• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

18. února 2016 
Ahoj holky...tak já přidávám zkušenosti od Dr. Kratochvílové....chodila jsem k ní skoro 6 let a naštěstí nikdy nic moc nepotřebovala :confounded: Sice byla docela příjemná,ale celkem mimo, vždycky mi připadalo že buď usne nebo umře. Navíc ani evím jestli tam měla ultrazvuk, nikdy mi ho teda nedělala, vždycky jen cytologii a napsat tabletky...a ta sestra byla taková kráva...začaly se ke mně teda obě chovat mnohem líp když jsem záměrně prozradila že jsem taky sestra!Když jsem se odstěhovala do HK,nahlásila jsem se k Hájkový a ačkoliv jsem tomu nevěřila, byla 100x horší než Kratochvílová. Vlastně jsem tam byla jen jednou s tím že mám pozitivní test a jak se ke mně zachovala už ani nebudu rozepisovat, kdyby se vám to chtělo číst..je to v Těhulky: březen 2008. Obě ty doktorky jsou těsně před důchodem a k žádnýmu starýmu doktorovi já už prostě nepůjdu! Možná to kdysi uměly,ale zasekly se někde v minulým století.
Ted jsem si před kamarádku našla Doc.Rešlovou, opravdu odbornice a přístup má naprosto skvělý...připadala jsem si tam jak v Růžové zahradě :grinning:

Jinak nevím jak se jmenuje ta doktorka co je po Kratochvílový,ale kamarádka tam bude dál chodit a říkala že sestřička je příjemná a asi taky chytrá,protože hned vyhodila ten příšernej psací stroj a zavedly si tam počítač k doktorce i sestře a teď si celou tu hroznou kartotéku přepisuje co pc. Tak snad to tam bude konečně v pohodě.
20. črc 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla...já budu rodit rozhodně v HK, nejen proto že to mám 10 minut od bytu,ale hlavně proto že se tam dokážou postarat o kritické novorozence. Nikdy nevíte co se může stát a upřímně...Chrudim ani Pardubice kvalitní neonatologickou péči nezajistí. Radši přežiju nepříjemný personál a já nevim jaký nepohodlí,ale tohle je pro mne na prvním místě a taky jediná důležitá věc. Navíc v pardubicích vinou lékařů umřel mojí sestřence zdravý chlapeček 4 hodiny po porodu..přiznal to i tehdejší přimář,takže tam já bych nikdy nerodila.A není to jediný případ. Sice chápu, že se to může stát klidně i tady,ale přece jen...vím o tom případu dost, bylo to v rodině a už nikdy bych jim tam nevěřila.
20. črc 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stranpo.............když jsou super,tak se trochu rozepiš,prosím.Zajímalo by mě,jak to tam teď funguje,co je tam nové vedení.Můžeš i do IP.Díky :slight_smile:
20. črc 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu - jsem úplně stejného názoru jako ty ohledně péče o mimi!! Možná proto že sme obě zdravotnice!! :wink: Ikdyž bydlím v Pcích, tak chci rodit v HK!!!
20. črc 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky...........jen aby v HK přijímali rodičky,až se rozhodnete rodit.Mohli by mít plno a tak by Vám třeba nezbylo nic jiného,než Pardubice. :slight_smile:
20. črc 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot - na štěstí to tam mám domluvený s primářem! :wink:
20. črc 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to chválím. :slight_smile:
Je lepší se jistit dopředu.
20. črc 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu: díky za nové info..jdu tam v pondělí, tak jsem zvědavá :grinning: a sestřička zněla po telefonu fakt mile :grinning:
20. črc 2007 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu-mojí kamarádce tam taky málem umřel chlapeček, 4 hodiny po porodu si nikdo nevšiml, že má proraženou plíci, okamžitý převoz ale HK ho zachránil. to je fakt
20. črc 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím, jak bych do HK jela..sanitka vás doveze do nejbližší porodnice..takže mám smolíka :sweat_smile: a já věřím na to, že záleží, jakého chytnete doktora a sestřičky..a podobně.. :wink:
20. črc 2007 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak trochu se už v Pardubické porodnici orientuji, nedávno jsem tam ležela.
A i když vím že tam jsou velmi dobří lékaři schopní tak i přesto budu rodit v HK a to jen z důvodu že mi HK porodnice přijde víc vybavenější.
Uplně nejlepší by bylo kdyby lékaři jako MUDr.Farrag, MUDr. Brych aj. rodili i v HK....to by se pak rodilo :slight_smile:
A už nemluvím o tom že v Pcích jsou sestřičky milejší a lidštější než v HK ale už jen pro dobrý pocit volím HK.

Jinak Lucco, ahojda.
20. črc 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli ještě můžu dodat tak mi přišlo že je tam v Pcich docela hodně císařů, což se mi taky moc nelíbilo.
Ale co se týče péče o těhulky co ještě nerodí jsou tam skvělý !
20. črc 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že na Farraga natrefím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2007 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin jako že ho chceš u porodu ?
20. črc 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicík: nooo..ale to by byla asi velká náhoda :sweat_smile:
20. črc 2007 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z jistých důvodů musela vyměnit gynekologa a šla jsem k Farragovi a musím říct že je výbornej! Taková péče a služby a hlavně je lidskej !
20. črc 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicik: já na něj slyšela snad jednu stížnost..a jinak všechny holky moc spokojené..ale ordinaci má dost z ruky..a já nemám auto :unamused:
20. črc 2007 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono prý jde že si ho můžeš zaplatit k porodu at je to do jakekoliv nemocnice ale obavam se že to stojí asi desítku, ale nejsem si jistá.
No a v Pcich slouží málo kdy pže má dost práce se svoji ordinací.

Ale u porodu bych ho taky chtěla.
20. črc 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicik: jo..o tom placení jsem slyšela..přijde mi to šílené..a nikdy bych to nedala..už z principu..tak jsem zvědavá, koho chytnu...jenom se modlím, aby to nebyl Mindžák :angry:
20. črc 2007 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj monciciku! :wink:
20. črc 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sice má , teda nevím odkud jsi ale on ji má v Třebechovicích pod Orebem ale spousta ženských k němu jezdí i do Pardubic.
Je to holt "méďa" (od jeho jména Mohamed) :grinning:

Stará se o své pacientky jak o vlastní, má osobitý přístup , je kdykoliv na mobilním telefonu no prostě je to gynekolog ják má být!
Už ho nevyměním a to že jsem jich měla :unamused:
20. črc 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj tady bych te nečekala :grinning:
20. črc 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, to je sranda, když nemáš v pase fotku! :wink: :sweat_smile:
20. črc 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono se platí hlavně téé porodnici že jim narušíš jejichj porodní řád a dáš si tam svého.

No Mindžák to je .... :angry: případ sám o sobě.
S tím nechce rodit žádná.
ale ani Brych není špatnej!!! doporučuji!
20. črc 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncicik: na mě ani ta Kokrdová nepůsobí moc dobře..ale jako lékařka je prý dobrá :confused:
20. črc 2007 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia:K tomu jsem se ještě nedostala!
nespechej na mě, čerstvě mi zapojili inzternet po tak dlouhé době a ty o fotce :grinning:

Jinak jsem ti už posílala emailík!
20. črc 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokrdovou jsem nezažila ale pak je tam mladá doktorka , nemůžu si vzpomenout na jméno ta je taky dobrá.
20. črc 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam zas půjdu na UZV cca za 14 dní..tak jsem zvědavá, koho chytnu...v úterý tam bývá Farrag :grinning:
20. črc 2007 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V uterý a v pátek
20. črc 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci - mě žádnej mejl nepřišel! Teď sem se koukala, ale už asi vím! :wink: :dizzy_face:
20. črc 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek