• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
na poliklinice sever, doktor Řehoušek
2. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá je nějaká mrtvolná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Otevřela jsem dveře na balkon a prdla ji v kočáře k tomu a je jí tam dobře :slight_smile:
No tak to bude tim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu na JIH :slight_smile:
A kdy jdeš na kontrolu po šestinedělí?
2. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nevím, asi píchá...:slight_smile:
Já právě byla překvapená že ta moje je píchá, myslela jsem že se ve většině případů nastřelujou :slight_smile: a pamatuješ jak nám říkaly na kurzu, že v Budějovický porodnici píchaji ouška hned po narození? :slight_smile:
Tu kontrolu po šestinedělí myslim jako tvojí kontrolu :grinning:
2. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na gyndu jsem objednaná příští týden, ve čtvrtek, tenro týden se mi to nehodilo - musím jít až navečer aby mohl Milan hlídat....

ale myslím, že budu o.k., manželské povinnosti plním zvesela už více než týden...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsi borka Gábi :grinning: :grinning: a v pohodě jo? :sweat_smile:
Já mám chuť, ale děsim se toho, co jsem tady četla, že si holky pak připadaji jako panny a že to bolí :sweat_smile: No uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem se právě objednala na gyn. v 15:15 tady aby mohl Martin hlídat, ale to nevim teda jak nám to vyjde :sweat_smile: Ale už mám nového Dr. jestli jsem se ještě nechlubila :slight_smile: Budu chodit na PK Sever ke Švecovi, úplně se těšim, že už k tý čůze nemusim :dizzy_face:
2. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten Švec je nový,že?? to je asi místo taho blbého Mareše jak jsem k němu chodila, ne??? Hmm, to by se mi líbilo mít gyndu takhle blízko, že bych se taky přehlásila??? :slight_smile: nabírá ještě nové??

já se toho taky bála jako čert, ale nebolelo to, bylo to super !!! :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi takže doporučuješ abych taky plnila manželské povinnosti jo? :grinning:
No ještě se bojim, je to něco málo přes tři neděle, chvilku ještě počkám :sweat_smile: a on ani nějak neni čas :sweat_smile:

Jj asi tam bude nový místo toho Mareše, ale jistá si nejsem a nabírá to jo :slight_smile: Už jsme k němu přesedlali asi 4 holky z MK :grinning: A i mojí nej. kamarádce jsem ho doporučila :slight_smile: Ty bys to měla fajn takhle blízko :slight_smile: Já chtěla Dr. taky blízko, ale ta nenabírá a tenhle je prý hodný, je mu asi 35 let, tak uvidíme :slight_smile: Nikdy jsem nechtěla chlapa, ale teď je mi to fakt jedno, všechno lepší než ta moje čůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budu k němu chodit jen jednou za uherák :stuck_out_tongue_closed_eyes: a necháš si napsat nějakou HA Gábi??
2. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem zkontrolovat malou jestli dýchá, tam fakt spí jako andílek, asi jí tam budu dávat častěji :grinning:
2. dub 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíš náhodou jak to chodí s PPLkou když nemaji moje telefonní číslo? Dneska mi totiž psal ten prodejce ohledně toho lehátka, že ho posílá PPLkou ale ani se neptal na můj telefon, to mi přijde divný :astonished: Tenhle prodejce se mi nelíbil už hodně dávno, ale má kopu dobrých hodnocení, tak jsem na to zvědavá je to už přes týden co jsem to platila :rolling_eyes:
2. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už máš nějaké ohlasy na toho doktora, jako jaký je???Hmmm, takový mladý, jé to by se mi líbilo, musíš pak poreferovat jaký je...:fearful:) že bych se pak dala přehlásit taky...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co s HA nevím, nějak se mi do ní ještě nechce, ani nevím jakou... holky si daváli carezzete, nebo jak se to píše a jsou z ní zklamaný, krvací po ní, tak ji zase vysadili, nějaké jdou do tělíska, fakt nevím...

ty do ni půjdeš???
2. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, mě PPL vždycky volala předem, že mi vezou balíček...ale prostě takhle asi dorazí bez ohlášení, no... :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, moc pěkný fotečky... :slight_smile: sranda je, že nožičky jsme včera Emmi nafocovali taky a chystám se je dát do alba, jen jsem se k tomu nedokopala...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi jj právě že psaly dvě holky odsud že je super, nejdřív jsem si počkala na reference a prý je fakt dobrej, moc milej, šetrnej apod. :slight_smile: takže si myslim, že litovat nebudu a když budu spokojená já tak ty určitě taky :slight_smile: já se pak ozvu :slight_smile: No já jsem o HA uvažovala, ale nevim no, asi bych si jí nechala napsat, aby se mi upravil cyklus, nechci chodit pořád s vložkou a čekat kdy to dostanu :confounded: pak bych ji možná vysadila, ale zase nevim jak se chránit :confounded: trefilo by mě být znova těhu :grinning: Což těhu bylo krásný, ale ten závěr :grinning:

Díky za pochvalu fotek :grinning: Říkala jsem vám jak jsme dělali otisky ručičky a nožičky? :sweat_smile: To byla show, malá spala tak jsme jí opatlali ručku zelenou temperou a ona se probrala a držela jí pořád zaťanou, no válčili jsme s ní asi hodinu, oba dva zelený, dupačky zelený, plína zelená ... no pak jsme ten otisk udělali, ale byl ošklivej, naštěstí to M. trošku upravil vodou a je to hezký a pak nožka - ta už byla v pohodě :grinning: Co vy? Udělali jste ten odlitek? :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, odlitky už máme.. :slight_smile: :slight_smile: dělali jsme je hnedka ve dvou týdnech...:slight_smile: ale nebyla moc kvalitní sádra co Milan koupil, tak to není 100%, ale i tak je to moc pěkně a sladké...:slight_smile:

takže budeme dělat otisky znova, už máme lepší sádru...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a jak to děláte, to vám malá s tou ručkou nehýbe???
2. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vyfoť taky, jsem na to zvědavá :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :grinning: koukám, že berušky vám spinkají, tak vesele drbete :grinning:
2. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jsem vás dočetla, tak koukám, že se tu rozmáhají mladý gyndaři :grinning:
2. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Panter, no nech bejt, moje beruška se za chvilku určitě probere, jedla naposledy kolem 10h :sweat_smile:
2. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no lepší než kdyby na tebe sahal oplzlej dědek že :sweat_smile: Však ty se taky ráda necháváš ohrabávat od Fialkoviče tak nemachruj :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, asi jí zmohla ta návštěva u dr. :wink: četla jsem, že máte masírovat kanálky, tak to jsi mi připomněla, že jsme vlastně taky dělali :wink:
2. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je fakt, že už se neptám, jestli si mám sundat kalhotky a sundavám si je automaticky :grinning: no, ale MM je vždy "za plentou" :grinning:
2. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no vidíš, to jsem zvědavá jak nám to půjde :sweat_smile:
Prý to mám dělat 50x :astonished:
tak jsem to vyfotila , hodím to do alba...:slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek