Porodnice v Ostravě nebo ve Frýdku? Kde je lépe?

eficka
9. bře 2012

Ahoj maminky,chci se zeptat kde je úodle vás lépe,nazory,zkušenosti,dojmy apod. Jsem z FM a uvazuju jaka porodnice je nejlepsi..pristup,doktori a tak..chtela bych mit ten druhý porod hezčí než ten první..proto se ptám. 🙂

levandule_vanilkova
9. bře 2012

Ahojky. Rodila jsem v Ově na Fifejdách a byla jsem nadmíru spokojená. Měli tam čerstvě nové porodní pokoje, personál hrozně milý až na jednu blbou sestru při příjmu, ale ta se najde prostě všude, no a pak mi vadilo, že na pokoji šestinedělí měli škaredou koupelnu, no na to jsem ale cíťa, takže tobě by to možná tolik nevadilo a třeba bys chtěla nadstandart, který je moc hezký. Kdybych měla rodit po druhé tak určitě tam 🙂

andelka
9. bře 2012

Já jsem rodila na fakultce a cca za 14dní tam chci rodit zas. Nebylo všechno ideální, protože to není asi nikde, navíc lidi jsou taky jen lidi a člověk se musí i přizpůsobit, ne každý sedne všem, že. Ale obecně jsem byla spokojená. Já myslím že všechny porodnice v Ostravě jsou dobrá volba, na všechny jsou pozitivní i negativní ohlasy.

kami1984
9. bře 2012

Rodila jsem ve FM a podruhe urcite zuase tam, suoer porodni sal, na sestinedelni az na jednu zlate sestry, novorozonecke uzasne, byla jsem v porodnici 10dni.Pokud se chces na cokoliv optat, do IP🙂 jinak do FM to mam dal nez do Ovy a jsem rada, ze jsem si vybrala prave ho.

red.miky
10. kvě 2012

Já jsem taky rodila ve FM a za mě určitě veliká spokojenost. Absolutně se vším! Takže jestli někdy bude druhý prcek, tak jdu určitě zase do FM. Příjemný personál, příjemné prostředí, prostě super. 🙂

zuzi82
18. srp 2012

Já rodila dvakrát ve F-M a za mě dostávají jedničku s hvězdičkou. Druhý pobyt byl ještě lepší než první. Jestli se někdy stane, že půjdu rodit ještě potřetí, tak jedině do Frýdecké nemocnice. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru