Porodnice ve Frýdku-Místku a okolí (Třinec, Ostrava)

vercaci
29. dub 2015

Ahojky, blíží se mi termín narození mimika a zvažuju, kde si vybrat porodnici. Hodně jsem toho slyšela na Frýdek-Místek (klady i zápory) a na Ostravu a Třinec v podstatě jen klady, ale jsou dál. Máte někdo zkušenosti s některou z porodnicí? Jakýkoliv postřeh bude fajn 🙂 Moc děkuju 🙂

tabeu
29. dub 2015

@vercaci Ahoj, já nedávno rodila ve Frýdku-Místku a nemůžu si stěžovat. Ale měla jsem celkem pohodový rychlý porod bez problémů.. Potom na pokoji taky dobrý. Personál příjemný, když jsem si s něčím nevěděla rady stačilo se zeptat a ochotně poradili. Jediné mínus byly obědy, ale to se dá přežít těch pár dní 😀

sara84
29. dub 2015

Ja jsem porodila pred tydnem v Karvine, nakonec s komplikacemi akutnin cisarem a vsemu personalu ruce libat! Vsichni mili.vstricni, porad se ptali jak mi je,neco nepotrebuji..Maleho mi prinesli na prilozeni snad do hodiny, jeste jsem necitila nohy. Diky skvele peci jsme sli domu 4.den plne kojeni! Rodinna atmosfera, vstricnost, usmevy, nic neni problem! A pan primar je uzasny!

lucie01
4. kvě 2015

Já jsem rodila v Ostravě Vítkovicích a vřele doporučuji. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru