Porodnice v Praze, jaké máte zkušenosti?

kolla3
18. dub 2016

Jaké máte zkušenosti s pražskými porodnicemi? Musím se do konce dubna zaregistrovat a nějak se ne a ne rozhodnout.

makronka222
18. dub 2016

Apolinar! Za me a me kamaradky, kolegyne z prace... uplnej 5* mimi hotel.. To co nam ukazali s prtousama a celkovou peci tam, jsem ani v knizkach kolikrat nenasla, no a porod jedna basen ja to teda mela dost rychly, holky tam nejakou tu hodinu ted byly, to jo... Ale spokojenost;) .. segra od pritele zas nadavala na podoli, po porodu ji rekli u ditete- noo, nevime co s nim je, nejak nedejcha, 2dny ho nevidela a nic o nem nevedela, doktori ji poslali do pr, ale buhvi jak to treba bylo... Ja jako prvorodicka byla rada, ze mi vse nekdo vysvetlil, a ve 23 vsechno beru sportovne, nekdo, kdo se 5 let snazi o dite, lita po genetech atd si zas v hlave mysli ze pro to vysneny dite potrebuje milionovou peci a muze byt nespokojen kdekoliv - Coz taky chapu, vse je take v hlave a o povaze.

jitkapacka
26. dub 2016

Já rodila 3x na Bulovce a vždy jsem byla naprosto spokojená.Doktoři i sestry maximálně vycházeli vstříc,neměla jsem nikdy s nikým problém.Spoustu věcí tam pro miminko i pro sebe dostaneš,takže toho moc nemusíš tahat.Jedinné co mi tam asi trošku vadilo je jídlo,to teda nic moc,sníst to jde ale nepochutnáš si.

micaella23
26. dub 2016

Apolinar top top top. Od prijmu po lezenicko, mas tam luxusni vozicky pro mimca a automaticky i monitor dechu, digi vahy, sprchy na pokojich, navstevy pouze na chodbe, nikdo te nerusi pri spanku a netaha bordel z bot do pokoju, to co jsem videla za vybaveni v podoli tak jsem se trochu zhrozila.. Jako davam milion hvezd i personalu

marky_d
20. kvě 2016

Ja osobne nedavno rodila u Apolinare a uz nikdy vice. 4dny v bolestech...kdy pro doktora jste jen dalsi kus. Uz jsem omdlevala bolesti a unavou,kdyz se teda uvolili k cisari. Nakonec z toho byl akut cisar v celkove anestezii. Takze porod byl misto nejkrasnejsiho mym nejhorsim zazitkem. Ja uz bohuzel Apolinare obejdu hooodne velkym obloukem...pokud teda casem seberu odvahu rodit znovu 😉

ppejskova
20. kvě 2016

Snaž se do Podolí, špičková péče o novorozence, obloukem se vyhni Bulovce, viz. článek u mě, a to jsem to hoodně zestručnila,názory asi tak o 100let zpět

viky2007
20. kvě 2016

@kolla3 všechny 3 holky v Podolí a musím říct, že super, je teda pravda, že všechna těhotenství byla riziková ,takže já jsem si to tam vždy téměř celé odležela. Třetí jsem nakonec rodila ve 30 tt., ale ta super péče to bylo úžasný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru