• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

4. července 2013 
@mamajakoty tak jak se ti povedla registrace? Já se chystám za 2 týdny....
3. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ludmilad Ahoj, byla jsem v sobotu. Přišla jsem chvilku po sedmé a byla jsem 9. :frowning2: Po mě hodinu nic, pak se to naplnilo do těch 12. Kdo přišel po deváté hodině tak už měl smůlu (asi tři maminky) :frowning2:
Jinak jsem ráda že se povedlo :slight_smile: ale nakonec jsem tam byla celkem asi 4 hodiny, protože než nás ta superpomalá paní zaregistrovala tak bylo skoro jedenáct. To nepočítám cestu tam a zpět, to je dalších 70 minut. Děs.
Držím palce ať se registrace povede.
3. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledala jsem na netu nějaké aktuální info o čekání, když teď posunuli čas registrace a moc jsem toho nenašla, tak se teď aspoň podělím o svoji zkušenost. Vyrazili jsme pro jistotu na šestou a byli jsme tam třetí (1 tatínek čekal od pěti, druhý přišel minutku před námi). Během hodiny (kolem 7.) dorazilo dalších 5 lidí a pak už nic. Asi nemáme úplně populární termín a nic moc se z toho nedá vyvodit, ale řekla bych, že si asi hodně lidí řeklo, že se nebude hnát v 5 někam, kde otvírají v 10 a ten čas se snad posunul z původních 5:00 na 7:00. Ale těžko říct... Máte někdo jiný aktuální zkušenost?
19. črc 2012 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, do Podolí jsem dorazila v 7:40 a byla jsem 11, první maminka čekala od 5:30, poslední 12 dorazila před 9 hodinou. Krátce po ní přišly další 2 a před 10 také další 2. Takže to byly 4 maminy navíc. Myslím, že se to nedá odhadnout, kdy tam bude kolik lidí, co jsem pročítala diskuze, tak je to opravdu různé, na některý termín je nával a na některý zase ne. Ale myslím si, že když člověk dorazí do těch 8 hodin, že by se měl vejít.
20. črc 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tu to tak čtu, tak se mi potvrdilo co jsem si myslela, a to, že posun času registrace celkem k ničemu nebyl a maminy tam stejně chodí kolem 6 a akorát tam čekají až do 10. Předtím se otevřela kartotéka v 7 a bylo.
23. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nadávala, že je to pitomost, čekat tam od šesti, ale nechtěla jsem to riskovat... Ale myslím, že už se to posunuje - na pátou dorazil jen jeden tatínek, na šestou jsme byli 2 a většina lidí dorazila lážo plážo před sedmou (zatímco já se tam řítila vystresovaná a jak jsme se blížili k Podolí, tak jsem měla schýzu z každého auta, které jelo stejným směrem, že tam jedou taky a předběhnou nás a na nás se nedostane... :grinning:)
26. črc 2012 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzanna123 To je právě ono, lidi se musí naučit chodit tam později, zatím si myslím, že tam spousta lidí chodí radši dřív. Ale to se časem poddá. A další výhoda byla, že tam kdysi byl ráno klid a každý kdo tam byl, tak šel na registraci, teď se to tam mísí i s maminama do poradny a tak. Jsem někde i četla, že plánují zavést registraci po mejlu, jako maj třeba u Apolináře, ale kdo ví, kdy to bude.
26. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak dlouho jste se tam zdržely po té desáté - jak dlouho ta registrace trvá? Díky.
1. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem ve výtahu zaslechla rozhovor dvou zaměstnankyň ÚPMD, že se musí do átria přidat nějaké židle, že je to nedůstojné, jak tam ty těhotné sedí na schodech :sweat_smile: tak se blýská snad na lepší časy... A taky od září že by měla být v provozu registrace přes internet - ale nevím, zda zrovna toto je výhoda... to se ukáže... Tak přeju rychlé registrace všem :wink:
1. srp 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaynee Oni to pak naženou k jednomu okýnku, u nás jsme se k němu seřadily podle toho, jak jsme přišly, takže jsem byla 3. a u okýnka asi v 10:15. A pak mě ještě jako prvorodičku poslali na screening pánevního dna, ale to je nepovinné a trvalo to taky asi čtvrt hoďky..
3. srp 2012 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

přidávám svojí zkušenost z dnešní registrace v Podolí. Přišla jsem v 7:15 a byla sem 6. Pak po mě chvíli přišla ještě jedna holčina a další až kolem 8:15 a pak další až po 9h a 11. holčina dorazila v 9:45 a ta 12 v 9:55 když už jsme se šli registrovat a nikdo další pak nedorazil. Takže si myslim, že těch cca 8-8:30 by mohlo i stačit, aby měl člověk jistotu, že na něj vyjde řada :wink:
a @jaynee u okýnka jsem byla jako 6. a odcházela sem z Podolí v cca 10:20, registrace trvá chviličku :wink:
14. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší zkušenost: v 8h šest maminek, v 9h devět maminek, dvanáctá přišla těsně po 10h.
31. srp 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Registrace 20/8 přišli jsme po půl osmé a byla jsem 7. Do 10h kdy registrace začíná nás bylo 11. Jako první dva se registrovali tatínkové, kteří tam čekali od 6h!!! : Myslím, že toto šílenství je způsobené tím, že diskuze i tato řadí nejnovější příspěvky na poslení stránku. I já jsem ještě den před registrací byla s partnerem domluvená, že půjde čekat od 6h a já dorazím na půl 9h. Pak jsem si naštěstí všimla data u příspěvků na první stránce :rolling_eyes:
26. zář 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v podoli je kazdy den jiny... ja se byla registrovat 18.10. 2012
Moje mama tam za me sla od rana pred tim nez sla do prace. Byla tam v 6.45 a byla 4 na rade. Ja jsem prisla v 7.30 a uz tam bylo 13 zenskejch ... nakonec jich dorazilo 16. Nejvic jich prislo tesne po sedme. Chce to stesti na dobry den!
21. říj 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to ted je? uz se to da registrovat pres net? mam jeste cas, ale asi radsi abych si tam zavolala, co? Rodila jsem tam poprve a jinam fakt nejdu
2. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak to tady ctu tak kazdy den je opravdu jiny. Byla jsem se registrovat 25.10. Prisla jsem asi v 7:45 a byla jsem pata, lehce po devate prisla 11. maminka a tak to zustalo az do registace.
3. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi bohuzel neda se registrovat pres internet :(
3. lis 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připojuji zkušenost s dnešní registrací, byl tam sice manžel, ale přišel v 6:05 a už byl třetí. Před 7 už bylo 10lidí, před 9hod přišla poslední 12-tá. Potom prý přišli ještě asi 3lidi a opět se tam strhla menší hádka, kdo tam byl dřív :astonished:
12. lis 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za vaše zkušenosti, připojuji svoji včerejší. Přišla jsem v 6:50 a byla sedmá nebo osmá (byl tam asi jeden pár,tak nevím jistě). Kolem osmé a pak došly postupně další 4. A měli tam 12 židlí. Držím palce všem, když má člověk svačinu a něco na čtení, tak se to dá.
23. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avizuji dnešní zkušenost z registrace: V 6:05 jsem byla první, další 6:20 atd., po 8:00 bylo už plno na těch 12 vyvolených. Nakonec ještě došly 2 maminky a ok, takže celkem 14. Minulý týden byl dle sdělení lékařky slabší a to 8 maminek. Jídlo, pití a něco ke čtení sebou. To čekání je hodně únavné.
26. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem ráda, za tuhle diskuzi, proto taky přidávám svou zkušenost z této soboty 1.12. Dorazila jsem v 6:30 a byla jsem čtvrtá, do 7:00 už nás bylo 8, do 7:15 10 lidí, pak až těsně před 8:00 přišla jedenáctá paní, v zápětí po ní dvanáctá a bylo plno. Potom ještě chodily další, ale všechny, co byly nad ten limit 12, odešly. Registrace začaly naštěstí o něco dřív, kolem třičtvrtě na deset, tak jsem byla ráda, to čekání bylo už fakt dlouhý. Jinak židliček je tam dost, takže aspoň to je fajn :slight_smile:
5. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusenost ze dne 27.12 - ctvrtek po svatcich - 6,45 jsem byla druha, dalsi prisla na 7h, v 7,15 nas bylo asi 6, v 8h asi 10. pote jeste dorazily nejaci opozdilci a asi jeden ci 2 pary odesly, kdyz si spocitaly, ze jsou az 13 a dozadu. s registraci jsem byla hotova do 10,15 (zdrzovala cizinka prede mnou), me si jen overila, kdyz uz jsem byla evidovana s alzbetkou pred 2 lety. je mozne, ze ten den vzali vice nez 12 tehotnych.
v mistech, kde se sedi na zidlich, neni signal pro vodafone!!! ten jsem chytla az na schodech do prvniho patra
31. pro 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nával na registraci v Podolí je očividně velmi různý. Přišla jsem dnes v 6:30 a byla jsem třetí. V 7:30 nás bylo pět, v 9 šest a asi v 9:15 přišla sedmá. V 9:30 si nás sestra začala volat na registraci a když jsem v 9:45 odcházela pryč, tak nikdo nový nepřibyl. Židlí je přesně 12, takže když přijde více lidí v párech (jako to bylo dnes), tak si není moc kam sednout, ale věřím, že v takovém případě jsou chlapi ohleduplní. :slight_smile: S tím signálem pro Vodafone to mohu potvrdit.
Jinak já jsem měla ještě problém, že mě gynekoložka napsala do průkazky špatně datum porodu, který je o den posunutý, než by měl podle menstruace odpovídat. Naštěstí při registraci se nic jiného, než TP neřeší, takže se tam nemusí předem volat a jen si to přesně vypočítat podle tabulky.
Perfektní tabulku mají u Apolináře: http://apolinar.cz/porodnice/dokumenty/kdy-jsem-14-0.pdf
27. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky přidám čerstvou zkušenost z dnešní registrace :slight_smile:
před šestou - 1, já přišla na 6:20, potom asi 3 maminky kolem 6.45, v 7.35 nás už bylo 12, a další maminky co přišly krátce po měly smůlu. Je to fakt různé.
7. únor 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, proč vybrat zrovna Podolí? :slight_smile: Děkuji za odpovědi. Ještě mám trochu času a pořád to zvažuji. Na všechny porodnice se najde jak spousta pozitivních ohlasů, tak negativních. Tato registrace mě trochu odrazuje.
12. únor 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oililygirl - proč Podolí....no registrace je téměř v každé pražské porodnici "za něco stojící". Hlavním plusem Podolí, bych řekla, jsou oddělené porodní sály, moderní výbava pro případ ohrožení miminka a v neposlední řadě dobrá pověst.
12. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě prosím, kde přesně v tom celém areálu se provádí ta registrace?
12. únor 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oililygirl - hlavní budova - hlavní vchod, hned v pravé části u kartotéky
12. únor 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky! Asi to tedy taky absolvuju.
12. únor 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek