• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

4. července 2013 
Holky a dá se registrovat i později než 14+0? Nebo to musí být přesně? Třeba ve 20 a dál :slight_smile: ? Děkuji.
26. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona mušíš tam jít přesně ve 14+0, protože pokud je na stejný termín víc jak dvanáct lidí (a většinou je), tak máš smůlu.
26. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Bohužel nedá. Můžeš zkusit podat písemnou žádost, ale sami sestřičky řikali, že berou pouze 14+0 a pak neberou ani když volno mají.
26. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis
@meo díky za odpověď. Já rodila v Podolí v roce 2009 byl to mazec, ale dalo se to. Další mimčo plánujeme příští rok, tak třeba to bude zase jiné. Možná horší možná lepší :slight_smile:
26. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona já jsem se setkala s případem, že zaregistrovali maminu i později než ve 14+0, ale musela být volná kapacita (tj. na daný den se nesměla zaregistrovat plná kapacita 12 těhotných) - což není moc pravděpodobné. a dokonce jsem v poradně narazila na maminu, která tam přišla až pár týdnů před porodem s tím, že o registracích nevěděla či co, tak se jí taky snažili nějak vyjít vstříc - nějaká porodní asistentka s ní obíhala celou porodnici, jestli by se pro ni nenašlo místo - ale nevím, jak to dopadlo
27. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Jj oni se fakt snaží vyjít vstříc. Jsem zvědavá, jak budeš spokojená s porodem a s péčí na šestinedělkách.
27. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis pokud si to naše dítě někdy usmyslí, že už se konečně narodí :slight_smile: a čirou náhodou nebude v podolí stop stav
27. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Ven musí jednou jít ať se mu to líbí nebo ne :D a kleslo ti už bříško?
27. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis jojo, už dávno
27. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Tak už to snad půjde brzo. A jak často chodíš do podolí na kontroly? Ono každá porodnice to má jinak, tak abych věděla, jak to tam chodí.
27. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis do termínu porodu 1× týdně, teď už obden
27. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 I o víkendu? A monitor máš jak často?
27. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis po termínu porodu o víkendu také - zrovna včera jsem byla.
monitor bývá při každé poradně (obvykle s výjimkou první poradny v porodnici). po termínu mě zvou na monitor obden.
27. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Tak tady to aspoň hlídaj já jsem u apolináře byla zvaná na monitor jednou za tři dny a na kontrolu i po termínu jednou za týden. A doktor se mě ještě ptal, jestli chci vyšetřit a takovym tonem, jako že ho strašně obtěžuju.
27. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol84: budem vdecne za aktualni info, abysme vedeli, co tam muzem cekat a co se tam za ty dva roky zmenilo. Mne teda prekvapilo, ze uz i vlozky musi byt vlastni ... Zlom vaz a at uz to je! :slight_smile:
27. bře 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bl4nche Tak o tom vůbec nevím. Kamarádka co tam rodila před rokem řikala, že takhle oni řikaj, že musíme mít všechno a realita je taková, že oni všechno mají a dávají. Jen je to nějaký předpis či co.
28. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis @bl4nche
seznam věcí, které je třeba vzít si s sebou je na stránkách UPMD: http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-60 (na té stránce úplně dole). jen nám říkali, že není třeba si brát noční košili přímo na oddělení, že stačí na porodní sál
28. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Jéje, pořád nic? Ten váš mimouš je nějaký nerozhodný... Už jsi na nervy z dotazů celého okolí, jestli už? :slight_smile: A s tou košilí, jako že košili na porod musíš mít svoji, ale na oddělení ti dají jejich eráry? Já právě slyšela, že dávají košile jen fakt neradi, a zase všechny kámošky mi říkají, že měly spotřebu tak 3-4 košile denně... tolik jich ani nemám :frowning2:
28. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ano, říkali, že na porodní sál vlastní, na šestinedělí erár
28. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 Tak uvidíme jak to bude ty určitě poinformuješ :slight_smile:
28. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila v červenci a musely jsme mít svoje košile...
28. bře 2011 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vložky tam byly a neomezeně
28. bře 2011 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol84: ten seznam je x let starej. A ty vlozky chteji - aspon tady v diskusi o Podoli se o tom pise.
Co se kosil tyce - pred dvema lety sem rodila ve vlastni a po porodu mi nabidli, ze si muzu vzit jejich, abych si prej nemusela spinit vlastni - aspon prvni den :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam jdu zítra na 1. předporodní kurz, tak se jich tam na tu aktuální nutnou výbavu pěkně zeptám a zkusím hodit info, kdyby to někoho zajímalo...
Určitě se budu ptát na ty košile a vložky, ideální by bylo, kdyby mi dali nějaký aktuální seznam.
Ale info hodím do diskuze "Porodnice v Podolí", k registraci to moc nepatří :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a chodil jste někdo k nim do tý těhotenské poradny?
29. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to, co jsem psala o trošku výše jsou právě informace z těhotenského kurzu a od místních porodních asistentek...
@beisis já chodím do těhotenské poradny (bohužel stále)
@bl4nche porodní asistentka + paní na kurzu říkali, že seznam je aktuální (s výjimkou těch košil) + netvrdím, že vložky si nemáš nosit - naopak, v seznamu jsou
29. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 A od začátku a nebo až ke konci?
29. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis poslední měsíc
29. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karol84 aha, tak to jo.
29. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm uz sem ty vlozky nasla ;)) Ale je to trochu neprehledny. Rozhodne bych to nedavala do kategorie, co si vzit na porodni sal. Obzvlast, kdyz pisou, ze tam je malo mista a vlozek muze byt pekne velky balik :slight_smile: Jestli si dobre pamatuju, tak mi po porodu ani nedali zadny vlozky, ale spis takovou super sirokou plenu, neco ve stylu jednorazovych podlozek, kdyz to tou dobou z cloveka jeste docela dost tece ...
beisis: na predporodni kurs sem chodila. Ale vzhledem k tomu, ze sem chodila i na jiny kurs (studio pro zeny), tenhle mi prisel trochu zbytecny. Ale dobry bylo, ze nas vzali nahoru na prohlidku porod. pokoju. A prednaska o kojeni byla taky dobra, dodala trochu optimismu. No ale tohle je ale asi opravdu do te obecne diskuse.
29. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek