Prenatální poradna Podolí. Máte zkušenost?

soninausteckykraj
25. lis 2022

Ahoj holky,

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti co se týče Podolí 🙂
První návštěva v prenatální amb. Jak probíhá a zda byl problém, že zůstanete v ošetření u svého gyn.
Kde přesně ta prenatální poradna je? Nad kartotekou? Také jsem četla, že první musím jít do kartotéky pro kartu...
Moc děkuji za zkušenosti a rady.

draceka
25. lis 2022

@soninausteckykraj Ahojky, většinou se začíná chodit do prenatální poradny v 36.tydnu.Resila jsem to vždy, tak že jsem tam osobně zašla a objednala se.Pokud chceš zůstat v péči svého gynekologa, tak nemusíš prenatální poradnu vůbec řešit.Mozna je o tom jen informovat, aby věděli
Jinak je ta prenatální poradno vlevo od recepce.

soninausteckykraj
autor
25. lis 2022

@draceka Já jsem tam prave objednaná... Gynekolog mi dal zadanku na vyšetření že mezi 36 - 37tt mě tam,, vysetri'' udělají se formality a dále budu zase chodit k mému... 🙂 Ale tvrdil mi že tam v tomto týdnu musím 🤷‍♀️
A to je ten vchod jak je kartotéka? Byla jsem tam pouze jednou potvrdit registraci, tak se omlouvám za tak hloupou otázku 🙂

draceka
25. lis 2022

@soninausteckykraj Aha, tak asi to tak je.Mozna tam zkuste zavolat a informovat se, jestli je potřeba se tam u nich v tom 36.tydnu nechat vyšetřit.Je to na stejném patře jako je kartotéka, ale na druhou stranu.Sla jsem vždycky rovnou do poradny (do kartotéky jsem nechodila, to zařídily samy v poradne).Je tam recepce a tam Vám vše řeknou, nebojte;)

soninausteckykraj
autor
25. lis 2022

@draceka Jste moc hodná.
Moc Vám děkuji za upřesnění. ❤️

dyechampion
26. lis 2022

Ahoj, ta uplne prvni navsteva je trochu na dyl, ty dalsi budou pak bez papirovani.Je to na patre, vejdes do kartoteky(neprijeme sestry), kde si vystojis nekdy i dlouhou frontu, vyplnis papiry, pocuras jeden listecek, pak cekas na to az ti daji dalsi papiry a cekas a pak jdes do jine mistosti, kde s jinou sestrou vsechny vyplnene informace na papiru pred tebou vklada do pocitace😴a pak teprve ti reknou pred kterou ambulanci se mas posadit, v nejhorsim stat…je tam vzdy hroznej naval a ja cekavala v rozmezi 2-4 hodin. Takze si vem sebou hodne jidla a neco na cteni 🙂 dalsi navstevy byvaji pak i monitory a to je taky zazitek. Jinak ja radsi chodila spis do podoli na kontroly, mela jsem pocit vetsi jistoty a kolikrat tam nekdy i na obycejnych kontrolach nechavaji rodicky pro jistotu uz v nemocnici, kdyz se nim neco nezda, nebo kdyz uz je chteji poslat rodit. Jinak, nedelat si velke ocekavani, Podoli je spise fabrika, ale za to s profesionalnimi doktory🙂

fifinka2020
26. lis 2022

@draceka musí se tam na tzv.check-in, i když zustavas u gynekologa. Oni tě zaeviduji a vědí, že pak přijdeš k nim na porod. 🙂

fifinka2020
26. lis 2022

@dyechampion jinak trošku se tu asi pletou kartotéky🙂, kartotéka je hned za hlavní recepci (kousek od fontanky), tam se chodí při registraci (hodně brzy). Když se jde do poraden a na ten check-in, tak už se do této kartotéky nejde, ale jde se do 1.patra vlevo na takovou menší recepci, kde už vás nasmeruji. Pak se skutečně jde vyplňovat analýza do místnosti naproti, ale to není kartotéka.🙂.

dyechampion
26. lis 2022

@fifinka2020 ano! Popletla jsem nazvy😀asi tim ze na te mensi recepci sester na 1.patre maji taky majlant kartotek😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru