Porodnice Vyškov, Brno a okolí (císařský řez)

adelka113
11. srp 2015

Ahoj holky.
Mám nařízený porod císařským řezem - důvodem je špatný zrak ☹ Chtěla bych se zeptat, kterou nemocnici - pro tento typ porodu můžete doporučit (třeba i přímo doktora). Jsem z Vyškova, takže připadá v úvahu Vyškov, Brno a možná Blansko. Kde jste byly nejvíce s pokojený, ať už se samotným porodem, pooperační péčí, staráním sester o mrňousky a teké jizvou - nerada bych měla rozřezané celé břicho. 😒 Děkuji za odpovědi.

cabo
11. srp 2015

Ja mela planovany cisar, protoze maly byl zadeckem a mel i odhadovanou vahu kolem 4kg..... Rodila jsem v Nemocnici Milosrdnych bratri a nemuzu si ji vynachvalit. Pokud budeme mit druhe,pujdu zase tam.
Skvely doktori,skvele sestry. Jak pece na sestinedeli tak sestricky z novorozeneckeho byly velmi mile,ochotne, cokoli jsem potrebovala, nikdy nebyl problem. Treti den po porodu mi ztvrdla prsa,musela jsem nahrivat, masirovat. Ze zacatku me to neslo, sestra byla velice ochotna mi pomoci a to i ve tri v noci. Byla jsem opravdu spokojena.

adelka113
autor
12. srp 2015

@cabo Děkuji za info 🙂

andulind
19. srp 2015

V Blansku porodnice myslím není. Já byla v Boskovicích. Taky na císaře. Všechno na jedničku a nemám, co bych vytkla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru