Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

evkahornova
13. únor 2008

Ahoj všechny maminky i nastávající maminky.Založila jsem toto téma, protože jsem rozhodnutá rodit v porodnici v Českém Krumlově, i přesto, že jsem přímo z Č.Budějovic, ale slýchávám nespokojenost ze strany rodiček, které tam již rodily a hlavně po včerejší prohlídce porodnice v Č.Bud., kdy porodní asistentka mně div neseřvala, že chci mít manžela u porodu, jsem rozhodnutá prostě na 100% pro Krumlov.Jen bych ráda, abyste mi sem prosím napsaly nějaké Vaše zkušenosti a poznatky z porodnice v Č.krumlově.Děkuji mnohokrát.

krista
10. dub 2008

Já se těšim až jí přejdou ty prdy ☹ To se nedá něco si užívat když ti pořád brečí, nezabere chování, houpání, jsem zvědavá jak dneska zmáknu tu procházku, jestli mi bude někde hulákat, tak se otáčím směr domu 😉 😖
No a pošta nikde, tak to přijde zítra a to nejsem doma 🙄
Buď ráda aspoň že ti chodí manža domů brzo 😉 MM včera přišel ve 21:30 a takhle je to skoro každý den, nejdřív je doma tak kolem tý 20h 😖 a o víkendu jde zase dělat k tomu kamarádovi ještě nějaký nedodělky 😠 😒

gabcos
10. dub 2008

tak jsem tu..🙂 malá je v postýlce, ale dlouho tam nevydrží - jen tak koukat na hračky...🙂

Terka, tak co treba kolem 2 hodiny??? nebo jaky čas nevrhuješ ty?? samozřejmě orientační..🙂

krista
10. dub 2008

Gábi no přemýšlím nad tím, když teď spí, kdy se probudí tak jak to udělat 😀 No zkusim to, napíšu ti kdyžtak SMSku až vyjedu a v kolik tam budu, počkala bych teda u fontány na Sadech co?

gabcos
10. dub 2008

o.k., to je dobrý místo srazu...🙂

tak mi písni a já kdyžtak Emmi nějak taky přizbůsobím - jakože ji třeba nakrmím dřív a tak.....🙂

gabcos
10. dub 2008

klidně můžeme i dřív, je mi to fakt jedno...🙂

krista
10. dub 2008

Tak já uvidím až se probere a podle toho vyrazim a ty nemusíš chvátat, prostě nějak to bude, já myslim, že na tu druhou to vyjde, ale nevim co bude až se vzbudí, možná bude vyvádět a mě tu akorát potečou nervy 😖

panterka
10. dub 2008

omlouvám se, šla jsem se zkulturnit 😅

krista
10. dub 2008

Ale nevidim tu nikde napsáno, jestli je ten autobus opravdu nízkopodlažní, takže možná nepřijedu 😖 😅

krista
10. dub 2008

Kdyžtak bych sedla na jinej bus a musela bych to dojít pěšky, tak bych tam byla dýl, ale to já se ozvu 😉

Panter já jsem se byla taky zkulturnit, aby se mě Gábi s Emmi nelekly 😀

gabcos
10. dub 2008

a nedá se to nějak zjistit????

gabcos
10. dub 2008

spíše aby ses nelekla ty mě - moji ofinky...🙂

panterka
10. dub 2008

no, mě se nemá kdo leknout, ale musela jsem už taky vylézt z postele 😀

krista
10. dub 2008

Gábi no právě že to v jízdním řádu na netu ani v tištěným nevidim, ale co si pamatuju tak většinou jezdily ty jedničky nízkopodlažní, kdyžtak půjdu na jinej autobus zpátky na druhej konec máje a zbytek bych došla asi z výstaviště 😉

Musím letět, malá se probírá 😉

gabcos
10. dub 2008

Ahojda,

nějak jsem pozapomněla písnout jak jsem dopadla u doktora..🙂 DOBŘE !!! 🙂 Vše je o.k., takže další návštěva až za rok..🙂 Dělal mi cytologii, prohlíl, všechno možné, no a paráda...🙂
Dokonce se ptal, zda jsme už něco s MM měli..🙂 🙂 Znova mě ubezpečil, že kojení není 100 % antikoncepce a můžu otěhotnět i přesto, že není menstruace...takže holky, dávejme si pozor!! 🙂 😀 😀

krista
11. dub 2008

Ahojky Gábi, tak to je moc dobře 🙂 A ty jsi si nenechala napsat žádnou HA? 😲

gabcos
11. dub 2008

ahojda...🙂

nee, zatím žádnu HA nechci...docela dlouho jsem bojovala s tím, než si moje tělo zvyklo být bez HA a srovnalo se...brala jsem ji asi 8 let v kuse a pak když jsem ji vysadila tak jsem měla problémy...takže to nechci zažít znovu...☹

krista
11. dub 2008

Aha tak to jo 🙂 No já jí plánuju brát dlouhodobě, tak uvidíme 🙂
Za hoďku musíme vyrazit na ty kyčle a malá mi teď po prořáděný noci usnula, tak jsem zvědavá jak to udělat, to jí budu muset asi drasticky vzbudit a ona pak bude protivná 😖 😝 Co Emmi?

gabcos
11. dub 2008

no ona bude určitě protivná i na těch kdyčlích...🙂 naše Emmi tam spustila takovou sirénu, že jsem nevěděla co s ní...🙂 🙂

Hlavně ať vám to dobře dopadne...!!!

jinak naušničky budeme mít až za 14 dní...naše doktorka je nepíchá, posílá všechny na chirurgii na PK Sever, tam se chodí bez objednání,ale teĎ je tam rekonstrukce elektriky, tak mi řekli ať do toho mimi nenosím, takž až za 14 dní...☹ takže vy je budete první... 😀 😀

gabcos
11. dub 2008

no ale ty si brala HA i teď před těhu a problémy nebyly, tak se nemáš čeho bát, ne???

krista
11. dub 2008

Já jsem brala HA asi 3 roky, před těhotenstvím jsem ji měla 2 roky vysazenou 😉 🙂

Tak jsem si pro jistotu rozmrazila mlíko a beru sebou 😅

Já se na ty naušničky těšim, ale zároveň se bojim, no mám ale smůlu, k Dr. jdeme v 11h to se mi každej vyprdne aby šel se mnou, musíme to obě vydržet, i když mě to bude bolet víc než jí 😀

A k vašim jedete na víkend? Jak se těšíte, co myslíš zvládnete to bez přestávky na kojení? 🙂 Kristýnka v autosedačce vydrží tak dlouho bez jídla, že si myslim, že až tam pojedeme v létě, tak to možná dáme 🙂

krista
11. dub 2008

Jo Gábi a přibliž mi prosím trochu tvůj jídelníček, když nemáte problémy s těma prdama 🙂

gabcos
11. dub 2008

k našim pojedeme až 26.4., museli jsme to o týden posunout, páč Milan jede na sliuebku...☹

A to budeš mlíčko u doktorky někde ohřívat??? 🙂 NEní lepší ji tam nakojit??? 🙂

Emmi asi celou cestu bez jídla nevydrží, tak to vidím na kojení v autě...🙂 Ještě jsme s ní nikdy tak daleko nejeli, tak netuším,ja to bude zlládat, trochu se té cesty ale bojím...:(

No my na ty naušničky pak půjdeme v 8, tak Milan půjde s náma a půjde dýl do práce...🙂 Počítá s tím už...🙂

gabcos
11. dub 2008

na jídelníček se mě raději neptej...🙂 😀 😀 jím všechno (kromě zelí a tak), i čerstvé rohlíčky a chleba...mňam mňam...po čerstvém pečivu si ale vezmu ten espumisan a je klid...🙂

občas když sním něco nadymavého a zapomenu si přášek vzít, tak Emmi po ránu trochu tlačí,ale tak 5 minutek a je klid...🙂

krista
11. dub 2008

Gábi já nechci kojit v čekárně, nemám žádný košile, tak já bych si musela svlíkat celý tričko 😉 Já to ohřála, aby to bylo víc horký a dám to do termoobalu, to vydrží 😉 Myslim si, že ho nebudu potřebovat, to je jen takový pojistka, kdyby mi tam křičela 🙂

Pročpak se bojíš, já myslim, že většinu Emmi prospí 🙂

Teda ty jsi potvůrka ☹ Já už nevim co jíst ☹ Chleba jim pomalu zelenej 😅 ten espumisan mi nepomáhal 😖 Mě nenadýmá nic, v životě jsem neměla zaražený prdy 😀 nechápu že malá na to takhle trpí, ale to se nedá nic dělat 😝

krista
11. dub 2008

Jdu pomalu budit, mám strach, že to nestihnu 😝 Pááá 😉

gabcos
11. dub 2008

mě nenadýmá taky nic, beru to preventivně kvůli Emmi...🙂

tak zkus jíst všechno, když to stejně nemá na Kristýnku vliv a trpí stejně...☹

no já se bojím, že když se Emmi po cestě vzbudí,tak že bude brečet, v autě ji nijak moc neuklidním...☹ no jsme na to zvědavá...🙂 byla bych ráda, kdyby vydržela být hodná po celou dobu v autě...🙂

panterka
11. dub 2008

dobré ránko, maminy 😉
GAbi, gratulace k prohlídce 😉 a Terko, držím palečky na ty kyčle 😉

panterka
11. dub 2008

kristý, až se vrátíte, tak dej vědět, jak jste to zvládly 😉

dludli
11. dub 2008

Ahoj, tak ja skoncila dneska nejak v praci driv a ted lezim doma v posteli 😎

Kristy tak mas za sebou prvni jizdu busem? Prezila jsi to?

krista
11. dub 2008

Ahojky,
tak kyčle máme v naprostým pořádku 😵 Dr. se moc líbily!!! 🙂
Jízda busem děs ☹ Nebyl nízkopodlažní 😖 Zpátky jsem šla domů pěšky, nejdřív jsem šla s kamarádkou do Mercury z PK Jih a z Mercury 5km k nám pěšky 😉 Já už busem fakt jet nechtěla 😝 Naštěstí jsem sebou měla to mlíko tak jsem jí po cestě dala najíst, ale stejně mi půlku cesty prořvala kvůli prdům a řve dál, já už nevím jestli jsou to ty prdy, je to prostě masakr, jsem vyčerpaná a bolí mě hlava 😖

Teď je doma MM, tak okupuje PC on. Mějte se hezky ahojky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru