Vaše zkušenosti s porodnicemi v Praze?

aglaia82
16. únor 2015

Brzy si budu muset vybrat a rada bych si nechala poradit 🙂

maice
16. únor 2015

Za mě nikdy jinak než Apolinář 🙂 Měla jsem velmi komplikovaný porod, zvládli to na jedničku! Personál velmi milí - na čemž podle mě záleží nejvíc!

zuzzicek
16. únor 2015

Ahoj, rodila jsem v Motole a byla jsem velmi spokojená. Porodní boxy jsou úplně nové a jen pro rodičku a partnera. Partner může být s tebou celou dobu (ne jako u Aplináře, kde čeká za dveřmi).
Odd šestinedělí bylo také ok. Ohodnotím i jídlo, protože vařili parádně 🙂

lenicka1133
16. únor 2015

Ahoj tak já byla oba porody na Bulovce a nemůžu si stežovat pokud bych znoru rodila tak já osobně klidně znovu tam 😉

guinea
16. únor 2015

Nejdřív si musíš v hlavě utřídit, jaký porod si přeješ. Jestli je pro tebe důležitá dostupná špičková neonatologie, přístup personálu, možnost volit vlastní polohy, atd. Já jsem si myšlenky utřiďovala tak dlouho, až jsem zjistila, že v žádné pražské porodnici mi nevyhoví, a zvolila jsem Neratovice 🙂
(Ad zmiňovaná Bulovka - prostředí je tam celkem pěkné a čisté, to je pravda. Ale partner s tebou nesmí být v průběhu celého porodu, nejsou na to zařízení. Takže na "hekárně", kde můžeš strávit i moho hodin a kde bys nějakou společnost ocenila, budeš sama, případně s další rodičkou, jsou to dvoulůžáky. Partnera pustí až na závěrečnou fázi porodu. Ale na tu závěrečnou fázi si zase nesmíš vybrat svojí polohu, musíš ležet na zádech. Pro mě tedy Bulovka ne, ale každý má jiné priority).

pettule
16. únor 2015

Přesně, každému vyhovuje něco jiného, má jiné priority. Já rodila obě děti u Apolináře a rozhodně bych neměnila. Manžela jsem měla u sebe 🙂.

liska01
16. únor 2015

Já jsem si vybrala Bulovku (ještě jsem nerodila), chodila jsem tam i na předporodní kurzy a přijdou mi velmi vsřícní. Potvrdilo mi to i několik známých, co tam rodily. Na hekárně manžel být může, pokud nemají plno. Pokud by se sešlo víc rodiček, tak to nejde.Není problém nechat dotepat pupečník, bonding, atd. Porodní asistentka nám na kurzu tvrdila, že se o všem dá při příjmu diskutovat, že si máme přinést porodní plány a probere se to. 🙂 Co se týče jídla, tak jsem byla hospitalizovaná pár dní v 5.měsíci a měla jsem dietu jako kojící matky a úplná tragédie to nebyla. Ke snídani sice čerstvé křupavoučké rohlíky, což zrovna moc pro kojící asi není, ale co stím nadělají. A krom jedné snídaně, kdy k rohlíku byl prima salámek junior, který obsahoval asi 20% toho masového separátu-fuj (ale byl i taveňák a jogurt) to bylo v pohodě.

terezapetrova
16. únor 2015

Za me rozhodne Upmd, pro me je nejdůležitější vysoka odbornost, ne pro nic za nic za nic tam jsou posílány pacientky z problémy z celé ČR, třeba apolinar na me působí depresivne už z venku a ještě kdyz jsem slyšela, ze návštěvy se tam odehrávají jen na chodbách ..

17mirka
16. únor 2015

U mě jedině Apolinař, rodila jsem tam obě děti a naprostá spokojenost!!! U syna jsem měla akutní císařský řez vše mi vysvětlili, komunikovali se mnou a mají naprosto úžasné oddělení pro nedonošené miminka a skvělý personál! Před tím jsem ležela na Bulovce a nedá se to srovnat hlavně komunikace lékařů tam není podle mých představ, ale kamarádky co rodila bez komplikací byly v pohodě. Já bych tam ale nešla.

pistalinda35
17. únor 2015

Byla jsem velmi spokojena s Motolem 😉

eldrag
17. únor 2015

podolí porod OK , následná péče hrůza a děs - už nikdy.

petule12
17. únor 2015

tak já 2x Motol a naprostá spokojenost. Personál vše OK. A od té doby co tam mají nové porodní pokoje tak už není co vytknout 🙂 Šestinedělí také v pohodě.
Ale nevím, mám pocit, že u těch velkých nemocnic v Praze je to víceméně všude podobné. To spíš co tobě bude sympatičtější 😉 Nebo pak volit Hořovice apod. 😉

wenduliks
17. únor 2015

Ja rodila na Vinohradech,porod byl komplikovaný a vse super. U porodu jsem mela 3Mudr. A 3Pa. Vsichni ochotni,mily. Nasledna pece na JIP taky super. Odd. 6nedeli taky dobry. Partner celou dobu u porodu pritomen. Nemuzu si na nic stěžovat. 🙂

jarkusa007
17. únor 2015

Rodila jsem u Apolináře a také naprostá spokojenost 🙂

jahodnice
17. únor 2015

Rodila jsem v září v Motole, naprostá spokojenost

sylvietta
17. únor 2015

Rodila jsem v Podolí císařem a všechno v pohodě. Předporodní i následná péče. Sestry vstřícné. Byla jsem na jednolůžku a manžel tam mohl být skoro pořád,což bylo super. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru