• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
A máš už nějaký vyhlídnutý chuvičky? :wink:
9. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si odskočit, malá se kroutí a já si musím ještě vyfénovat hlavu a udělat jídlo :sweat_smile:
9. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky v noci neuspáváme, nakojíme a píme vesele dál...a taky pak vstávala o půl 7...:slight_smile: no zlaté dítko...:slight_smile:

nevím zda sem chci dávat fotečku...:slight_smile: Já měla taky kdysi ofinu, poak mě to štvalo, nechala si narůst dlouhé, pak mi ji zkrátili, že jsem to měla dané na stranu a teď mám mini střapatou...:slight_smile: MM se to moc líbí,ale prý vypadám jako gymnazistka...:slight_smile: ( jako studentka)
9. dub 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuvičky asi ty od Philips....!!! :slight_smile:

Koukala jsem od sencoru, jsou jen za 400,- Kc, ale ty MM naschválil, že jsou prý blbé či co...:slight_smile:

MM chtěl odbjednat videochůvičky z Ebaye - josu tam levné, koukal se na ně, ale já to zatrhla, kvůli záruce a tak...
9. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vzhůru... :slight_smile: :slight_smile: páá
9. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi na ty od Sencoru jsem se dívala taky a pak jsem četla špatné reference, takže radši tak ne :confounded: Ale štve mě že to je zase nejmíň tisícovka v háji :confounded:

A tu fotku nemusíš dávat sem, máme na sebe e-maily :slight_smile:

Tak my zatím spíme a já jdu jíst :slight_smile: Pááá :slight_smile:

Jinak já uspávám jen když spí hodně přes den, že je pak v noci vyspalá, jinak usne sama vždycky u kojení :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my teda máme chůvičky chicco a nemůžu si na ně stěžovat :wink:
9. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, vypadá že ještě zabrala..:slight_smile: ale nevím na jak dlouho, takže možná zase zmiznu...:slight_smile:

panterka: na Chicco jsem koukala,mají je v Mercury v Pompu, jsou pěkný,ale moc drahé, ne???
9. dub 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď koukala na MMB, to je fakt drahota, asi se obejdu ty první měsíce bez nich, pak už nebudou potřeba tolik :wink:
9. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbi, nám je tenkrát doporučili v baby centru, že prý s nima mají výborný zkušenosti i co se týče reklamací a tak :wink: ale mně se tenkrát nezdály tak drahý, ale je fakt, že už jsou to 4 roky :sweat_smile: teď už to zas můžou být jíný typy a lepší
9. dub 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme chůvičky pořizovali až skoro v roce na chalupu, doma jsme to zvládli bez nich :wink:
9. dub 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida tak to zvládnu taky :sweat_smile:
Teď musíme koupit hodně věcí do domácnosti a malá dostala spoustu dárečků, tak snad se nebude zlobit :grinning:

A jak je Panter? :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, díky za optání, už je to lepší... dneska ještě MM volal sestřičce k dr., kvůli výsledkům krve a tak mě ještě uklidnila, že to vypadá dobře, naopak prý řekla, že je to úžasný, že se dostávám do normálu a prý je vidět, že ležím :sweat_smile:
9. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale včera večer na mě dopadla taková depka, že jsem to regulérně ořvala :frowning2:
9. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter to jsou super výsledky!!! Nesmutni!!! Však ještě cca 6týdnů ani ne a můžeš rodit! Byla by prča kdyby si fakt ještě přenášela, jsi šikula že doma hezky ležíš :slight_smile:
9. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně jsem zvědavá, co mi řekne příští týden Fialkovič :unamused:
9. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavní je, že potvrdila, že malej je v pořádku :wink:
9. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jo a Fialkovič tě taky pochválí :dizzy_face:
9. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
on mě hlavně zná a ví, jak to vypadalo předtím :wink: a co vy, půjdete kočíkovat?
9. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter dneska asi ne, je to takový hektický jak malou trápí ty prdy tak je protivná a pořád jenom pláče, ani v kočárku by mi nezabrala :confounded: Navíc tady v baráku pořád něco vyvádí s elektrikou, předevčírem nešla tři hodiny, včera taky asi tři hodiny (včetně výtahu - my bydlíme v osmým patře) a dneska vypadávala zase televize, tak se bojim, že bych taky mohla přijít z procházky a neměla se jak dostat domů - bydlíme v osmým patře a já sebou nenosim ani klíče od sklepa, takže bych neměla ani kam dát kočárek, musela bych ho sem vytáhnout :sweat_smile:

No uvidíme jak se malá bude tvářit až se probudí, třeba to bude lepší :sweat_smile: nebo taky horší, ale už měla 2x ty kapičky, tak snad to brzo zabere, i když nečekám okamžitý účinek :slight_smile:

A co ty? Už dáváš dohromady kočárek? :grinning: Nejlepší by bylo kdyby byl už jen na jednom místě :grinning:
9. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš omlouvám se, že jsem 2x psala že bydlíme v osmým patře :grinning:
9. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý, dneska MM dokoupil dvě prostěradla do postýlky a mám všechno komplet :wink: jen já bych si chtěla udělat nějakou radost, ale prostě nemůžu, ježiš, já bych šla courat po nákupech :frowning2:
9. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter neboj vynahradíš si to :slight_smile:
Tak to je paráda že už všechno máte a to máš i zbaleno do porodky už? :slight_smile: Jo všimal jsem si jak jsi se ptala na to spaní na břiše, v porodce mi to neříkali, ale četla jsem že je to dobrý, takže někdy na břiše spim, i když mě trochu bolí prsa, ale dá se to :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak taška do porodky je věc, kterou kupodivu ještě sbalenou nemám :sweat_smile: já vím, jsem hrozná, ale já si pořád říkám, že to sbalím po další návštěvě :sweat_smile: ale pokaždý to zas odložím... Terko, jaký jsi měla vložky?

to spaní na břiše, já jsem totiž pořád měla pocit, že nám to v budějkách říkali a já tak i spala (to víš, ty moje prsíčka mi moc nepřekážejí :grinning: ), jen jsem si tím nebyla jistá :wink:
9. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter vložky jsem měla ty porodnický asi 3 balení, doma mi ještě jedno zbylo (mě bylo protivný jak to nedrželo, že se nedaji přilepit, byly mi totiž prd platný když jsem je měla mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a pak jsem si koupila úplně obyčejný "cihly" a ty byly strašně pohodlný, dlouhý a daly se přilepit, kupovala jsem je v Albertu firma Euroshopper, sice jsem se styděla když jsem kupovala - já zvyklá na Allways :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt byly dobrý :wink: a to už si koukej teda zabalit ať to potom nehoníš :grinning: I já měla zbaleno od 30tt :grinning: a už máš nějaký ten seznam co sebou? :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a půjde TM k porodu? :slight_smile:
9. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko a jaký porodnický jsi měla? ty klasický v síťce? já mám doma balík obyčejných ria a nevím, jestli budou vhodný :sweat_smile: a ty z Albertu jsou prodyšný?

jj, seznámek mám, asi tři, já už to mám všechno prakticky doma, ale nemám to sbalený :sweat_smile: ještě se zeptám, jaký jsi měla vložky do podprdy? :wink:

jinak s Davidem u porodu počítám :wink: bez něj nerodím :grinning: ne, fakt, vůbec si to bez něj nedokážu představit, je to moje velká opora :dizzy_face:
9. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ony ty vložky, ale byly ve žlutým obalu :wink:
http://www.ialbert.cz/jnp/cz/albert/jak_usetrit/detail/-content-katalog_produktu-cz-euroshopper-drogerie_cat-EURO_DV_s_kridelky_NORMAL.html?price=1

Panter jestli nejsou ty ria takový ty tlustý, tak to vhodný moc nebudou :wink: A nejsou síťovaný, síťovaný jsem měla ty kalhotky, tyhle jsou jako vatový takový :confounded: Vložky do podprdy jsem si koupila obyč v DMku a vyhovujou my. Musím letět malá brečí
9. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem toho moc nepořizovala, kojící podprdy mám po Hynečkovi (nepoužitý), kojící košili jednu taky mám, jen furt řeším ty jednorázový kalhotky (mám jedny) a pak sbalím starý bavlněný, už je mi blbý MM pro něco posílat... on mi už totiž jeden balíček po pěti koupil, ale velikost LúXL a z těch bych vypadla i teď, natož po porodu :rolling_eyes: tak je šel chudák vráti :sweat_smile:
9. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, dík, já mám ty ria právě ty fošny :confused:
9. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek