• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Pardubicích. Máte zkušenost?

18. února 2016 
hmm, zajimave, ja chodim k Faragovi do soukrome ordinace a jsem tam strasne spokojena, on je skvely clovek. navic je to pribuznej meho kamarada, tak jsem se s nim chtela domluvit, ze by me rodil v Pardubkach - ale pokud by to neslo (budu volat, az budu rodit :grinning: - nebo az si budu myslet, ze rodim..), tak zamirim k nam do HK
8. srp 2007 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hokly, vy me fakt desite, ja snad rovnou pojedu do HK. jinak ja se narodila v Chrudimi :sunglasses: , ale to to tam vypadalo jeste jinak..
8. srp 2007 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no..mně nic jinýho nezbývá než PCE..nějak si neumím představit, že do HK jedu taxíkem..jinej odvoz nemám..a tak daleko..kdo by tam za mnou přišel..to fakt nevim..takže pro mě jsou PCE jediná možnost..ať se mi to líbí nebo ne..tak doufám, že to nějak zvládnu :slight_smile:
8. srp 2007 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja slysela o PCích jen dobre :wink: , no treba se tam sejdeme a budeme spolu hekat :grinning:
8. srp 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
mmarky: já zastávám názor, že prostě záleží, jaká se tam sejde parta lidí..a jiné okolnosti..já budu rodit určo v PCE..pokud nebude stop stav a nepošlou mě někam jinam :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo kdybych věděla že bude farrag mít službu na můj porod klído pojedu do Pardubic
8. srp 2007 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, nic jinyho me tam netahne..
8. srp 2007 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
moooni: jsem tam poslala Zdenu..ať jde v ut na UZV..tak taky říkala, že je sladkej :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No ještě bych rodila u Mudr.Brycha ten je taky v poho
8. srp 2007 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Sladkej je ale ještě lepší je to lékař :grinning: prostě lidštější přístup jsem ještě nezažila.
8. srp 2007 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: no jsem zvědavá, koho vyfasuju :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pak vám podám info :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
andrea: no..prej to jde do 10tis. až :astonished: , přítel k porodu taky nemůže..není v Čechách..a musí být v práci..takže já asi beru kámošku...a v horší variantě pojedu sama :pensive:
8. srp 2007 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo platí se za to takovýhle taxy šílený to je pravda.
Tak budem rodit v HK a tam si mužeme vzit dvě osoby takže si vezmu manžela a Mohameďu neeeeeeeeee :grinning:
8. srp 2007 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mooooni: třeba by šel i zadara..když má tak dobrý srdíčko.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to je divny, ze ti tam nenechaj jit otce :astonished: , to jsem netusila
8. srp 2007 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý srdčko má , zlaté ručičky taky ,ale zadara by nešel asi nikdo :sunglasses:
8. srp 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mooooni: tak zkusit to můžeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to mi za to fakt nestojí.Kdyby to bylo možný tak si to i zaplatim :slight_smile: on se začíná řadit mezi kapacity a myslim že bude i čest mit ho u porodu.Jen je tak strašně časově vytížený že si spíš myslím že nebude k dostižení až ja budu rodit i když řikal že si můj porod nenechá ujít. :grinning:
8. srp 2007 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
z toho mam taky strach - protoze toho ma fakt hodne :unamused: , takze pokud nebude mit cas, tak rodim v HK
8. srp 2007 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak budem rodit v HK ale založime klub Mohaméďi že ho mame u porodu :slight_smile:
8. srp 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak do klubu Mohamédi jdu takyyyy! sice sem ho v živoztě neviděla, ale prej je kráááásnej!!
8. srp 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ja se loucim, jdu se po veceri valet, aby mi slehlo :sunglasses: ahojky
8. srp 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ahoj mmarky
8. srp 2007 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: Zdena taky básnila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2007 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a klidně za něj zaplatím i těch 10 litrů, když budu mít jistotu, že bude u mě! :wink:
8. srp 2007 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek