Vybrali byste si porodnici Karviná nebo Fifejdy?

dagikk
19. říj 2018

Ahoj holky, nejak se nedokazu rozhodnout nezi dvemi porodnicemi, vybraly byste si Karvinou nebo Fifejdy..? Dekuji moc

starbucks
19. říj 2018

Mít na vyber mezi těma dvema radeji Karviná.

priefi
19. říj 2018

@dagikk v roce 2016 jsem rodila v Karvine (uz byla po rekonstrukci) a byla jsem tam spokojena. Personal byl fajn. Ted mam v planu tam opet rodit v lednu 19. Avsak kdyby se porod nejakym zazrakem stal rychloporodem, nebo by nastaly komplikace, co by se musely rychle resit, budu muset do Trince, ktery je blize. Pokud si ovsem budu moci vybrat, tak urco chci do Karvine 😊 Navic jen pro zajimavost, porodnice Karvina ted nove spolupracuje s fotografkou, ktera za zvyhodnenou castku udela newborn foto primo v porodnici 😉

sinysov
19. říj 2018

Za mě Ostrava... Karviná otřesný přístup!

priefi
19. říj 2018

@sinysov muzu se zeptat v cem byl otresny a kdy jsi cca rodila (staci rok)? Mam v planu tam ted jit rodit v lednu druhatko

sinysov
19. říj 2018

Já tam nerodila, rodila tam ségra ( prvo rodička ) v dubnu tohoto roku. Personál otřes hlavně sestry na oddělení , ofrklé nic ji neukázaly, ani neukázali jak dělat s malým ani jak má kojit prostě nic, ještě když se segra knim ozvala jestli ji to můžou ukázat tak se k ni chovali otřesne jako ke kusu hadru.. Jeste aby toho nebylo malo, tak za ni mohli na návštěvu jen 2 lidi... Což je blbost , a přes zákaz zme za ní chodili a pomáhali ji s klukem koupání ( malý si neuměl prisat k prsu ) apod... Prostě hrůza

priefi
20. říj 2018

@sinysov to je mi lito, ze mela takovou smulu na personal 😔

elina_
20. říj 2018

Z Fifejdami mám dvě skvělé zkušenosti, stejně tak holky v okolí. Rodila jsem 2016 a 2018. Příjemné prostředí, vstřícný přístup, vše bylo na rodičce. Pokud na příjmu usoudili, že porod ještě nenaběhl, tak může rodička domů a přijít, až budou silnější kontrakce (takže žádná hekárna). Sestry nás ničím neobtěžovaly, naopak jsem je hlavně u prvního furt volala :D jinak na boxu vlastní hudba, vonné svíčky, partner.. vše, ať se cítíme dobře. A dělaly vše pro to, aby byl porod co nejvíce přirozený.

sinysov
20. říj 2018

@priefi už nikdy víc by tam nešla.. Do dnes toho lituje. Já rodila ve fakultní nemocnici Ostrava a paráda, jak porodní asistentky tak sestry na oddělení vše úplně na 1. Určitě bych tam šla znovu kdyby se nám zařadilo druhé štěstí 😊

zelenaesmolda
20. říj 2018

Rodila jsem na Fifejdach a pohoda

malecek
21. říj 2018

Já jsem kdysi rodila v Karviné, super.
Teď budu na Fifejdach kvůli dojezdu, ale kdybych bydlela blíže zase bych nad Karvinou neváhala.

talinka1990
28. říj 2018

V cervenci se mi CS narodila dcera v Karvine. Mela jsem nadstandart a nemuzu si stezovat opravdu na nic! Od sester na OP sale, sestinedeli a novorozeneckem az po pani uklizecky. Za me jednoznacne Karvina! 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru