Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

karotky
16. led 2007

Zdravím všechny nastávající maminky,které se chystají rodit v Pardubické porodnici a ty,které tu už odrodily.Moc ráda bych se se všemi podělila o zkušenosti.

lenkabu
20. črc 2007

Ahoj holky...tak já přidávám zkušenosti od Dr. Kratochvílové....chodila jsem k ní skoro 6 let a naštěstí nikdy nic moc nepotřebovala 😖 Sice byla docela příjemná,ale celkem mimo, vždycky mi připadalo že buď usne nebo umře. Navíc ani evím jestli tam měla ultrazvuk, nikdy mi ho teda nedělala, vždycky jen cytologii a napsat tabletky...a ta sestra byla taková kráva...začaly se ke mně teda obě chovat mnohem líp když jsem záměrně prozradila že jsem taky sestra!Když jsem se odstěhovala do HK,nahlásila jsem se k Hájkový a ačkoliv jsem tomu nevěřila, byla 100x horší než Kratochvílová. Vlastně jsem tam byla jen jednou s tím že mám pozitivní test a jak se ke mně zachovala už ani nebudu rozepisovat, kdyby se vám to chtělo číst..je to v Těhulky: březen 2008. Obě ty doktorky jsou těsně před důchodem a k žádnýmu starýmu doktorovi já už prostě nepůjdu! Možná to kdysi uměly,ale zasekly se někde v minulým století.
Ted jsem si před kamarádku našla Doc.Rešlovou, opravdu odbornice a přístup má naprosto skvělý...připadala jsem si tam jak v Růžové zahradě 😀

Jinak nevím jak se jmenuje ta doktorka co je po Kratochvílový,ale kamarádka tam bude dál chodit a říkala že sestřička je příjemná a asi taky chytrá,protože hned vyhodila ten příšernej psací stroj a zavedly si tam počítač k doktorce i sestře a teď si celou tu hroznou kartotéku přepisuje co pc. Tak snad to tam bude konečně v pohodě.

lenkabu
20. črc 2007

Ještě jsem zapomněla...já budu rodit rozhodně v HK, nejen proto že to mám 10 minut od bytu,ale hlavně proto že se tam dokážou postarat o kritické novorozence. Nikdy nevíte co se může stát a upřímně...Chrudim ani Pardubice kvalitní neonatologickou péči nezajistí. Radši přežiju nepříjemný personál a já nevim jaký nepohodlí,ale tohle je pro mne na prvním místě a taky jediná důležitá věc. Navíc v pardubicích vinou lékařů umřel mojí sestřence zdravý chlapeček 4 hodiny po porodu..přiznal to i tehdejší přimář,takže tam já bych nikdy nerodila.A není to jediný případ. Sice chápu, že se to může stát klidně i tady,ale přece jen...vím o tom případu dost, bylo to v rodině a už nikdy bych jim tam nevěřila.

karotky
autor
20. črc 2007

Stranpo.............když jsou super,tak se trochu rozepiš,prosím.Zajímalo by mě,jak to tam teď funguje,co je tam nové vedení.Můžeš i do IP.Díky 🙂

luucia
20. črc 2007

Lenkabu - jsem úplně stejného názoru jako ty ohledně péče o mimi!! Možná proto že sme obě zdravotnice!! 😉 Ikdyž bydlím v Pcích, tak chci rodit v HK!!!

karotky
autor
20. črc 2007

Holky...........jen aby v HK přijímali rodičky,až se rozhodnete rodit.Mohli by mít plno a tak by Vám třeba nezbylo nic jiného,než Pardubice. 🙂

luucia
20. črc 2007

karot - na štěstí to tam mám domluvený s primářem! 😉

karotky
autor
20. črc 2007

Tak to chválím. 🙂
Je lepší se jistit dopředu.

sisstin
20. črc 2007

lenkabu: díky za nové info..jdu tam v pondělí, tak jsem zvědavá 😀 a sestřička zněla po telefonu fakt mile 😀

jajcka
20. črc 2007

lenkabu-mojí kamarádce tam taky málem umřel chlapeček, 4 hodiny po porodu si nikdo nevšiml, že má proraženou plíci, okamžitý převoz ale HK ho zachránil. to je fakt

sisstin
20. črc 2007

já ani nevím, jak bych do HK jela..sanitka vás doveze do nejbližší porodnice..takže mám smolíka 😅 a já věřím na to, že záleží, jakého chytnete doktora a sestřičky..a podobně.. 😉

moncicik
20. črc 2007

Ahojda holky,
tak trochu se už v Pardubické porodnici orientuji, nedávno jsem tam ležela.
A i když vím že tam jsou velmi dobří lékaři schopní tak i přesto budu rodit v HK a to jen z důvodu že mi HK porodnice přijde víc vybavenější.
Uplně nejlepší by bylo kdyby lékaři jako MUDr.Farrag, MUDr. Brych aj. rodili i v HK....to by se pak rodilo 🙂
A už nemluvím o tom že v Pcích jsou sestřičky milejší a lidštější než v HK ale už jen pro dobrý pocit volím HK.

Jinak Lucco, ahojda.

moncicik
20. črc 2007

Jestli ještě můžu dodat tak mi přišlo že je tam v Pcich docela hodně císařů, což se mi taky moc nelíbilo.
Ale co se týče péče o těhulky co ještě nerodí jsou tam skvělý !

sisstin
20. črc 2007

já doufám, že na Farraga natrefím 😝

moncicik
20. črc 2007

sisstin jako že ho chceš u porodu ?

sisstin
20. črc 2007

moncicík: nooo..ale to by byla asi velká náhoda 😅

moncicik
20. črc 2007

Já jsem z jistých důvodů musela vyměnit gynekologa a šla jsem k Farragovi a musím říct že je výbornej! Taková péče a služby a hlavně je lidskej !

sisstin
20. črc 2007

moncicik: já na něj slyšela snad jednu stížnost..a jinak všechny holky moc spokojené..ale ordinaci má dost z ruky..a já nemám auto 😒

moncicik
20. črc 2007

no ono prý jde že si ho můžeš zaplatit k porodu at je to do jakekoliv nemocnice ale obavam se že to stojí asi desítku, ale nejsem si jistá.
No a v Pcich slouží málo kdy pže má dost práce se svoji ordinací.

Ale u porodu bych ho taky chtěla.

sisstin
20. črc 2007

moncicik: jo..o tom placení jsem slyšela..přijde mi to šílené..a nikdy bych to nedala..už z principu..tak jsem zvědavá, koho chytnu...jenom se modlím, aby to nebyl Mindžák 😠

luucia
20. črc 2007

Ahoj monciciku! 😉

moncicik
20. črc 2007

To sice má , teda nevím odkud jsi ale on ji má v Třebechovicích pod Orebem ale spousta ženských k němu jezdí i do Pardubic.
Je to holt "méďa" (od jeho jména Mohamed) 😀

Stará se o své pacientky jak o vlastní, má osobitý přístup , je kdykoliv na mobilním telefonu no prostě je to gynekolog ják má být!
Už ho nevyměním a to že jsem jich měla 😒

moncicik
20. črc 2007

No ahoj tady bych te nečekala 😀

luucia
20. črc 2007

Haha, to je sranda, když nemáš v pase fotku! 😉 😅

moncicik
20. črc 2007

No ono se platí hlavně téé porodnici že jim narušíš jejichj porodní řád a dáš si tam svého.

No Mindžák to je .... 😠 případ sám o sobě.
S tím nechce rodit žádná.
ale ani Brych není špatnej!!! doporučuji!

sisstin
20. črc 2007

moncicik: na mě ani ta Kokrdová nepůsobí moc dobře..ale jako lékařka je prý dobrá 😕

moncicik
20. črc 2007

luucia:K tomu jsem se ještě nedostala!
nespechej na mě, čerstvě mi zapojili inzternet po tak dlouhé době a ty o fotce 😀

Jinak jsem ti už posílala emailík!

moncicik
20. črc 2007

Kokrdovou jsem nezažila ale pak je tam mladá doktorka , nemůžu si vzpomenout na jméno ta je taky dobrá.

sisstin
20. črc 2007

já tam zas půjdu na UZV cca za 14 dní..tak jsem zvědavá, koho chytnu...v úterý tam bývá Farrag 😀

moncicik
20. črc 2007

V uterý a v pátek

luucia
20. črc 2007

monci - mě žádnej mejl nepřišel! Teď sem se koukala, ale už asi vím! 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru