Prvorodička z Brna. Poraďte

mautah
6. led 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s registrací do porodnice. Jak dopředu by se měla provádět, pokud vůbec. Doporučili by jste mi nějaké cvičení nebo předporodní kurz? Co si myslíte o porodnici na Obilném trhu? Děkuji. 🙂

zdenka561983
6. led 2012

ahoj registraci si myslím nemusíš dělat..jelikož když se ti zeptá doktorka kde bys chtěla rodit tak tě tam pošle na ozvy které se dělaj mám dojem měsíc před porodem....Cvičení jsem nedělala a na předporodní kurz jsem nechodila....Rodila jsem v Brně v Bohunicích a Obilný trh tak to ti neporadím....jesli je to dobrá porodnice...

zdenka561983
6. led 2012

ještě té registraci když tam příjdeš na ultrazvuk na ozvy tak si tě tam automaticky zaregistrujííí.

mautah
autor
6. led 2012

Děkuju. 🙂

daschiki
13. led 2012

@mautah ahojky já za sebe Obilňák vřele doporučuju 😉 Rodila jsem tam v srpnu 2010 a teď tam budu rodit zas. Nemocnice sice není tak moderní vzhledem jak v Bohunicích, ale opravdu moc krásný přístup jak na porodním sále, tak na JIPce (rodial jsem akutním císařem) a na šestinedělí. Opravdu jsem byla spokojená. 😉 A registrovat se nemusíš 🙂 😉 - doktor tě pak ke konci pošle na monitor a sama si zvolíš, do které porodnice budeš na monitory docházet.... 😉
A na předporodní přípravu jsem chodila před malým a bylo to fajn..bylo to i s cvičením a poznala jsem tam další maminky, takže taky doporučuju (mrkni na Větrník - Blanka Čermáková)

staninka77
13. led 2012

@mautah-Já tam rodila třikrát a nikdy bych neměnila šla bych znovu do této porodnice. 🙂
Registraci nemušíš mít když dojdeš na pásy tak už tě mají v počítači. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru