme svatbičku na 3.5.08, ale to už bych měla velký břicho :unamused: teď to ještě jde, břicho až takový hrozný neni, tak se vejdu i do svat. šatů. :sweat_smile:
14. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter tady máš Fialkoviče, fotka nic moc - kouká mi mezi nohy :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1229304&vReferer=
14. bře 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý ty mě bavíš :grinning: já se řítim juknout na nový fotky kristýnky, málem jsem si myšku nepřerazila a von tam chlap :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, neni čas :sweat_smile:
Dneska jsem byla na Magistrátě nahlásit malou na ty poplatky, tak je to opravdu automatický, ale já chtěla aby nám i posílali všechno na společnou složenku a to už se musí zařídit :wink:
Pak musíme zařídit ještě OP a byly jsme nakupovat, zjistila jsem že mám málo dupaček, ale zapomněli jsme se stavit v Tescu, tak tam večer pojede MM sám a jsem zvědavá co doveze :sweat_smile:

Včera mi dovezl místo chráničů bradavek kloboučky, i když jsem mu 5x řekla že kloboučky nechci ať si to napíše :confounded:
Navíc mi ještě nepřišla mateřská a já se bojim, že mi ani nepřijde, v práci něco podělali :cry: Jestli mi nepřijde tak žereme kořínky :unamused:

No bylo toho dneska hodně, malá teď spí tak já jdu taky odpočívat, zatím pááá :slight_smile:

A byly jsme taky na první návštěvě u Dr. a hezky jsme přibrali, ale zmenšila se nám malá o centimetr :grinning:
14. bře 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kousi no to je Dr. co mě rodil a je to fešák víš :sweat_smile:
14. bře 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek