• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
kullisek, tebe to taky čeká...problémy s prdíky mají většinou všechny miminka... :frowning2: :frowning2:
27. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi takže ten Espumisan ti pomáhá? Tak já napíšu MM ať ho koupí :slight_smile: Já piju ten hnusnej fenyklovej čaj, blééé, už mám druhej dneska a jako ona prdí ale stejně se kroutí, asi potřebuje prdět víc nebo co :frowning2:
Prdíky jsou neštěstí, nikdy jsem to nechápala když se o tom maminy bavily, ale když vidíte toho prcka jak se kroutí a brečí a tlačí a nic ... no je to děs :frowning2:

O těch kapkách jsem uvažovala jako o poslední variantě :slight_smile: Doufám, že pomůže ten Espumisan, kéž by :slight_smile:

Ona se tam v ložnici kroutí normálně i ze spaní :frowning2:
27. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, to jsem na to fakt zvědavá, protože s Hynečkem to bylo naprosto v pohodě :sweat_smile:
27. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emm se taky občas před vyprdnutím kroutí, ale pak si prdne...blbý je, když se routí, je v křeči a hrozně brečí, to jsou ty pravé prdy, když tlačí a nic nejde ven...:frowning2:

No nevím zda mi pomohl, ale já věřím, že je to díky Espumisanu, protože si občas dám i čerstvé pečivo a chleba a po něm hnedka Espomisan a Emmi nijak netrpí...takže si myslím, že je to fakt díky tomu...:slight_smile:
27. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka to buď ráda, že si měla takové zlaté dítko...:slight_smile: ale třeba ti to Jáchymek všechno "vynahradí"... :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, to bylo tou UM, ale je fakt, že Hyneček byl fakt absolutně v pohodě :wink: no, on je vlastně dodneška, je to zlatíčko, takovej dobráček :dizzy_face:
27. bře 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že když jí mimi UM tak je to lepší? Že pak nemaji ty prdy? No jo, vlastně nepije vaše mlíko a tak ho nenadýmá vaše strava - to je fakt :slight_smile:
Ale já nejím nic nadýmavýho a samá nadmutná (nebo jak bych to napsala :sweat_smile:) nejsem :frowning2:

Gábi a ty pořád dokrmuješ? To ti řekla Dr. nebo si to začla dělat sama?
27. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já jsem nad tím nepřemýšlela, jestli je to tou UM, možná je to tím, že má Hyneček výborný spalování a to mu vydrželo doteď, kaká tak 2x denně :slight_smile: no, naštěstí tohle má po mně, protože MM rodina - s prominutím - prdí na každým kroku :rolling_eyes:
je fakt, že já sama taky vůbec s vyprazdňováním problémy nemám (jen občas teď v těhu, ale nic hroznýho)
27. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, dávám jenem večer po kóju...přes den ne...no ona když malá ze začátku vůbec nepřibývala, tak mi řekla Dr., ať odsaju svoje mléko a dám ji ho ještě po kojení nebo ať začnu s příkrmem, jenomže mě to odsávat nešlo, jen málo, tak jsme jednou večer když malá brečela hlady vyslala MM do lékarny pro Nutrilon a dala ji ho a byl klid..no a pak jsme šli myslím hned druhý den nebo za dva dny na kontrolu k Dr. tak jsem ji to řekla, a ona že je to dobře a ať v tom pokračuji..no a teĎ ho malá už večer vyžaduje...přes den při kojení vypije tak 70 ml, někdy i jen 50 ml, takže to dožene večer tím Nutrilonem, nechci ji ho dávat po každém kojení, tak si myslím, že jednou za den je to v pohodě...:slight_smile:
27. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka, ale nemysli si, že pokud je dítě 100% na UM že nemá problémy s prdíky...má...ono je to dané tím, že mimískovi ještě dokonale nepracují střívka...takže prdíky mizí sami tak ve 3-4 měsíci bych rěkla....
27. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi to je určitě v pohodě, ono kdyby si ho začla dávat častěji, tak už ho podle mě nevysadíš a to by si taky pomalu a jistě mohla s kojením zkončit :confounded: Já mám zamražený dvě skleničky mlíka cca 100ml pro horší časy :sweat_smile:
Jsem ráda, že zatim vystačim, bojim se až přijde to období kdy třeba bude toho mlíka míň :confounded:

Panter tak to jste šikulky :grinning:
27. bře 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi no tak to se mám na co těšit, jestli až ve 3-4 měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No malá už mi kňourá, tak kdybych zmizela tak jsem fuč :sweat_smile:
27. bře 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda já jsem na to zvědavá, já tenhle váš kolotoč ze začátku fakt neznám, my jsme spali, jedli, kakali a i když jsme byli menší, tak malej zvládal všechno jako "normální" dětičky.... ale na tohohle malýho raubíře, co mám v bříšku, jsem zvědavá, protože je živější už v teď :sweat_smile:
27. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter třeba jsi to prostě líp zvládala než já :slight_smile:
Já jsem s malou pořád ještě "chvilku" takže ono to bude asi u mě trvat než si na všechno pořádně zvyknu, dřív jsem vůbec nespala a teď je mi spánek tak drahý, kdybych se mohla vyspat třeba 8 hodin v kuse - jééé to by bylo :grinning:
27. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já jsem hlavně měla doma celej měsíc MM :slight_smile: to bylo úžasný :dizzy_face: jinak spánek nic moc, ale já na to, jakej jsem byla předtím spáč, jsem čučela, jak jsem se přizpůsobila :sweat_smile: jinak si nemyslím, že bych to líp zvládala, protože každá mamina to zvládá :wink: jen jsem to možná měla jednodušší v tom, že nás netrápily ty prdíky a taky že bylo léto a my jsme prakticky celej den kočíkovali, a v kočíku Hyneček spinkal jak dudek :wink: chodili jsme do zámecký zahrady, sedli si k rybníčku a tam byl klídek a bylo to super :slight_smile: zato teď z toho mám docela strach, protože to už nebude jen jedno dítě, ale budu se muset věnovat oběma a hlavně nesmím zanedbávat Hynečka, aby se necítil odstrčenej :unamused: ale je super, že chlapi spolu pojedou na dovču k moři - na pánskou jízdu, o to moře bych Hynečka nechtěla připravit, miluje ho :wink:
27. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter to je moc fajn :slight_smile:
No jak jste se tady bavili o těch baráčcích tak mě právě mrzí, že nemůžu prdnout malou v kočárku na vzduch když spí :confounded: Někdo dává děti na balkon, ale tam než bych se kočárkem dostala :grinning: to tady prostě nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá už je teď živější a dá mi i zabrat než jí uspim, dřív prostě zalehla a spala a teď pořád kňourá, dokonce i brečí - možná jsem tvrdá, ale když brečí a vím že jí nic neni, tak jí nechám, nechci aby si vybrečela chování, my prostě nechceme aby byla rozmazlená :slight_smile: Ale jinak se samozřejmě muchlujeme, pusinkujeme ap. :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, taky jsem to tak dělala, pokud jsem věděla, že mu nic není :wink: a u nás byl na chovinkání hlavně taťka :grinning:
27. bře 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, vypadá to že ještě zabrala beruška naše...:slight_smile:
a Terka jak moc ji necháváš vybrečet??? Má i takový ten hysterák??? to je nezvládám nechat ji dlouho brečet...
27. bře 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak to se tu asi prohodíme, moje beruška tak kňourá čas od času, ale zatím ještě spí :grinning:
Ne do histeráku to zajít nenechám, to nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně jí před spaním nacpu dudlíka, ona prostě ráda dudá, ty jsi říkala že Emmi ho nechce viď? Zkoušela jsi koupit jinou značku, ten Nuk by mohl být dobrý - i Panterka ho používala viď :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a abych to ještě vysvětlila s tím dudlíkem, ona mi vždycky usíná při kojení a když jí zvednu tak se probere, takže vždycky nakojim, nechám odkrknout, dám dudlíka a položim na spaní - a je klid - teda někdy, dneska v noci mi to bylo prd platný, to byla fakt krizovka :confounded: Chudák MM, on byl zvyklej spát hodně hodin a tvrdě, kdyby dělal v kanclu tak je mi to fuk, ale na silnici nevyspalej, to se mi nelíbí :confounded:
27. bře 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter a u nás chová taky hodně taťka a hlavně jí pořád houpe, tak mu nadávám aby jí houpal míň nebo si zvykne a já pak s ní budu chodit celý den jako otrok a houpat ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když to tak píšu tak si sama připadám že jsem na ní tvrdá, ale nechci aby si fakt něco vyřvávala, stačí jak se kroutí u prdů a stejně mi přijde že se občas snaží vyřvat si to houpání - tak to teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme ale co řekne na lehátko :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem ji zkoušela dát ráno dudlíka a asi 3 minuty dudlala, jupíííí...:slight_smile: jiný jsme zatím nekoupili, ale mrknu po něm..zase je ale zatím bez dudáku a zvládáme to, tak ho třeba nebude ani potřebovat...:slight_smile:

Jinak dneska psala jedna holčina do unorovek příspěvek, že říkala v pořadu Sama doma, že pokud dítě při kojení usne, nemusí se dávat odříhávat, a nechat klidně spát...tím by uspávání odpadlo...:slight_smile:
27. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, jj, na NUK nedám dopustit, používali jsme prakticky jen ty :wink: a mám je zas připravený pro Jáchymka :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi když to zvládáte tak to je pohoda :slight_smile: Já jí ho právě vždycky narvu když brečí nebo před tím spaním jsme si teď zvykly :slight_smile:
To je dobrý, že se nemusí dávát odříhávát, ale ona je stejně tak vyčůraná, že jak jí prostě zvednu z koj. polštáře tak je vzhůru a přitom spí na něm tak tvrdě, jakoby cítila že už jí nedržím já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi budeme vstávat, už tam brebtá, nechci aby začla brečet tak letím, pááá :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
MY!!! Bože taková hnusná hrubka až se mi udělalo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak zatím páááá :wink:
27. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi už brečíme...papa
27. bře 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak taky, papapa :wink:
27. bře 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak koukam ze to mate pekne na stejne :slight_smile: ja uz se tesim taky na takovy starosti, ne jen to bydleni porad :angry:

Asi vyrazim na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek