Porodnice v Přerově nebo Olomouci. Kde rodit?

vykoupilovaz
1. kvě 2020

Zdravím pořád se rozhoduji, kde rodit. Poradíte?

cherie24
1. kvě 2020

@vykoupilovaz já rodila ve Šternberku a byla jsem moc spokojená teda. Příjemný personál, krásné poporodní oddělení, individuální přístup. Přerov nevím, ale z Olomouce jsem slyšela dost ne moc pěkných zážítků. Je to prostě velká fakultní nemocnice, takže se tam s nikym moc nemažou a dost kamárádek pak vůbec nekojila. Bývá tam narváno i na pokojích. Účel to splní, bezbečně člověk odrodí, ale jinak bych tam rodit nechtěla :/

maggiele
1. kvě 2020

@vykoupilovaz Za me jednoznacne Olomouc. Rodila jsem tam pred 3lety a letos budu zase. Je tam spousta odborniku, kvalitni pece. Pokoje teda ne tak hezke jakov Prerove, ale vzhled pokoju pro me neni rozhodujici. Ja byla v Olomouci moc spokojena.

vykoupilovaz
autor
1. kvě 2020

@cherie24 Šternberk mame docela z ruky. Do Olomouce nebo Prerova to mame 15 km.

blka
1. kvě 2020

Před týdnem jsem rodila po třetí v Olomouci a byla jsem spokojená. Zalezi co ocekavas. Všichni byli milí, šla jsem domů po 42 hodinách, kvůli testu z paticky a v pohodě.

teerulka
1. kvě 2020

Já si Přerov nemůžu vynachválit, rodila jsem tam v létě 2018, úplně přirozený porod pouze s úžasnou asistentkou. Na oddělení byli všichni hodni a milý, byl tam naprostý klid, za celé tři dny jen 4 miminka.

sisik123
1. kvě 2020

@vykoupilovaz Ahoj, já rodila v Přerově a spokojenost. V Olomouci mě odrazovalo, že se tam člověk musí cítit jako na pásové výrobě. Jsem ráda, že jsem zvolila menší porodnici. Po příchodu jsem hned sla na porodní box, dostala horkou vanu a rochnila se tam, až než jsem se otevřela. Sestřičky milé a starostlive.
Nemůžu si stěžovat.
Teď u druhého porodu asi ostanu u Přerova. Jen kdybych měla nějaké komplikace nebo plánovanou sekci, uvažovala bych nad Olomouci.

syrinxka
1. kvě 2020

Rodila jsem v Přerově 2x a taky spokojenost.

ivetkakr
3. kvě 2020

Před dvěma lety Přerov a naprostá spokojenost. Budu tady rodit znovu

martiniquest
3. kvě 2020

Zalezi, jestli mas vlast PA nebo ne. Bez ni do Ol, s ni do Pr

teerulka
3. kvě 2020

@martiniquest Mě říkala moje doktorka, že v Přerově není možné mít vlastní PA. Ty máš jiné informace? Mě tedy naprosto vyhovovala PA z přerovské porodnice.

martiniquest
3. kvě 2020

@teerulka kamaradka tam loni v dubnu rodila s Adrianou Dudovou 🙂 nechali je temer uplne bez vyrusovani

teerulka
3. kvě 2020

@martiniquest aha, tak to děkuji za informaci 👍😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru