• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
takže mám taky šanci ? :grinning: :grinning: ten by se mi líbil :wink: :dizzy_face:
14. bře 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo můžu se optat ty si z ČK? :slight_smile: taky sem koukala na tvoje fotečky a říkám si že toho dr.znám.. :slight_smile:
14. bře 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terka !! :slight_smile:
OP - jako napsat si tam mimíska??? No vidíš, to taky nemám...:slight_smile:
Terka, co to měl Fialkovič, za "řeznický " plášt?? :slight_smile: Můj Dr. byl jen v tom zeleném tričku, taky můžu dodat foto..at holky vidí, kdo je bude za pár měsíců rodit...:slight_smile: :grinning:
14. bře 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabcos ty si z čk?taky si rodila v čk?mě rodil před 21 měsíci Tomešek a blbě mě zašil..takže mě po 5 dnech šili znova,no comment :frowning2: :angry:
14. bře 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spachmanko ne já jsem z Budějovic :slight_smile: Do Č.K. jsem si odskočila porodit :grinning:

Gábi řeznický plášť to zní hezky :grinning: Mě bylo v tu chvíli fuk co má na sobě, i to že je hezkej :grinning:
Jj do OP zapsat :slight_smile: Je to hrozný lítání, furt něco, ještě musíme na byťák :confounded:

Kousi tenhle Dr. byl fakt fajn :slight_smile:

Musím končit malá už se kroutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spachmanko ten Tomešek tam asi už nedělá, to šití muselo být děs :frowning2:
14. bře 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Kristo..já sem byla v čk v porodnici s krvácením ve 12 týdnu těhu to jest před 17 týdny a ještě tam byl..vyšetřoval mě on :frowning2: a zrovna to tam v pc našel že mě museli po něm šít znova a tak mi říkal že se mu to dlouho nestalo atd.cosi kdesi..ale slyšela sme že je tim pověstný že blbě šije..jinak v čk v porodnici oki až na to šití.. :frowning2: malá ej krásná koukala sme na vaše fotečky..ty si mladá maminka co?nebo se pletu?
14. bře 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se vás optat jak si do albíček dáváte ty metříky atd?taky bych si je tam chtěla dát ale netušim jak..díky pokud poradíte :slight_smile: :wink:
14. bře 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky z Č.B a do Krumlova jsem si stejně jako Terka odskočila porodit...:slight_smile: Máte tam lepší porodnici než my tady v BUdějkách... :wink: Mě rodil Klos...
14. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn že tu máme lepší porodnici..akorád mě tady mrzí že když miminká´m něco je nebo sou dřív narozený tak musí stejně do čb.. :frowning2: tak doufám že porodim v termínu a vše bude oki..malou sem 9 dní přenášela tak uvidíme co ted..a Klos oki?a taky je v čk super že tam s tebou manžel může být třeba 20 hodin což v čb nejde..moje segra zase nedá na čb dopustit rodila tam dvakrát a rodila by tam zas.. :slight_smile:
14. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, Klos byl v pohodě...šití mě vůbec nebolelo a je zcela o.k.,...:slight_smile: ale byl tam až na samotný závěr, takže jsem ho skoro nevnímala...
:slight_smile:
14. bře 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem šití taky skoro encítila po porodu ale az to pak po těch 5 dnech to přešívání když mi do toho bolavého píchali morfium a šili..to byl zážitek..sem pak ani nemohla chodit.. :frowning2: proto doufám že ted při porodu šitá nebudu a bude vše lepší..ty stehy mi dávali zabrat ještě když byli 30 st.vedra :frowning2:
14. bře 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedal, holky, to mě mrzí, že jsem vás minula, ale nejdřív mi noťas okupoval MM a pak jsem dávala zas do kupy ty fotky, už je máme udělaný a je jich skoro 300 :confused:

kristý, dííííííííky moc za fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když už si ze mě holky červnovky utahujou, tak aspoň ať ví kvůli komu :grinning:
a gratuluju, že přibíráte :wink:

spachmanko, Tomešek už tam opravdu neni :wink:

ahoj Gabi, tak jak bylo dneska? :slight_smile:
14. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě ani nemrzí že tam Tomešek neni po mé zkušenosti..i když nevemu na vědomí to šití byl oki.. :slight_smile:
14. bře 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Tomešek mě přijímal, když jsem potratila, a zdál se mi fakt v pohodě :frowning2:
15. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý, koukám, jak Ti pěkně zmizelo bříško :wink:
15. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Nemám čas :sweat_smile:
Jen jsem hodila foto a zase letim :sweat_smile:

Jj zmizelo, ještě tam teda je ta vytahaná kůže, čekám až budu mít trošku víc zahojený to šití a začnu se sklapovačkama :slight_smile:

Mějte se hezky a hezkou sobotu :slight_smile:
15. bře 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooj :wink: a taky nám přidej fotky Kristýnky :dizzy_face:
15. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,zdravím vás.. :slight_smile: joj Tomešek byl v pohodě až na to špatný šití..jinak na mě taky působil dobře,mile..
15. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, tak jak je? co ty vaše berušky? :slight_smile:
16. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík..byli sme celé dopoledne na návštěve a sem ko..manža zase na noční,malá chrupe a já jdu taky do hajan,tak páááááááááááá :slight_smile:
16. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak my měli víkend návštěvový, proto jsem neměla čas koníkovat...:slight_smile: Ted tu Emm uspávám, tak snad zabere a bude klid...:slight_smile:
a jak se vede Vám???
17. bře 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi, taky jsme včera byli na mamči narozkách, tak jsem byla úplně ko a hlavně mi bylo blbě, protože jsem se samozřejmě přejedla :sweat_smile:
17. bře 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tam museli být mňamky, viď?? taky bych si dala něco dobrého...:slight_smile: ale nemyslím teď sladké,ale jako dobré jídlo...:slight_smile:
a jak je jinak??? ted vestředu jdeš na tu kontrolu??nebo se pletu???
17. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme, dneska počítám tvrdnutí :sweat_smile: včera to byla výjimka, že jsem vypadla z domu, protože naši bydlí vedle v paneláku :wink: bylo to fajn, ale faaaakt jsem se přejedla... k obědu řízky s bramborovým saláte, buchta, nanukáč, chlebíčky, brambůrky, soletky... prostě jsem jen poloseděla a jedla a jedla :grinning: a večer mě ten žaludek pěkně potrápil :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vy už máte klídek, co? :grinning:

a co Emminka? jste měly koukací návštěvy? přišly se juknout na tu vaší berušku? :wink:
17. bře 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Emmi tu pořád kňourá, nějak nemůže zabrat...
jinak mám problém ji pořádně zasytit, vyžahne obě prsa a ještě by jedla..asi teď ten růstový spurt nebo já nevím... :frowning2:
Večer NUtrilon vyžahne na ex a ještě by si dala, takový otesánek..ale přitom vypadá pořád vyžáble ikdyž na váze pěkně přibývá...tak nevím kam ji to mlíko jde... :slight_smile:
17. bře 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak nejdůležitější je, že přibývá :wink: no, vem si, jak by byla šťastná, kdyby jí to takhle vydrželo, mohla by pak jíst, co by chtěla a nemusela by držet žádný diety :grinning:
17. bře 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale na to má ještě dost času - žádné modelkovské manýry v tomhle věku... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ona k tomu má asi předpoklady, ne? když koukám na Tebe na fotkách, tak Ty jsi taky štíhlá :wink:
17. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď jsem teda taková oplácaná po porodu,ale před porodem jsem tlustá nebyla,ale žádná vyzáblá modelka taky ne... :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek