• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Českém Krumlově. Máte zkušenosti?

1. srpna 2014 
Gabi, tak to je super :wink: aspoň jste nabrali energii, ale já myslím, že to bude zase dobrý, i když je asi zas nic moc tlak, necítím se moc dobře, tak doufám, že to nebude mít na malou vliv :sweat_smile:

jo, Gabi, toho 14.5. budu rovných 37tt, takže pohoda :slight_smile:
13. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Tak malá teď spí s MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem doma navařila, poklidila a teď mám chvilku, malá už se ale kroutí :confounded:

Baby Calm zatím nezabírá :frowning2:

Gábi to jsem moc ráda, vidíš já ti to říkala, že bude krásně spát, za to my jsme v noci nespali, proto spí teď :confounded:

No tak já už musim, ani jsem nestihla napsat vše co jsem chtěla ale brečí :astonished:
13. dub 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristý, to je škoda :frowning2:
13. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terka,
tak malá se napapkala a dneska poprvé vyžahla 150 ml MM...:slight_smile: a ještě chtěla... :confounded:
včera mě bolela prsa, tak jsem celý den jenom odsávala a krmila ji z lahvičky, takže jsem měla pod kontrolou kolik přesně vyžahla...:slight_smile:

možná včera chtěla pořád papakat, i když to nevypadalo, nevím...:frowning2:

Chceme jít ven,ale nějak to tam nevypadá..:frowning2:

co počasí v Krumlově panterka???
13. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, tady je už zase sluníčko, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, chlapi chtějí jít po spaní na kolo :wink: doufám, že se to nezkazí :sweat_smile:
13. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bylo slunečno celou dobu,ale teď je tam černo a vypadá to na déšt...:frowning2:
13. dub 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte opačně, ráno u nás sluníčko, pak zataženo, ale nepršelo a teď se to zas vytáhlo... aspoň můžu větrat v celým bytě :wink:

jinak jsem vyprala potah na autosedačku i se stříškou, tašku ke kočíku a "slídu" ke kočíku :wink: no, už začínám... zítra chci sbalit tašku do porodky :sweat_smile:
13. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je mazec, jak to letí...:slight_smile:

já sem začla v poslení době hrozně moc přemýšlet o tom jaké to bylo kdyý jsem měla bříško...:slight_smile:
13. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se mi po něm začalo stýskat, bylo ta krásná doba...:slight_smile:
13. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já si teď čím dál víc říkám, jaký to asi s prckem bude a vzpomínám, jak to vlastně bylo s Hynečkem :sweat_smile: no, bude to síla, nějak si to pořád nedokážu představit :confused:

mě spíš plaší u nás holky červnovky, který už všechno připravujou a balí a tak :grinning:
13. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu, Gabi, věřím, že to pro Tebe byla krásná doba, když jsi neměla problémy :sweat_smile: no nic, musím zatnout zuby a ještě ten měsíc to dotáhnout :wink:
13. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si balila tašku celkem na poslední chvíli...:slight_smile: ale u Tebe to chápu...:slight_smile: Snad ji ale tak moc brzo nebudeš potřebovat a pěkně si počkáš min.do toho ukončeného 37.tt ...:slight_smile:

jdu si dát kafíčko s MM, tak zatím pá

Ať klukům vydrží to počásko a vyrazí na ty kola...:slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak páááááá :wink:
13. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, holky, tak co ty vaše slunčka? :wink: jak byly dneska hodňoučký?
13. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam jak jste to prezily, ty prdiky, Gabcos koukam pekne spinkali v noci, a co Kristy? Tedy psala z ev noci nic moc, ale co pres den? Byl aspon klidek?
JInak myslim ze pocas nakonec pekny, ne? Ja jsem nejak mela aktivni den, bavilo me uklizet a tak (to se casto nestava) tak jsem se toho snazila max vyuzit, i kdyz v kuse dlouho nevydrzim. Tak jsem si musela dneska schrupnout i po o :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jak válčíte? Gabcos a Kristy? Co holky, jak je jim??? Jaká byla noc?

Ahojky Zuzi, tak to jsi šikulka s tím úklidem, já včera žehlila takový hory prádla, že jsem z toho pak byla úplně vyfluslá, ještě jsem vařila obídek a měli jsme službu na chodbě na úklid, takže potom jsem padla jak podťatá!

Holky, mě teď tak neskutečně bolí záda, to je síla...celej den v práci sedím a odpo už je to fakt utrpení!

Hele, kočky, jakou máte v postýlkách matraci??? :slight_smile:
14. dub 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kullisek..:slight_smile:

nám byla doporučena matrace kokos/pohanka...takže máme tu...:slight_smile: :slight_smile:

No teďka válčíme dobře, ale sobota byla kritická, to mě hráli nervy pěkně, Emmi celý den probrečela...:frowning2:
Ale včera to už šlo a dneska je zatím taky hodná...:slight_smile: tak uvidíme jak to bude dál...:slight_smile:
14. dub 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, holky :wink:
14. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja madraci zatim nemam.

Tak jake jsou zpracy s prdikoveho boje? :grinning: Myslim na vas, dneska to vypada na zase pekny den :sunglasses:
14. dub 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Gábi tak to jsem ti chtěla taky napsat, že teď jí daleko víc, protože jsem jí krmila z tý lahvičky 125ml a měla málo navíc teď intenzivně saje kolem půl hoďky vždycky :astonished: a prsa mě taky bolí, hlavně jedno ale nic na něm nemám, tak nevim :confounded:

Já zase jdu, mám malou na klíně, řve jako blázen a já nepotřebuju aby vylezla moje máti mě na to upozornit :angry: jako nedávno, bože jak mi to tu leze krkem :angry: Ty kapky podělaný taky neuabíraji, když už se malá vyprdí tak je to kvůli tomu že chudák celej den talčí, musíme koupit zase něci jinýho :frowning2:

pááá
14. dub 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristý, to mě mrzí, že to ještě nepřešlo :frowning2: už mě jen tak napadlo, že jsem někde četla, že by to mohlo být i technikou kojení, ale fakt s tím nemám zkušenosti :sweat_smile:
14. dub 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy to je zahul :confused: Drz se!
14. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka, to mě přijde až neskutečné že nic nepomáhá...:frowning2: Nevím, zda teda sázet na ty probiotické...:frowning2:

Já bych šla si k doktorce ať ti poradí, protože pokud nic nepomáhá, je to divné....a masíruješ intenzivně to bríško??? nemyslím cvičit nožičkama,ale masáž přímo bříska...Mi ji masírujeme denně, tak 5 minut po koupání, ale fakt intenzivně a problém nemá...
a ja často kadí????
a dáváš ji řádně odříhnout????
14. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fůůůůj, jak jsem mohla napsat "mi ji"...:frowning2: samozřejmě "my ji"....
14. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem tu na skok, teď spí už asi dvě hoďky, takže za chvilku bude vzhůru a furt jí něco budí :confused: Vedle na paneláku budou dělat rekonstrukci, dneska začli stavět lešení, to se máme na co těšit :astonished: A náš barák pořád nic :angry:

Panter technika kojení, to je taky otázka, protože když budu kojit jinak odnesou to bradavky :frowning2: Člověk si nevybere, já přečetla hodně letáčku a příruček o kojení a dělám to tak jak se to píše, ale nevim no :frowning2: v porodnici říkali že je to dobře :frowning2: třeba už to ale dělám blbě :confounded:

Gábi bříško jsem masírovala párkrát, ale strašně u toho řve, to prostě nejde, je to hrozný, četla jsem, že pokud u toho dítě řve tak se s tím má přestat :frowning2: a navíc to nevydržim, řve tak nahlas, že se dělá v pokoji ozvěna!!! To se mi ještě nikdy nestalo!!! :frowning2: Já ani nevím jak často kadí :astonished: Ale je fakt, že dřív měla těch pokaděných plínek víc. každopádně jsem si dneska zase vzala ten Espumisan, koupim Sab, pytlíček s peckama, Hipp spokojené bříško a uvidíme - něco prostě zabrat musí. Dr. se o tom zmíním na té kontrole, ještě máme špatný to oko, teď se jí ještě loupe ouško nějak divně :frowning2: a máme opruzenej zadek, přitom přebaluju často a mažu hodně krémem, asi jí nesedí ty ubrousky vlhčený nebo nevim :frowning2: Začla jsem jí to mazat Bepanthenem a vypadá to líp, doufám, že se to zahojí, to vypadá jako bych se o ní vůbec nestarala, hrůza :frowning2: Jinak s nožičkama cvičime pořád, když tlačí.

No nic, dost stěžování si :wink:

Jak se máte vy holky všechny? :slight_smile: Dludli včera jsem byla v Suchým Vrbným tak jsem si na tebe vzpomněla :grinning:
14. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristý, já se právě v technice kojení vůbec nevyznám, jen jsem někde četla, že když je špatná, tak mimi polyká i vzduch a pak ho trápí bříško, ale fakt se v tom nevyznám :sweat_smile: určitě vám ale musí něco zabrat, vždť to není možný :frowning2:
14. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jj to jsem četla taky :astonished: Já kojím pořád stejně, podráždit ret, šoupnout prso po dvorec a papat :grinning:
Ale poslední dobou jí tak dlouho :astonished: a já četla že se má ta doba zkracovat, ale je fakt, že jedla půl hoďky a pak mi toho hodně vyblinkala :confounded: Takže ona asi taky neví kdy má dost, tak já jí budu muset odtrhávat :confounded: No úplně se děsim co mě zase čeká až se probere :astonished:

A co ty jak je? :slight_smile:
14. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska už je celkem dobře, až podezřele :wink: to zas přijde nějakej horor :sweat_smile: dnešní noc jsem se aspoň vyspala a nehysterčila, jestli je malej v pořádku
14. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter tak to je dobře že jsi se vyspala :dizzy_face: To ti Jáchymek ještě dopřává :slight_smile: Já se teď taky dobře vyspim bez pupíku :grinning: Ale ráda bych si zkusila jaký to je spát celou noc třeba :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze soboty na neděli mi fakt nebylo dobře, že jsem budila jak MM, že se mi to nelíbí, tak prcka, protože jsem fakt měla strach, jestli je v pořádku :unamused: dneska jsem si řekla, že budu balit tu tašku do porodky, ale ještě jsem se do toho nepustila.... ale mamka mi přinesla vypraný plíny, vyvařila jsem starý bodýčka a prostěradla a už máme přichystanou autosedajdu :wink: jo a za měsíc můžu rodit :grinning:
14. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek