Výbava do porodnice, poraďte

pietra18
8. lis 2013

Zdravím všechny s obrovskou prosbou o radu a vaše zkušennosti. 🙂 v Únoru 2013 budu rodit poprvé zdravé miminko a netuším co vše s sebou do porodnice . Všude píší něco jiného a v těhu průkazu mám docela nesmyslné požadavky až se všichni diví na co například 50 látkových plenek 😕 nechci jich zbytečně kupovat tolik myslím si že při používání jednorázových je nevyužiji . Děkuji moc za každou odpověd , zkušennost či cokoliv podobného . 😉

mafeska
8. lis 2013

@pietra18 nejideálnější by bylo kdyby ti dali seznam přímo v porodnici, co vše budeš potřebovat. Některé porodnice půjčí všechno své, jiné nepůjčí nic. Látkovek 50 opravdu ne to je fakt moc, do výbavičky jsem koupila 15 ks, později jsem ještě 10 přikoupila, malá byla blinkací a nebavilo mě pořád stát u žehličky.
A co do porodnice. Co si tak matně pamatuju měla jsem sebou komplet oblečky na malou, jednorázovky, kosmetiku, látkovky, přebalovací podložky, vlhčené ubrousky. A pro sebe noční košile, ručníky, hygienické potřeby, boty, ponožky, župan. Rodila jsem v Mladé Boleslavi a ta je zrovna mezi těmi co nedá nic. Snad jsem trochu pomohla.

andelka
8. lis 2013

Já jsem si to loni napsala do článku, třeba ti to pomůže.
https://www.modrykonik.cz/blog/andelka/article/co-je-v-me-prave-sbalene-tasce-do-porodnice/
v těch průkazkách jsou blbosti..50plínek se kupuje když se chce látkovat (já látkuju,ale s moderníma, takže i těch klasických látkových stačilo tak 10)
Příště bych si místo županu vzala jen delší svetřík.

promi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz