• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
ahoj Terko, prostě bodytílko nemá ani krátkej rukáv :grinning:
s těma očičkama mě to mrzí, ale dr. vám na to určo něco dá...
2. dub 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmince už je nějak kolem těch 6ti týdnů, ne? co já si pamatuju, tak Hyneček v září (taky mu bylo kolem těch 6ti týdnů) taky hrozně brečel, že jsem nevěděla, co s ním, ale pak se to zase srovnalo, tak vydržet, GAbi, vydržet :wink:
jinak já začínám mít pocit, že to prostě nezvládnu... jsem poslední dobou pořádně podrážděná, až jsem na sebe naštvaná, protože na Hynečka vyjíždím :frowning2: teda zrovna v tuhle chvíli mám pocit, že až budeme mít ještě mimi, tak mě brzo odvezou... on je Hyneček zlatíčko, ale občas má období, kdy snad zkouší, co vydržím :unamused:
2. dub 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo :grinning:
Panter a ty si nepamatuješ jestli měl Hyneček ze začátku zanesený ty očička??? Já ji je musim pořád vymývat, asi to neni normální že? :frowning2: A to se mi i osypala na jedný straně obličeje, doufám, že jsou to jenom nějaký novorozenecký pupínky :astonished:
2. dub 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter neboj, to bude dobrý :wink: Teď jsi nervní, protože máš strach z toho, aby to všechno dobře dopadlo, až bude Jáchymek venku tak to bude v pohodě, protože už jsi zkušená mamina :slight_smile: A každý dítko neni pořád nejhodnější, to víš všichni máme někdy špatný období :slight_smile: No jo, to už Emmi bude kolem těch 6ti týdnů, nám už jsou skoro 4 :slight_smile:
2. dub 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, my jsme s očičkama problém neměli, ale vím, že zrovna nedávno byla známá s malou na nějakým tom čištění slznýho kanálku nebo jak se tomu říká, ale rozhodně na to upozorni dr. a ona Ti řekne, co a jak, kdyžtak vám nejdřív dá nějaký kapičky a uvidíte :wink:
taky teď furt přemýšlím, jestli už se nahlásit k dětský, že nám teda přibude jedno dítě :grinning: vím, že tady je dost problém s doktorama, mají prostě plno, ale pokud už tam s jedním chodím, tak je to bez problémů (snad :sweat_smile: ), no tak asi ještě počkáme. pořád si říkám, že jí to řeknem, až tam půjdem s Hynečkem, ale ten se, ťuk, ťuk, ťuk, zatím pořád drží, tak doufám, že to vydrží co nejdýl :wink:
2. dub 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to čekala tu fotku :grinning:

Panter já jsem si Dr. "zarezervovala" už taky kolem 30tt, chtěla jsem mít jistotu a jsem ráda, že jí mám pod barákem :slight_smile: Ale vy když už tam chodíte tak snad nebude problém, to by byla hloupá kdyby vás odmítla a ty by si musela hledat novou Dr. pro oba, protože chodit s Hynečkem k jedný a s Jáchymkem ke druhý to by asi nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky si pořád říkám jak jsem chtěla hodně dětí, že bych to asi nezvládla :frowning2: Jsem fakt lemploň, sotva mi to jde s tím jedním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se spíš bojím období, kdy už nebude Jáchymek jenom miminko, ale až se začne přemisťovat, počítám, že pak to bude nejnáročnější :unamused: dokud jenom leží, tak se to dá, i když zas jsou s nima jiný starosti :grinning: Hyneček, jak se překulil na bříško, tak jsme ho na zádech neudrželi a pak když se začal přemisťovat, tak to bylo taky veselý :grinning: no a o době, kdy se poprvý postavil radši nemluvím :grinning: ale je fakt, že Hyneček už je velkej, takže o to to mám jednodušší, s takovým svéhlavým dlouleťákem si to nedokážu představit :sweat_smile:
2. dub 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, a co malá, co teď dělá? spinká? :dizzy_face:
jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak často chodíte k dětský na kontrolu?
2. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jj malá teď spinká :grinning:
Asi se uřvala ke spánku :grinning: Ona zase kňourala a tlačila :confounded: No pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počítám že se ale každou chvíli vzbudí, tak jí nakojim přebalim, převleču a půjdeme pomalu k té Dr., aspoň jí uspim v kočáru - doufám :sweat_smile:
A na kontrolu jsme šli z porodnice, pak za týden a pak za dva týdny, takže různě :sweat_smile: :grinning: Dokud je všechno OK, tak budeme chodit asi po těch dvou týdnech, teď jsou nám skoro 4 týdny a další kontrolu mám v průkazu předtištěnou v 6ti týdnech - to necháme píchnout i ouška :slight_smile:
A vy s Hynečkem? :grinning:
2. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to právě zajímá, protože my jak jsme byli nedonošený, tak jsem chodili každej tejden na vážení :sweat_smile: tak uvidíme, v červnu by mi to ani nevadilo, protože to budem s Jáchymkem doma, ale v červenci už budem na chalupě, tak by se mi nechtělo sem jezdit každej tejden :unamused: teda pokud bude všechno ok...
jéééééééééé, tak to bude Kristýnka fešanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším na fotečky :dizzy_face: Terko, je něco, co považuješ za fakt dobrou vychytávku, co jsi na malou pořizovala? něco, co Ti fakt pomůže? já jak se spoustou věcí nemám zkušenosti, tak právě sonduju, o čem ještě uvažovat :wink:
2. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter ani ne tak na malou jako jsem ráda za kojící polštář, v porodnici jsem se trápila vleže, boleli mě záda, ruce, prostě mi to nešlo a taky jsem ráda za odsávačku, že nemusim odsávat ručně když potřebuju a mám i pár zásob kdybych potřebovala malou nechat někomu na hlídání :slight_smile: A co ty máš nějaký vychytávky ještě s Hynečkem? :slight_smile:
2. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo myslim si, že když bude všechno v pořádku tak budete chodit tak jednou za ty dva týdny a pak už možná i po měsíci :slight_smile:
2. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pomalu půjdu vzbudit malou, abychom se připravili k tý Dr. tak zatím :slight_smile:
2. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, a Ty jsi kojící polštář neměla v porodnici? :confused: já počítám, že ho s sebou vezmu :wink:
s těma vychytávkama... já ani nevím, prostě tenkrát to nebylo takový jako teď... já neměla net a navíc jsem byla taky prakticky doma, takže jsem neměla moc přehled... je fakt, že jediná věc, kterou chci oproti Hynečkovi pořídit navíc je ta hrací deka :wink: jinak fakt nevím, mně nevyhovovala ani rychlozavinovačka, ani jsme nedávali autosedačku na kočík (teda jednou jsme jí tam dali :sweat_smile: ), fakt nevím, spíš jsme toho moc neměli a nechybělo nám to, to si myslím, že mi nejvíc bude chybět druhá postýlka v obýváku, protože tam jsem hol odložila a věděla jsem, že je v bezpečí
2. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak utíkejte a pak dej vědět, jak jste dopadly, hlavně s těma očičkama...
2. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem zase jen na skok, ale jdu Vás aspoň pozdravit...:--)

Panterka, bodytílo máme doma taky, dostali jsme ho od někoho dárkem, takže jsem byla v obraze - o co jde...:slight_smile:

Terka, ať Vám to dobře dopadne u doktorky, pak dej vědět, my jdeme v pátek na kontrolu v 6-ti nedělí, měli jsme jít včera,ale byli jsme na těch kyčlích, takže jsme to nestihly... :unamused:

snad se mi podaří zajít na delší dobu, zatím páááá
2. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter ten koj. polštář mi dovezl manžel až další den, protože jsem už beztak táhla do porodky velkou tašku + velkou igelitku a nosila jsem si to i jako těhotná sama, tak to pro mě bylo náročný, když byly v tý velký tašce 2 velký vody apod. :slight_smile:

Gábi a co malá pořád zlobí? :astonished:

Jinak jsme teda zpátky, máme 3850g a 51cm :astonished: Roste jako z vody, prý je krásná - jako dobře živená :sweat_smile: Už máme zahojenej pupík tak se těšim na koupání :dizzy_face: a s očkama - musim mačkat nějaký kanálky :confounded: ale koupila jsem i kapky a na prdy mi poradila Sab, ale na ty kašlu, ty názory jsou na ně různý :wink: a další kontrola je taky v šestinedělí a rovnou máme donést naušničky :dizzy_face:

Tak pááá, já musim zase letět :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem ráda, že jste dopadli dobře, koukám, že náš s váhou předeženete...:slight_smile: my máme podle domácí váhy teprve 4 kila...:slight_smile:

Malá asi před 15 minutkama usnula,ale byla vzhůru od 5, takže bylo na čase..:slight_smile:

Terka, už naušničky??? ?? Já je taky chtěla v 6-ti nedělí, ptala jsem se na to, ale všichny mi říkají až po tom očkování - hexavakcíně....od nás z únorovek je taky ještě nikdo nedával, tak nevím...
ale je pravda, že jak sjem byla včera na kyčlích, tak tam byla paní s 4 měsícní holčičkou a říkala, že ji jí taky dávali v 6-ti nedělí....
taky bych už chtěla naši princeznu naušničkovou...:slight_smile:

Kapky Sab simplex josu na prd, na prdy fakt nejsou...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi já se na to ptala Dr. dvakrát, řekla že je píchne v těch 6ti nedělích, tak je necháme píchnout :slight_smile: Moc se na to těšim :grinning: Ale nechci teda slyšet ten řev :sweat_smile:
No já jsem se na tu váhu ptala Dr., jestli neni moc vykrmená :sweat_smile: Říkala že ne, ono je to možná tím, že jí fakt dávám kdykoliv si řekne :sweat_smile: a taky jsem měla strach, aby mi příbírala tak jsem jí dávala dost a mlíka je taky pořád dost :slight_smile:

Ty kráso od 5ti??? A vás už ty prdy teda vůbec netrápí??? Já jsem si včera dala dva čerstvý rohlíky a to jsem si užila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď se taky děsim těch kyčlí, to jdeme příští týden :astonished:
2. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijde mi, že prdy ji netrápí,ale fakt nevím, prostě prdí a nějak u toho nebrečí...navíc dneska kadila, tak ji to jde...:slight_smile:
ale fakt děláme pořád ty masáže bříška, takže denně masírujeme po koupání - a když se nám zdá, že má nadmutý bříško, tak ji ho rozmasírujeme a je klid a vyprduje si potom...
:slight_smile:

zkusím se na ty naušničky v pátek znova zeptat, taky bych je už chtěla !!! :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi no malá taky prdí - doslova jako starej chlap :grinning: ale asi je to pořád málo když se pak kroutí a vyřvává, já jsem včera hodně cvičila nožkama a to bříško jsem taky zkoušela masírovat - ale u toho huláká :confounded: Tak nic z toho :frowning2:
Dneska bychom mohli konečně koupat s pupíkem :dizzy_face: Ale nevim v kolik přijde MM, to vidím tak na 21:30 a to už je na koupání dost pozdě :confounded:

Ono asi záleží co Dr. to názor a tvoje Dr. je píchá nebo nastřeluje??
2. dub 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kyčle už příští týden??? se chodí v 6-ti nedělích, ne?? :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem žádanku od Dr. a než jsem se objednala tak se mě pani ptala kdy je malá narozená a podle toho nás objednala :wink: Jdeme 11.4. a to je nám 5 týdnů bez jednoho dne, tak to máš jedno ne? :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš jak se bude malé líbít, že může být celá namočená, naší cácorce koukají jen oči a pusinka..nechá se celá polívat vodou, i kukadla, má ponořený uši, no je to pohodařka, vodu fakt miluje...:slight_smile: brečí jen když ji vyndáváme, nejdarději by tam strávila půl dne...:slight_smile: :grinning:
2. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to jedno ty kyčle, já nevím...:slight_smile: ale včera se mě sestřička přeptávala, jestli už máme 6 týdnů...
2. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super :dizzy_face: No malý se taky líbí vodička - to je vidět, nelíbí se jí ta zima :confounded: Tam je zima i nám když vylejzáme tak to se neni čemu divit :slight_smile: Jen musím počkat až přijde Martin někdy brzo domů, aby tam s ní vlezl do té vany :grinning:
Gábi tak má smůlu, když nás takhle objednala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kde jsi byla?
A nastřeluje nebo píchá ty naušničky tvoje Dr.???
2. dub 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek