Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

panterka
9. dub 2008

ty mi nakoupil MM, když jsem v nemocnici ležela s tím krvácením 😅

panterka
9. dub 2008

papa a díky za rady 😉

krista
9. dub 2008

Ty fošny budou teda v pohodě a omlouvám se za tu hrubku 😅 my - bože fuj 😝
To bylo tím chvátáním 😝 Tak teď zase pláčeme kvůli prdům, tak cvičim s nožičkama a teď malá trošku odpočívá jak se vyřvala 😅
tak zase běžím!! Ty porodnický kalhotky jsem měla taky jen jedny a pak jsem nosila bavlněný - mě vyhovovali, hlavně když jsou volnější 😉

Páá 🙂

krista
9. dub 2008

Teda jedno balení těch porodnických kalhotek a to mě dokonce v lékárně natáhly, což jsem zjistila až venku, protože mi prodal balení po 3 za větší cenu než stálo balení od jiný firmy po 5ti 😠

panterka
9. dub 2008

kristý, tak dík za uklidnění, já jsem při Hynečkovi jednorázový kalhotky neměla vůbec, používala jsem bavlněný a bylo to bez problémů, ani jsem je nezničila 😉 tak do toho jdu znova 🙂 přece jen jsou moje a přijdou mi přirozenější 😅

ty kapičky na prdíky zatím nezabraly? 😕

gabcos
9. dub 2008

holky, Emmi je dneska úplně zlatá...vyspinká se, nanapá, hrajeme si spolu, culí se, povídá, paseme koníky atd...no a tak za dvě hodinky se unaví a zase spinká...🙂 Vůbec nepláče...🙂

Takže teďka usnula...až se vyspinká, dostane nanapkat a vyrážíme ven, byl by hřích být doma když tam je tak kráááásně...🙂

panterka
9. dub 2008

Gabi, jéééé, tak to je supeeer, já chci taky tak zlatý mimi 😵

gabcos
9. dub 2008

no abych si to nezakřikla panterka...🙂

Ale Hyneček byl taky zlatý dítko, ne?? .-) tak Jáchymek bude určitě taky...🙂

panterka
9. dub 2008

GAbi, já spíš počítám s tím, že se říká, že jedno je hodný a jedno zlobivý, tak hodnější než Hyneček asi být nemůže, tak myslím, že to bude pěknej raubíř 😅

já bych taky tak kočíkovala 😵 dneska je fakt nádherně, chlapy chtěli jít na kolo, ale volal MM, že se zdrží na služebce, tak bude muset jít Hynečka vyvětrat babča 😉

gabcos
9. dub 2008

no možná na tom něco je, že jedno je hodný a druhé zlobivý...🙂 My jsme doma 3 sestry..nejstarší byla hrozně hodná, pak jsem byla já - zlobidlo, no a pak nejmladší (věk.rozdíl 10 let) a to bylo taky pěkné éro a zlobidlo...🙂

panterka
9. dub 2008

no vidíš, GAbi, tak kdyby si vaši pořídili čtvrtý mimčo, tak by bylo určo hodný 😀 já jsem taky ze tří dětí, jen mám dva starší bráchy... první byl hodnej, druhej zlobidlo a pak á vzorňák 😀 tý jo, koukám, že vy ty holky máte v rodině nebo jak jsou na tom segry?

krista
9. dub 2008

Gábi to je super jak je Emmi hodná 😵
Užijte si procházku 😉

Kristýnka zase usnula, asi jí unavuje to cvičení a neustálý tlačení a vrátí mi to v noci tím že spát nebude 😀

Panter kapičky zatím nezabraly, asi je na ně brzo a já jsem jí to asi ani nekapala, to kapátko je divnej vynález a asi mi z něj nic nekapalo 😅 Ale už jsem to napravila 😝

No už se mi tam zase kroutí, tak nevím kdy odejdu, koukala jsem se jen na nějaký autodoplňky tak jsem skákla 🙂

panterka
9. dub 2008

i když ta mladší segra je asi moc malá 😅

panterka
9. dub 2008

kristý a to se počítá na kapičky? nemají tam množství třeba v mililitrech? nám totiž vždycky zabírala ta malinká stříkačka 😉 ale těch kapiček asi nedáváš tolik, aby to byl 1 ml....

krista
9. dub 2008

Panter to se počítá na kapičky, má se jich dát 10 a jde to s tim dobře, protože jí to vždycky šoupnu celý do pusinky a ona mlaská a myslí si že dudá 😀 Je to v pohodě, akorát jsem nevěděla jak to kapat 😅 A už křičí, tak zatím 😝

panterka
9. dub 2008

kristý papa 😉

panterka
9. dub 2008

jinak, Gabi, jeden můj brácha je starší o 13 let a druhej je starší o 8,5roku 😅 tak jsem taky takovej benjamínek-neplánovanej 😅

krista
9. dub 2008

Tak to byl jen výkřik ze spánku 😅
Panter a v kolik ti chodí TM domů a jak trávíte den s Hynečkem, když musíš ležet?

krista
9. dub 2008

Panter takže ty jsi "omyl" jo 😀

panterka
9. dub 2008

Terko, MM je zlatej, ráno vstává v 5 a jezdí do práce na 6h a domů pak z čb odjíždí kolem půl třetí, takže kolem třetí bývá doma... no, tak samozřejmě že ne každej den, ale teď se fakt snaží, jenže dneska se zasekl na tý služebce, tak nevím kdy dorazí 😕 no, ale koupil mi prostěradla do postýlky, tak je to super 😉 jinak s malým chodí ven naši, do března měl to bruslení 2x týdně a ještě plavání, teď už mu zbylo jen to plavání, to měl včera a dneska ho vezme mamka na prochajdu, když tu taťka nebude, aby s ním šel jezdit na tom kole... jinak s taťkou většinou jdou do garáže něco montovat nebo si vezmou auťák na dálkový ovládání (to bylo první, co Hynečkovi David pořídil, když se narodil 😀 ale ne dětský, ale takový, co nás stálo fůru peněz 😒 )

panterka
9. dub 2008

jj, mamka otěhotněla přes danu 😀 tenkrát si přišla stará, protože to bylo ve 34 letech 😀

panterka
9. dub 2008

ale Emminka se asi vzbudila 😕

panterka
9. dub 2008

áááá, koukám, že Kristýnka taky 😕 😅

panterka
9. dub 2008

jinak, holky, utíkejte ven 🙂 my tu máme víc jak 17stupňů ve stínu!!!!!!!!!! 😵 já bych šla hned!!!!!!!

krista
9. dub 2008

Panter koukám, že tvoji chlapi se nenudí, to je fajn 😵

Kristýnka se nevzbudila, ale volal MM, tak jsme se bavili o gumách na auto, bože to bude peněz ☹ Chceme tento měsíc toho na tom autě udělat hodně, takže min. 5tis. do něj vrazit, teď když se nekupuje výbavička na malou tak si to můžeme dovolit a musíme rychle než mi srazí mateřskou na rodičák 😖 😉

Ty jo 17 stupňů, to je něco, no uvidíme jak bude Kristýnce až se vzbudí, občas jí slyšim jak si tam zařve při tom tlačení, to je fakt hrůza, jak ráda bych jí pomohla!!! Už vím jaký je ten pocit, kdy byste tu bolest na sebe převzali 😉

panterka
9. dub 2008

kristý, no, ale těch 7600 je taky luxusních 😉 já jsem s Hynečkem po mateřský brala rodičák 2500 😅 to byla faaaakt almužna 🙄 pak nám to ale zvýšili na 3500 😀 to nás vytrhlo 😀

krista
9. dub 2008

Panter a teď půjdeš teda na ty tři roky?
Jo já neříkám že je to málo, ale od doby co pracuju dáváme z výplat pryč (na rekonstrukci, na výbavičku ...) takže teď honem ještě musíme doplatit věci který jsou potřeba, auto máme nabouraný od září a mě to ničí dívat se na něj, protože je to moje chyba 😖

panterka
9. dub 2008

já můžu jít jen na 4 roky, protože jdu z pracáku 😒 no, já jsem už vlastně od února prakticky bez příjmu... a to jsem předtím brala půl roku podporu 2000, takže nic mocccc 🙄 jinak ty výdaje jsou znát, my jsme rekonstruovali loni a je fakt, že i když jsme náš byt prodali za 940tis. a tenhle koupili za 970tis, tak jsme sem museli ještě dost vrazit do rekonstrukce 😒

krista
9. dub 2008

Aha tak aspoň do toho věku 21měs. budeš brát těch 7,6tis. že 😉 No mě by zničilo brát "jen" 3800,- my máme všechno spočítaný tak nějak na tento příjem, myslim jako ty naše výdaje, já bych musela hned do práce 😉 Počítám ale s tím že půjdu do práce stejně dřív a kdybych dopadla jako ty tak o rodičák zažádá MM - to jde, jestli o tom nevíš, akorát se ti to nepočítá do důchodu 😉

panterka
9. dub 2008

Terko, tak nás to zas tak finančně až tak moc netrápí, zvládáme to 😉 já jsem vlastně na Hynečka brala těch 7600 jen poslední půl rok do jeho 4 let 😉 já uvidím, až budou malýmu 3 roky, tak se asi začnu pomalu shánět po práci, uvidím, spíš bych chtěla nastoupit, až si zvykne ve školce a tam půjde asi určo až v záři 😅 vím, jak to bylo s Hynečkem, když nastoupil do školky, jak začal marodit 😒 nechci, aby se mi o malýho zas museli starat naši a zaměstnavatel by moc nadšenej nebyl 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru