• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Panter :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se těšim Gábi :slight_smile:

Teda a je Fialkovič vůbec ženatej? :sweat_smile:
2. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ručičku a nožičku jsem koukala :wink: jsou super, my jsme jenom obkreslovali :slight_smile:
Terko, jéééééééééé, a má dvouletýho synátora :grinning:
ahojda panterka...:slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi a už jste vůbec přišli na to komu je podobná? :grinning: Asi má z obou něco :slight_smile:

Panter to mě vůbec nenapadlo, taky dobrý - obkreslit, ale nevim jak to s tou naší hyperaktivní holčičkou udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že jí jednou za čas ostříhám nehty bez poranění :sweat_smile:
tak jsou v albu...:slight_smile:
Teda fakt Panter a odrodil ho sám ne? :sweat_smile:
GAbi, tak to je fakt super, vypadá to naprosto skvěle, asi si nechám poradit, z čeho jste to dělali :wink:
2. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak to je parádní, to musíme teda taky udělat :slight_smile: a co když mi s tou ručkou hne to nevadí???
to nevím, jsme si z toho dělali s holkama v nemocnici srandu, jestli si ho odrodil, ale neptali jsme se :grinning:
Pardon že sem lezu, gabcos odlitky jsou krásný, jenom malililililinko morbidní :grinning:
Terezko, na stříhání nehtů byl u nás přeborníkem MM :grinning: je fakt, že Hynečka stříhl jenom jednou :sweat_smile:
ahoj bebinko :wink:
2. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka, je na to taková speciální hmota, jednou jsem to tu už líčila Terce...:slight_smile: takže tu hmotu dáš do mísy, do té mísky vložíš ruku, nohu atd., necháš zaschnout, ruku vyndáš a vyliješ to sádrou...:slight_smile:

sranda byla, když Emmi zatvrdla v té hmotě ručička, nevěděla co se děje a nešlo to moc vyndat... :astonished: :astonished:
2. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter já teda malou ještě nestřihla, ale to přijde :sweat_smile: Já mám nužky s kulatou špičkou, oni nestříhaji skoro vůbec :sweat_smile:

No my jsme si zase dělali srandu, jestli Dr. Římanovou bude rodit Říman :slight_smile:
2. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi to je dobrý :grinning: No hlavně že je ruka celá :grinning:
2. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, no, možná by byla radši kdyby jí rodil někdo jinej :sweat_smile: jestli je takovej "odborník" :grinning:
2. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no taky jsem si říkala, jestli si jí blbě zašije :fearful: :zipper_mouth:
jé Teri, díky že si sem hodila panterce odkaz...:--)
Teri, díky :wink:
jinak my jsme to vyzkoušeli nůžkama asi dvakrát a pak jsme přešli na štípátko :sweat_smile: s tím to šlo mnohem rychleji
2. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi mám to v oblíbených, chci to objednat, je to úžasná památka, co bych za to dala, sáhnout si teď na svojí ručku jakou jsem jí měla když jsem byla malá :dizzy_face:
jinak, manželka Fialkoviče je prý taky doktorka :grinning:
No jo Panter to štípátko je dobrej nápad, ale nevim aby malý ty nehty rostly dobře, toho se bojim, aby je neměla ošklivý - abych jí je dobře stříhala :frowning2:
2. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si to dala do oblíbených :wink:
Ty jo, ti doktoři jsou neponaučitelní :grinning:
Já bych doma teda chlapa gyndaře nemohla mít :sweat_smile: Jsem zvyklá ptát se MM jak bylo v práci a co dělal :grinning: Tohle bych teda vědět nechtěla :sweat_smile:
2. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak to nás u Hynečka moc netrápilo, přece jen je to kluk :sweat_smile:
Teri, pořád platí nabídka, že ti ten jeden pytlík prodáme, jestli chcete...:slight_smile:

Malá tu začíná kvikat, a jéjé... :slight_smile: :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: to mi povídej, i když si myslím, že někdy to musí stát za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek